Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Pá, 5. 8. 2022 - 08:08)

Jsi nebezpečný deviant takže se o tobě ví.

Návštěvník (Pá, 5. 8. 2022 - 09:08)

já se ale ptal na předkus ty pako

Varlátor (Pá, 5. 8. 2022 - 06:08)

Ty mě rajcuješ

Návštěvník (Po, 1. 8. 2022 - 19:08)

tak verčo když se ti z pochopitelných důvodů nechce o tom psát na vlákně o lásce tak od zítřka čekám případné zprávy na dané téma tady sem to svým způsobem patří

Míra Šíra (Po, 20. 6. 2022 - 09:06)

Tak nevím, povídala moje a přitom to nebyla žádná drbna.

Návštěvník (Ne, 12. 6. 2022 - 09:06)

Nedávno jsem viděl na open festivalu čurat jednu mladou holku, asi byly plný toiky a jí se asi dost muselo chtít, jinak nevím proč, do křoví se jí asi nechtělo. U plotu pod stromem kde moc nebyli lidi si tam najednou dřepla, stáhla kalhoty začala čurat. Já ji mohl krásně pozorovat ze stanu, takže jsem ji viděl lehce ze strany zepředu. Ono toho teda zas moc vidět nebylo, jen odhalený stehna. Až ke konci když se pak zvedla tak jsem viděl jak si zároveň natáhla titerný černý kalhotky,a když si je pak ještě upravovala tak si na to i povyhrnula triko (nebo co to měla na sobě). V jednu chvili tak mezi pupikem a koleny měla jen ty malinké kalhotky které sotva zakrývaly to nejnutnější. Bylo hezký to vidět

Návštěvník (Út, 31. 5. 2022 - 16:05)

komu by se to nelíbilo? Zakázané ovoce vždycky chutná nejvíce

Míla (Po, 30. 5. 2022 - 09:05)

Libi se mi jak čůrají holky. Když jsou pěkné a je vidět jak jim to proudí z pipiny

Viky (Pá, 29. 4. 2022 - 11:04)

taky, že vás očumovat budu : ) zas takový hnus to není, že někdo jde čurkat o 15 nebo 20 min později, no a. A klidne ať se mi to vráti, to, že bych se vychcala o 20 min. později není žadná hrůza, ale tebe bych tam Michale zdržela nejraději hodinu dýl za to moralizování...

Karel (Út, 19. 4. 2022 - 10:04)

Já jsem málem samovolně vytekl, když mi bylo asi 12 let. Stál jsem v telefonní budce u nás na sídlišti. Přišla asi desetiletá holka, stáhla kalhoty a kalhotky a ve stoje začala chcát strašně silným proudem na trávník. Kundu si potom chcaní ani nevytřela, jenom si ji oklepala, natáhla kalhoty a šla pryč. Nevím, jestli mne viděla. Možná, že ano a bylo jí to jedno. Já jsem v té chvíli cítil, že mám na krajíčku a že bych vytekl do kalhot. Rychle jsem proto vytáhl čuráka a vystříkal se na sklo té telefonní budky. A v ten moment mi bylo úplně jedno, jestli mne někdo vidí.

Šulo (Pá, 15. 4. 2022 - 05:04)

Včera šla krasná holka chcát za buňku a vystrčila zadek a chcala s ním trochu nahoře až jsem se okamžitě udělal bez honění do kalhot. Krásná pipina a proud z ní haló na zem. Nevšimla si ,že jsem v zaparkovaném autě. Ještě se mj to nestalo,abych se vystříkal samovolně.

Návštěvník (Pá, 15. 4. 2022 - 14:04)

Já bych se vytek taky. Když vidím holku chcát a ona o mně neví tak jen ho chytnu a hned teču

Mirajs (Čt, 14. 4. 2022 - 17:04)

Holky "zlatý déšť" je super, jenže vy se stydíte odepsat cizímu chlapovi...
Chápu vás - jsem na pohodu, ozvěte se mi a vše vyřešíme a i odměnu domluvíme.
Vy budete mít další zkušenost a bude sranda - mám miliony nápadů a nula odpovědí :-) tak která bude první? Jen piss..
[email protected]

Vojko (St, 13. 4. 2022 - 11:04)

Šmírovací místečka mám, už tam vyrážím za čůrajícíma holkama

Michal (Út, 12. 4. 2022 - 12:04)

Mno tak myslím, že ses trefila, potvrď to tím, že pokud můžeš budu na tom místě čůrat i zítra v 6:15 tak stůj na svém stanovišti a uvidíme : ) a aspoň zas něco uvidíš : )

Viky (St, 13. 4. 2022 - 11:04)

nebyla jsem tam, ale dej mail a pošlu ti adresu meho šmírovacího místečka a uvidíme, veřejně to tu psát nechci...

Michal (Pá, 22. 4. 2022 - 10:04)

To je moc Vikyno, mail ti nedám, jestli nás chceš očumovat, tak ať... ale to co dělaš v práci je hnus, schválně někoho zdržovat, když musí nutně čůrat, ještě, že takových zdravotníku není víc, přeju ti ať se ti to vrátí.

Viki (Út, 12. 4. 2022 - 12:04)

Jasně. Já tam budu zítra v 6:15 i srát.

Pavkole, (Čt, 7. 4. 2022 - 19:04)

Teď holky píšou o močení na Lásce

Pavkol (Čt, 7. 4. 2022 - 18:04)

a hlavně teď mám j iné starosti dneska jsem měl jít na extraci jedné osmičky ale protože na mě vyšla řada až hodinu před zavíračkou tak to odložili na 21: 4. takže teď budu spíš řešit jaké to asi bude jak dlouho po tom budu držet dietu atd. a teprve až ke konci dubna nebo na začátku května budu moct začít zase ulítávat ale po zkušenostech už asi ne tady na doktorce

Reklama

Přidat komentář