Reklama

Vzrušení z vlastního syna

Klárka (Ne, 1. 5. 2022 - 14:05)

Doma k tomu není možnost, ale pravidelně jezdíme do rekreačního areálu společnosti kde dělám, a tam zatím poslouchám jen jeho. Spíme v jednom pokoji, kousek od sebe a je to něco šíleného pro mě, jej poslouchat, jak mu to tam pod peřinou šustí. Ještě jsem neměla odvahu abych se mu i já tak předvedla. Snad až bude malinko starší.

Návštěvník (Po, 2. 5. 2022 - 09:05)

Musíš mít u toho stahy na kudičce celá musí hořet s tepat a téct ........

Klárka (Po, 2. 5. 2022 - 10:05)

Vím, že mi syn bere kalhotky a těší mě to. Jsem pořád ženská k světu a ráda vidím, že i kluk si takto se mnou užívá. Všechno co píšeš, tak se u mě děje. Dokážu si se sebou pěkně pohrát. Ale nejvíc se vzruším, když vskrytu poslouchám syna a dokážu už vcelku přesně odhadnout kdy to na něho přichází a kdy mu začnou ejakulační stahy a jde mu ven semeno. O víkendu jedeme opět do rekreačního střediska a předvedu mu tedy svoje sebeuspokojování.

J (So, 14. 5. 2022 - 08:05)

Tak jak to dopadlo, slyšel Tě už, jak si hraješ s kundičkou?

Návštěvník (Po, 2. 5. 2022 - 11:05)

Čicháš jeho semeno?

Klárka (Po, 2. 5. 2022 - 11:05)

Nejenom že čichám. Syn vypustí semeno většinou na jedno místo do trička. Nejdřív jej přiložím na nos a pak o kousek níž. Prostě užiji si to. A nejlepší je, přidat jej třeba do kafé či jinam.

Návštěvník (Po, 2. 5. 2022 - 12:05)

Často si honím u jejich fotek do vystřiku když jsem u ni na návštěvě vemu si její kalhotky s koše a vylížu je s čicham je dokud se nevystříkám do záchodu...Jednou byla u nás šel jsem se osorchovat vím že seděla v obýváku kde jde s koupelny všechno slyšet vypl jsem vodu postavil jsem se ve sprše s začal jsem si ho celý mokrý naschvál hlasitými zvuky ( čvachtáním ) honit fakt nahlas vím že to musela slyšet fakt jsem se mohutně udělal až se mi motala hlava ..... Někdy před jejím příchodem se schválně vystrikam do vanny s nechám zavřené dveře když vleze do koupelny tak tak jde cítit intenzivně sperma.....

Návštěvník (Po, 2. 5. 2022 - 12:05)

To chápu ty zvíře :) já zase týden na zpět spal u tchyně v jedné místnosti a po usnutí mé manželky což trvá 3 min jsem si odhrnul deku sundal trenky a před tchýni která ležela 2 metry na vedlejší postely jsem si ho vyhonil s mladkajcími zvuky a vzdechy při vystíkani do jejího povlečení ... ;-P

Návštěvník (Po, 2. 5. 2022 - 12:05)

:)))

J (Ne, 1. 5. 2022 - 14:05)

Tak pomalu slyšet Tě může už teď.. Ty si uděláš nad představou s ním? Mě by js nechtěla zahrát mamku a Já Tobě syna?

Vtipálek (Po, 25. 4. 2022 - 10:04)

No já bych vzhledem ke kontextu současné doby ten způsob označování nevhodných příspěvků raději změnil :-)

Aneta (Ne, 24. 4. 2022 - 23:04)

Dělám dětskou doktorku už ,14 let vím o čem tu píšete . už jsem viděla kluka co měl 10 cm opak je když měl okolo 30 cm .

Návštěvník (Po, 25. 4. 2022 - 08:04)

Tak ty určitě děláš doktorku, tak blbé doktorky nejsou, ty se možná někde léčíš.

Ivanka (So, 23. 4. 2022 - 03:04)

Nedávno za mnou přišel můj 12 letý syn , že ho bolí pindík .už přes pizamo jsem viděla tu jeho obří erekci , když jsem se zeptala co mu je řekl mi že má pořád výron semene a pořád mu stojí.sundal si pizamo a to co jsem zahlédla bylo něco neuvěřitelného ,můj synek měl úplně dospělý penis přes 25 cm určitě.vyhonila jsem mu ho aby mohl spát.potom se mi svěřil že za mnou přišel schválně že se mu líbím a že ví že už tet má většího než svůj táta. Vypadal vážně obrovský když jsem ho vzala do rukou ještě se zvětšil.rekl mi že má 24cm když mu stojí ,manžel má 23cm ale synův mi připadal o dost větší, poslala jsem ho spát .asi po 5 minutách přišel že mu to nejde ,přišel úplně nahatý,to už jsem si to dělala když mě viděl zase mu stal ten jeho mega macek ,měl sebou metr ať mu ho změřím když mu nevěřím délku ,to uz jsem úplně vytekla a popadla jak metr tak synova curaka do ruky , naměřila jsem 29cm co to mě stačilo k velkému vzrušení .....

Z (Po, 25. 4. 2022 - 08:04)

Z

Monika (Ne, 24. 4. 2022 - 13:04)

To ti dost závidím, mému synovi je 14 let a má sotva 15cm ,je mi ho chudáka líto, protože vím že ve 14 letech už jsou kluci vyspělí.jeho kamarád má něco podobného jako tvůj syn a to je teda něco

Návštěvník (Ne, 24. 4. 2022 - 16:04)

Ty si blbá, jak ta druhá.

Návštěvnice (Ne, 24. 4. 2022 - 13:04)

Proboha, kde na to chodíš? Ve čtrnácti ho mají kluci nejvíc při erekci do 15cti centimetrů. A tak už to většině z nich zůstane. Vychovala jsem postupně tři syny, teda jednoho nevlastního, ale všichni je měli okolo patnácti cm v erekci. Takže neblbni tady lidi, Moniko.

Monika (Ne, 24. 4. 2022 - 15:04)

Já si myslím že 15 cm je hodně málo ,já bych třeba s takovým klukem nebyla . když vidím kluky co mají třeba 25cm to je nádhera taková kláda

Návštěvník (Ne, 24. 4. 2022 - 16:04)

Ty máš v palici vymalováno.

Reklama

Přidat komentář