Reklama

nahota dětí

Adam Novák (St, 17. 11. 2021 - 20:11)

Byl jsem se svým bratrancem a sestřenicí na chalupě. Jedno ráno jsme se rozhodli, že si půjdem zaplavat do rybníku ve vesnici. Když jsme tam přišli, sestřenice zjistila, že si zapomněla plavky (její 14) tak se chtěla pro ně vrátit, ale nakonec tam vlezla nahá. Tak jsme se s bratrancem též svlékli a celé dopoledne jsme dováděli nazí u rybníka

Babina (Po, 22. 11. 2021 - 05:11)

A proč ne? Tělo je přirozený materiál

Lenka (Út, 2. 11. 2021 - 09:11)

Přes léto jsme na baráku dělali dřevo na zimu na topení. Moje mamka, její přítel, můj synek a já. Bylo vedro, celý den jsme se dřeli. Pak syn přiběhl, že se sprchují hadicí na zahradě. Dala jsem mu plavky a on běžel. Vzala jsem ručníky, aby se mohli usušit. Přijdu na zahradu a.......syn i přítel mamky nahatí, mamka je stříkala hadicí a oni dováděli....synkovi stál pindík jako svíčka. Nejdřív jsem chtěla odejít, jako aby se neřeklo, ale jim to vůbec nevadilo. Kluk volal ať se svléknu a jdu taky, že je to príma.... záviděla jsem jim tu jejich beztarostnost, nic neřešili, nahotu, stud a ostych......syn pak běhal nahý až do večera.....

Jitka (St, 29. 12. 2021 - 15:12)

Něco podobného jsme si v létě taky zažili. Bylo vedro a manžel a naše děti (syn 7 a dcera 10) se slunili a hráli si na zahradě. Přijela jsem z práce a nabídla jsem se, že je odvezu k vodě. Nechtělo se jim, ale že se ostříkají zahradní hadicí. Šla jsem do plavek, v náručí ručníky a když přijdu na zahradu, všichni už řádili pod hadicí....ale všichni nahatí.... manžel se synem tu nahotu moc neřeší, to vím, ale dcera mě překvapila. Už přestává být tak úplně malou holkou, v koupelně se stydí....a teď? Dovádí, ječí, pere se tátou a bráškou o hadici......nahota nenahota....

Lenka (Út, 4. 1. 2022 - 20:01)

Tak to máte taky pěkný. Je to úžasný, když u baráku zahrada poskytuje dostatečné soukromí. Přiznám se, že já moc odvahy nemám, abych se bezstarostně každý den svlékla do naha a trávila tak čas na zahradě. Kluk, taky mu je 7, když je venku vedro, běhá v trenkách nebo v plavkách. Když se jde ostříkat pod venkovní sprchu, běhá potom už v klidu nahatý až do večera. Od malička má, když se svlékne na koupání, že se mu postaví jako svíčka...i proto mám u něj obavy ho nechat na veřejnosti koupat bez plavek...ale tady je doma a po chvíli to přejde a hlavně, on to zatím neřeší a my to bereme jako něco normálního ....

Jitka (Čt, 6. 1. 2022 - 09:01)

To máme opravdu podobné. Zahrada je skrytá za domem a zelení. Taky nejsme žádní naturisti, i když jsme několikrát byli u vody na nudistické pláži, takže děti z toho žádné trauma nemají. Znají rozdíly mezi muži a ženami, mezi dětmi a dospělými....holka je taky seznámená s tím, že kluci mají erekci, protože náš syn je na tom asi podobně jako ten váš. Jako malá pomáhala s přebalováním a koupáním, tak ty jeho erekce vídala denně. V létě kluk na zahradě běhá nahý skoro pořád a taky mu zpočátku stojí, ale přejde to, nikdo na to neukazuje, holka ví, že je to v pořádku a že je zdravý. V létě se normálně nazí ostříkáme hadicí a pak osušit a do plavek či kraťasů. Jen holka, teď už jí je 11, začíná mít problém, stydí se, rostou prsa, první chloupky...ale tenkrát mě právě ona překvapila, že odhodila stud a oblečení a užila si to. Zkus to taky. Nemyslím si, že by z tvé nahoty měl někdo atrakci nebo trauma. Vždyť se nemusíš celý den producírovat nahá. Svléknout, osvěžit, osušit a obléknout...kluk je malý a ten přítel mamky, jak jsi psala, by taky nemusel být problém...nebo jo?

Návštěvník (Po, 10. 1. 2022 - 21:01)

ano, naturismus není pro každého, nebo někdo to dá v cizině, kde nejsou lidi z Česka, nikdo ho nezná. Dosti lidem by vadili sousedi nebo kolegové z práce. nahota v soukromí je něco jiného. Kluci mají erekce často, i oblečení, akorát to není vidět. U kluků tak do 11 let při dětské velikosti penisu o nic nejde, je sice vidět, že mu trčí, ale u menšího ptáčka to nepohorší. U kluka v pubertě nebo dospělého to vadí. Přitom na pláži v plavkách chlapům a klukům taky stojí, tam to nikdo neřeší. Doma je třeba dceru poučit, že mladšímu bratrovi občas stojí, případně že stojí i jejímu otci. Slušně poučit, než aby ji poučily nevhodně nějaké nestydaté holky. A holku povzbudit, aby se nestyděla, když to zvládne, je to pro ni lepší bez těch plavek.

Lenka (Po, 10. 1. 2022 - 20:01)

...jo, kluk je malý, s ním problém určitě není. A přítel mamky taky není žádný problém. Je fajn a jak jsem psala, tak jsem ho třeba právě v létě pod sprchou na zahradě viděla nahého několikrát. Je v pohodě, on nějaký stud neřeší. V klidu se svlékne, vysprchuje, pak se zakryje, sedne na terasu s ručníkem přes klín, ví, že nejsem fanda veřejné nahoty. Nijak se mi nepředvádí....když je teplo a on není doma, tak se taky svléknu a osprchuju, klidně i před synem, tam mi to nevadí. Před přítelem mamky se prostě stydím, i když je to vlastně skoro rodina. Copak ty by ses svlékla, sice doma, ale před někým "cizím"? Ačkoliv, psala jsi, že chodíte na nudistickou pláž...co děti, jak to tam zvládají?

Jitka (St, 12. 1. 2022 - 15:01)

Máš pravdu. Je to něco jiného před úplně cizími, třeba na nudistické pláži, než doma...před ne úplně rodinou. Jak říká právě moje dcera, STUD JE STRAŠNÁ POTVORA. Sama o tom začala mluvit. Plánujeme dovolenou a součástí hotelu je i wellness, sauna a tak jsem s ní o tom mluvila. Prý to, pokud to bude doma, asi zvládne, taťka ani bráška nevadí, ale jinak asi NE. Na nudistické pláži jsme byli před 3 a 2 roky v Chorvatsku a tam byli obě děti v pohodě. Kluk to vůbec neřešil, byl malý a holka chvíli koukala, ale tátu a brášku zná, ví, tak to nebyl vůbec problém. Ono to je s tou nahotou, kdo není úplně zvyklý, jen zpočátku "divné, stydlivé", ale po chvíli...nikdo si nikoho nevšímá nebo se usměje, pozdraví...je to úplně v pohodě. Chápu tě. Není to tvůj přítel a asi ani táta. Hlavně si do toho nenech od nikoho mluvit. S tím se asi musíš poprat sama. Třeba by sis o tom mohla promluvit s mamkou?

Lenka (Pá, 4. 3. 2022 - 08:03)

Už jste byli na nějaké té dovolené? Jak vám dopadla? Zajímá mě, jak to chodí v takovém wellnessu?....a ještě navíc s dětmi?

Jitka (Čt, 10. 3. 2022 - 13:03)

Byli...a bylo to krásné. Krásný hotel, spousta sněhu, krásné lyžování. Součástí hotelu byl i malý wellness maximálně pro 6 osob...zamluvili jsme si ho 2x pro sebe na 2 hodiny, tak to bylo super. Šatna se sprchou, každý má ručník, prostěradlo, pantofle (dětem byly velké :-D). Uvnitř vířivka pohodlně pro 4, finská sauna, parní komora, ledová sprcha a lehátka na odpočívání....ovoce a pití na osvěžení v ceně. Jak jsem psala, měli jsme to celé pro sebe, tak to bylo úžasné. S mužem jsme si užili odpočinek a relax, děti vyzkoušely všechno, ale pak obsadily vířivku....a co se týká studu, bylo to tímto vyřešené....jen holka, ač poučená a, jak už jsem psala, ví o erekci u kluků, přeci jen koukala....teplo sauny, pohoda a uvolnění zapůsobilo i na mého muže. Přihodila se mu spíš taková poloviční, ale přeci jen erekce když se odešel ze sauny ochladit....všimla jsem si holky jak se podívala ....potom na pokoji jsem se jí zeptala, jestli je všechno v pořádku...zeptala se, tak jsem jí to vysvětlila, že všichni kluci i chlapi, tedy bráška i taťka, jsou na tom úplně stejně a že to znamená že jsou zdraví, uvolnění a hlavně že to nedokážou ovládat, proto se to občas stane nekontrolovaně, jediný rozdíl je v té velikosti. Malí kluci "malý", velcí chlapi "větší " nebo "velký ".....zasmály jsem se tomu.....a bylo to v klidu vyřešeno. Byli jsme pak ještě jednou ve wellness a když taťka odešel ze sauny, jen se usmála ....
Co ty? A tvůj "problém "? Vykašli se na zbytečné pocity, mysli hlavně na sebe ....užij si vlastní pohodu, tvůj syn tě zná a přítele mamky myslím už hen tak něco nepřekvapí....ale jak už jsem psala, nenech si do toho od nikoho mluvit

Lenka (Út, 19. 4. 2022 - 11:04)

Hezký. To musela být opravdu krása....je to úžasný když to máte takto společné, bez předsudků, v pohodě.
Já už jsem tak trochu překročila svůj stín. Bylo pár krásných a teplých dní a mamka vytáhla své lehátko a začala chytat bronz na sluníčku. Řekla mi ať se přidám, že přítel je v práci ...a ať nejsem bílá jako sejra....doma byl jen syn, s kterým problém není protože nás, mě i svou babičku nahé zná a bere úplně bez problémů, tak jsem odhodila plavky, musím se přiznat, že jsem přes zimu trošku shodila, a natáhla se na sluníčko....nojo, ale najednou bouchly dveře od baráku a volá přítel mamky, že mu část směny odpadlo....začala jsem panikařit...plavky daleko, ručník jen malý....mamka jen řekla, ať se uklidním, že to není žádný puberťák a ať to beru s nadhledem....opravdu ve mně byla malá dušička. Vzpomněla jsem si na tvá slova, že stud je strašná potvora....přišel a jen pozdravil, řekl, že to dneska krásně pálí a že bude v garáži....a mamka říká, že mě vůbec ale vůbec nebylo ....trochu to ze mě spadlo, jen jsem si užívala pohodu, sluníčko a pak několikrát spolu se synem i nahou sprchu....nehodlám se stát nudistkou to určitě ne....a přítel mamky je v pohodě. Dokonce když jsem jednou ráno vstávala do práce a byla ve vaně, vstával taky a zaťukal na dveře, jestli už budu, že by si chtěl vyčistit zuby, pustila jsem ho dál, vždyť přes víkend, když bylo to krásné počasí, mě několikrát viděl nahou a i když jsem měla zvláštní pocit, zvládla jsem to....a díky tomu jsem nachytala trochu bronz.....

Jitka (Ne, 8. 5. 2022 - 12:05)

Ahoj...tak vidíš, že to nic není. A ještě se opálíš bez plavek a bílých míst. My už jsme taky trochu opálení, těch krásných a teplých dní je víc, tak využíváme krásných chvilek na sluníčku. Tak si to taky užívej. Je to pohoda nic neřešit. K nám přijede příští týden sestra s dvěma dcerami (4 a 6), přijedou na kola. To bude trochu "puritánštější" víkend...sestra je na tom trochu jako ty. Nesvlékne se pomalu ani do plavek. Občas se divím, jak přišla k těm svým dětem....nojono, to se nedá nic dělat. Snad aspoň ty holky si to tu užijou...

Jitka (Út, 24. 5. 2022 - 17:05)

Tak sestra přijela i s svými dcerami. Byl nádherný víkend a na kolech jsme si to opravdu užili. Jak už jsem psala, sestra je puritánka a prožila to tu v tričkách a kraťasech. Holky navlékla do plavek, aby mohly pod sprchu. Naše děti se přizpůsobily...v sobotu jsme vyrazili všichni na kola. Protože bylo vedro, tak když jsme přijeli, naše děti šly automaticky do naha a na zahradě pod sprchu. Obě setřenice koukaky, obzvláště když kluk měl chvíli svou obvyklou erekci....to trvalo ale jen chvilku a obě holky se taky svlékly a za údivu své matky řádily s našimi dětmi všichni nazí pod sprchou. Stačilo opravdu jen maličko a ty děti pak nic neřeší, neokukují se, berou to naprosto přirozeně. Naše dcera se pak oblékla, ale holky a náš kluk to přes den strávili nazí....nejvíc to řešila moje sestra, obzvlášť když se po kole osprchoval i můj muž - samozřejmě taky nahý......každý to má prostě jinak

Lenka (Po, 27. 6. 2022 - 09:06)

Taky si užíváme krásné, horké a slunečné dny. Poprvé jsem opálená bez bílých míst po bikinách. Syn je taky celý čokoládový. Minulý víkend přijela švagrová s dcerkou (5). Taky na kola. Já na kole nejezdím, nebaví mě to. Mamka se svým přítelem zase téměř veškerý volný čas tráví na kolech a mého synka berou sebou, tak si to všichni užili. Švagrová je úplně jiná než já...ta vůbec nic neřeší. Když viděla, že pod sprchu na zahradě se chodí na nahato, odhodila se svou dcerkou textil téměř okamžitě. A děti v tom vedru běhaly nahatý od rána do večera.

Jitka (So, 2. 7. 2022 - 08:07)

Je to krásné mít doma své soukromí a pokud to v rodině takto funguje a berou svou nahotu a nahotu dětí jako přirozenost a jako něco normálního, tak je to super. Moje ségra to má jinak, jak už jsem psala, ale švagr, bratr mého muže, když přijede s přítelkyní, tak si to tu taky užívá. Oni dva bráchové, tu nahotu vůbec neřeší ...a naštěstí i ta jeho přítelkyně už taky ne. Ne, že by to byli nudisti nebo naturisti, ale bazén na zahradě, sprcha nebo koupání v přírodě, když jsme na kolech, klidně a jedině na nahato. A ta jeho přítelkyně se opaluje zásadně nahá....náš kluk i manžel mají zábavu, protože ona je krásná a má úžasnou postavu....a já se zase kouknu na švagra, má pěkně vypracované tělo....ale vše ve vší slušnosti....

hugo (St, 25. 5. 2022 - 23:05)

Jitka, to je prirodzenosť. Neviem, prečo vôbec zdôrazňuješ, že chlapec mal erekciu. Ja keď som bol mladší a behal som nahý po dvore, kde sme sa hrali so sestrou a jej kamarátkami, nikto také veci neriešil. Je pravdou, že dievčatá boli oblečené a iba ja som bol zvyknutý na nahotu, ale ani vo vyššom veku si nepamätám, že by som to vnímal nejak sexuálne, a to som nahý v lete fungoval medzi nimi, možno až do 19 rokov. Ak má chlapec erekciu, myslím, že by mal odísť a vrátiť sa, až keď opadne. Príde mi to vulgárne. U nás bola nevinnosť mojej nahoty práve v tom, že to bolo bez sexuálneho vzrušenia, ak som cítil, že sa mi už náhodou postaví, radšej som šiel preč do súkromia a k dievčatám som sa vrátil, až keď som už bol kľudný.

Jitka (Út, 14. 6. 2022 - 11:06)

...myslím, že takto malý kluk a jeho erekce, kdy mu ten malý pinďour prostě jen chvíli trčí dopředu, není nic, co by se mělo řešit nějakým zakrýváním. Je to jen o tom, že ostatní vědí a respektují to. Nejde vůbec o nic sexuálního...je to pouze o nahotě, pohodě....ostatní to přijímají tak, jak to je....

Karin (Pá, 4. 3. 2022 - 08:03)

Mám taky nějaké zkušenosti, neboť léta takto trávíme dovolené. Asi s tím však přestaneme, neboť vše bude čím dál dražší a popravdě, jezdili jsme tak hlavně kvůli dětem. Ve wellnesu to chodí úplně normálně. Každý je v plavkách, tedy kromě sauny. Ale i tam to jde. Velkou osušku mají všichni. S děckama jsme byli dvakrát i na nudapláži a podruhé to bylo naposled. S dcerou to bylo dobré, ale syn měl tehdy 12 a většinou seděl skrčenej na pláži. Teď bude mít 15 a jak se stydí, tak to už by vůbec nebylo možné.

Linča (Pá, 4. 3. 2022 - 10:03)

Nedovedu si představit jít se synem na nudapláž. Má 13 a je to úplně vyloučené. Mě by to i lákalo, ale to bych tam musela jít sama a to zas se mi nechce.

Reklama

Přidat komentář