Reklama

Partnerka, její pes a něžnosti

Běta (Ne, 16. 1. 2022 - 02:01)

Víte byla sem v šoku kdyš sem viděla svou třináctiletou céru mrdat se sousedojc fokstreriérem, asi to nebilo poprvně protože jim to docela šlo. Byla do toho tak zabraná že jí nevadilo že se dívam měla při tom tak krásnej hlasitej orgazmus že sem úplně tekla. Kdyš se pes vystříkal tak jí eště lízal kundu, Byla sem tim tak uchvácená, že sem psa vodstrčila a lízala jí taky a vona držela i mě. Pes se nedal a vzal taky mě. Něco tak pjeknýho sem eště nezažila. Měla sem dva orgazmy než byl hotovej a pak lízal mě já céru no paráda. Užili sme si to vobě a moc hesky.

Dana (St, 16. 2. 2022 - 04:02)

Odivuju tě še jsi to vzala vkliku. Já to zažila u své 14 leté dcery. Vyděla jsem jí jak si to rozdává s našim vlčákem. Rači jsem odešla prič, abych to nemusela vydět. Jen jsem zahlìdla jak se to dceři líbý a dost utoho hekala. Vím že nemůže otěhotnět, ale mám pocit že jsem ve víchově udělala něco špatně. Když vydím dceru nahou v koupelně, naskočí mi hned jak jí pes zezadu šuká. Opčas zahlédnu jeho penis jak má venku a uplně mě to děsí, že ho má dcera vsobě. Nic proti tomu, pokut se jíto líbý tak prosim, ale já bych do toho rozhodně nešla.

Jana (Út, 26. 4. 2022 - 17:04)

víš,mamka mě chytla taky-to bylo krávalu-dnes se jen tak necha tim vlčákem parkrat přefíknout!

Dana (Ne, 22. 5. 2022 - 21:05)

Jana a aké to bolo psom bola si spokojna keď ta mama pristihla bolo zle a ako si ti mamu proatihla a mame sa to páčilo aj zdichala a otec vás nesuka ani mamu

Eva (Po, 23. 5. 2022 - 16:05)

mě chytla mama-bylo zle-pak jsem ji přístíhl smym alčakem a byl klid,ale jak měvychytal otčim,tak tobylo horši-ten ma toho čuraka jak kladu a to někdy boli!!!!!!!!!!!!!

eva (Po, 23. 5. 2022 - 16:05)

přistihla otčim čumi a vysledek už vite

Ila (Pá, 29. 4. 2022 - 17:04)

nechala jsem si mladého pejska a už ho pomalu učim

Návštěvník (So, 30. 4. 2022 - 07:04)

A jak?

Ila (So, 30. 4. 2022 - 12:04)

začína čichani-už pomalu liže adost dobře-ma 6 měsícu

Raubíř (So, 30. 4. 2022 - 18:04)

A už mu na něj saháš a trénuješ

Ila (So, 30. 4. 2022 - 20:04)

už muho musiš lehce pohonit

Návštěvník (Ne, 1. 5. 2022 - 08:05)

A nepopíšeš hezky to vaše celkové potěšení?

Ila (Ne, 1. 5. 2022 - 10:05)

při teto cenzuře určítě NE!Jsou to chují!

Raubíř (Ne, 1. 5. 2022 - 11:05)

Vždyť holky na některých předchozích stránkách o tom taky psaly a byl to pěkný pokec, to že se najde vždycky nějaký vůl je normální, to můžes psát na různá témata a najdou se blbci kdekoliv, je škoda, že nás nepotěšíš pěkným vyprávěním a na blbce nereaguj.

Hanka (Pá, 13. 5. 2022 - 23:05)

Taky mne to vzrusovalo a jednou k nám zaběhl sousedům vlčák byl hodnej na dvoře jsem se ohla pro hrabě a on mi strčil čumák ze zadu mezi nohy a mne to vzrušilo nikdo tam nebyl tak jsem si sundala kalhotky a celá roztřesena jsem se mu nastavila ze předu a on mne začal lizat bylo to tak nádherny že jsem ve chvilce vyvrcholila a on lizal co ze mně vyteklo a teď ho k nám pouštím a nadherne si to užívám

Marek (Ne, 5. 6. 2022 - 20:06)

A už si mu i podržela? Nebo ho zatím necháváš jen lízat? ;)

Hanka (Po, 6. 6. 2022 - 23:06)

Zatim jenom lize,ale pero mu kouka hodne a nevim proc ale jakoby mu kape neco,zvlastni a vzrusujici,pry je zastrceni super,ma spicku na zaludu a tak zajede do dirky docela lehce,uvidim casem.

Hedvika (Út, 7. 6. 2022 - 09:06)

Také jsem se nechala dlouho lízat od našeho psa. Čůráka měl venku a pořád dorážel že chce namě skočit. A tak jsem se jednoho dne, když jsem byla sama doma, že ho do sebe pustim. Šla jsem na čtyři a nechala ho ať namě skpčí. Trochu jsem mu pomohla ho nasměrovat a pak už to šlp ráz na ráz. Zajel domě a já byla doslova mimo. Prožila jsem dva orgazmi, než se domě vystříkal. Přirážel jak vzteklej a já jsem utoho i chvílema křičela rozkoší. Když se domě udělal, zachvilku ho země vyndal a začal mě to semeno co vytejkalo slízávat.To už jsem měla zas další orgáč. Pak chtěl znova naskočit, ale to už jsem na poprvé měla dost a tak jsem ho odehnala. Teť mě to dělá i třikrát za sebou a nemohu se toho nabažit. Super šukačka, kéž by toho byl schopnej i manžel. Vždy mám kundu skvěle od něho protáhlou a naplněnou. Jen to píšu a mám zas na to chuť.

Raubíř (Út, 7. 6. 2022 - 12:06)

Tak šup na čtyři a ať už tě plní.

Návštěvník (Út, 7. 6. 2022 - 07:06)

A ty píšeš i na tom druhém vlákně “Přistihl jsem manželku se psem”?

Reklama

Přidat komentář