Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Viky (Pá, 29. 4. 2022 - 11:04)

taky, že vás očumovat budu : ) zas takový hnus to není, že někdo jde čurkat o 15 nebo 20 min později, no a. A klidne ať se mi to vráti, to, že bych se vychcala o 20 min. později není žadná hrůza, ale tebe bych tam Michale zdržela nejraději hodinu dýl za to moralizování...

Karel (Út, 19. 4. 2022 - 10:04)

Já jsem málem samovolně vytekl, když mi bylo asi 12 let. Stál jsem v telefonní budce u nás na sídlišti. Přišla asi desetiletá holka, stáhla kalhoty a kalhotky a ve stoje začala chcát strašně silným proudem na trávník. Kundu si potom chcaní ani nevytřela, jenom si ji oklepala, natáhla kalhoty a šla pryč. Nevím, jestli mne viděla. Možná, že ano a bylo jí to jedno. Já jsem v té chvíli cítil, že mám na krajíčku a že bych vytekl do kalhot. Rychle jsem proto vytáhl čuráka a vystříkal se na sklo té telefonní budky. A v ten moment mi bylo úplně jedno, jestli mne někdo vidí.

Šulo (Pá, 15. 4. 2022 - 05:04)

Včera šla krasná holka chcát za buňku a vystrčila zadek a chcala s ním trochu nahoře až jsem se okamžitě udělal bez honění do kalhot. Krásná pipina a proud z ní haló na zem. Nevšimla si ,že jsem v zaparkovaném autě. Ještě se mj to nestalo,abych se vystříkal samovolně.

Návštěvník (Pá, 15. 4. 2022 - 14:04)

Já bych se vytek taky. Když vidím holku chcát a ona o mně neví tak jen ho chytnu a hned teču

Mirajs (Čt, 14. 4. 2022 - 17:04)

Holky "zlatý déšť" je super, jenže vy se stydíte odepsat cizímu chlapovi...
Chápu vás - jsem na pohodu, ozvěte se mi a vše vyřešíme a i odměnu domluvíme.
Vy budete mít další zkušenost a bude sranda - mám miliony nápadů a nula odpovědí :-) tak která bude první? Jen piss..
[email protected]

Vojko (St, 13. 4. 2022 - 11:04)

Šmírovací místečka mám, už tam vyrážím za čůrajícíma holkama

Michal (Út, 12. 4. 2022 - 12:04)

Mno tak myslím, že ses trefila, potvrď to tím, že pokud můžeš budu na tom místě čůrat i zítra v 6:15 tak stůj na svém stanovišti a uvidíme : ) a aspoň zas něco uvidíš : )

Viky (St, 13. 4. 2022 - 11:04)

nebyla jsem tam, ale dej mail a pošlu ti adresu meho šmírovacího místečka a uvidíme, veřejně to tu psát nechci...

Michal (Pá, 22. 4. 2022 - 10:04)

To je moc Vikyno, mail ti nedám, jestli nás chceš očumovat, tak ať... ale to co dělaš v práci je hnus, schválně někoho zdržovat, když musí nutně čůrat, ještě, že takových zdravotníku není víc, přeju ti ať se ti to vrátí.

Viki (Út, 12. 4. 2022 - 12:04)

Jasně. Já tam budu zítra v 6:15 i srát.

Pavkole, (Čt, 7. 4. 2022 - 19:04)

Teď holky píšou o močení na Lásce

Pavkol (Čt, 7. 4. 2022 - 18:04)

a hlavně teď mám j iné starosti dneska jsem měl jít na extraci jedné osmičky ale protože na mě vyšla řada až hodinu před zavíračkou tak to odložili na 21: 4. takže teď budu spíš řešit jaké to asi bude jak dlouho po tom budu držet dietu atd. a teprve až ke konci dubna nebo na začátku května budu moct začít zase ulítávat ale po zkušenostech už asi ne tady na doktorce

Návštěvník (Čt, 7. 4. 2022 - 19:04)

Tvl ty si hypochondr, todle bych chtěla mít doma.

Pavkol (Čt, 7. 4. 2022 - 18:04)

myslím že když si začínámuvědomovat rozdil mezi realitou a sněním že už se mi to líbit přestává

Návštěvník (Čt, 7. 4. 2022 - 18:04)

myslím že když si začínám uvědomovat rozdíl mezi realitou a sněním že už se mi to líbit přestává

Pavkol (Čt, 7. 4. 2022 - 17:04)

tak danielo to jsem rád že se ti čůrá dobře. asi nejčastěji na záchodě viď? na vekovní procházky teď asi týden moc počasí nebylo

Návštěvník (Čt, 7. 4. 2022 - 14:04)

Můj nový kluk je asi úchyl, když se jdu sprchovat, vleze si ke mě do sprcháče, dá mě ruku mezi nohy a chce, abych mu ruku počůrala, pak mě začne dráždit až se mu postaví ale na sexování je tam málo místa. Už mě několikrát udělal, když jsem sténala slastí, třel si penis o mojí prdýlku až se vystříkal

Karel (Čt, 7. 4. 2022 - 14:04)

Tvůj nový kluk zcela jistě úchyl není. Je zcela normální chlap. Úchyl by byl, kdyby se mu například líbily malé děti, zvířata nebo chlapy.

Pavkol (Čt, 7. 4. 2022 - 15:04)

Me se ale líbí děti i chlapi.Hlavně když chčijou nebo serou,to honim že mi brejle na rypáku skáčou až na čelo a pak hovno vidim.

Pavkol opravdový (Čt, 7. 4. 2022 - 17:04)

tak tohle vůbec není pravda to zas někdo sere hovna ale hubou

Reklama

Přidat komentář