Reklama

Náušnice u kluků?

Petra (So, 23. 4. 2022 - 23:04)

Si pamatuji na ZŠ kolem roku 2008 byl jeden spolužák který dostal celkem kuriózně trest od jeho matky se kterou žil. Matka mu propichla uši a nasadila náušnice. Takové dívčí ncervenym kaminkem. Jak došel do školy tak si napřed zakrývá uši ale nakonec se to provalilo a to bylo haló. Pak je nosil asi jeďste měsíc ale asi ro pro nej byla ostuda jak hrom.

Pudl (St, 13. 4. 2022 - 08:04)

To sou věci

Lolomon (Ne, 10. 4. 2022 - 19:04)

Ahoj
Mám nastřelenou naušnici (1cm a půl) v nose.
Text
Dnes jsem byl s mámou(je mi 10) na naszřelování naušnice do nosu.
Bolelo to???
Ano bolelo to.
Postup:
1- Máma mě chytla za hlavu a paní mi dala jehlu k nosu.
2 Potom mi máma řekla: Tádo neboj teď to bude bolet.
3 To bolí zařval jsem.
4 Máma mě chytla a ona mi to tam bodla

Lolomon (Ne, 10. 4. 2022 - 18:04)

Mám náušnici v nose až na to propíchnutí nosní přepážky to nebolelo.

Lolomon (Ne, 10. 4. 2022 - 16:04)

Mám v každém uchu dvě naušnice(kroužky 2cm). A v nose mám jeden kroužek. Který mi dneska vpichovali. Hrozně to bolelo a já jsem řval a sykal jak mě to bolelo. Máma mi řekla:tak teď to bude trochu bolet a musíš být statečnej. Vždyť si pomatuješ jaké to bylo když ti dávali náušnice (a já jich mám celkem čtyři)jdržela hlavu abych s ní nemohl hejbat. A paní dala do nosu dřevěnou tyčku a vzala jehlu a začala mi jehlou píchat do nosu dírku. A to asi 10sec. A najednou jsem ucítil takovou bolest. Potom mi začali rvát do nosu kroužek. Tak rady je foto

Lolomon (Ne, 10. 4. 2022 - 18:04)

Bolelo to vůbec??? A máš ten kroužek v nose???

Lolomon (Ne, 10. 4. 2022 - 15:04)

Je mi 10 let a mám propíchlé obě uši a dokonce mám i na obočí piercing (a to jsem ještě kluk). To propichování bolelo jak čert.

Návštěvník (Ne, 3. 4. 2022 - 14:04)

Steve a Romane, nejste jedna rozpolcená osobnost?

jirka (St, 23. 3. 2022 - 11:03)

mám je od mala a v pohodě. jsem rád že mi je máma dala píchnout už jako malému.

Jana (Pá, 4. 3. 2022 - 13:03)

Jsem si tady přečetla komentáře a večer jsem se ptala synů zda by nosili náušnice. 6 letý řekl že ano. 12 lety že ne nikdy a jestli jsem se nezbláznila. 14 lety že ano, že by je chtěl. Jen jsem se ptala na popud této debaty. Nikdy bych mě nenapadlo jim je dát a o to víc mě překvapil jejich zájem.

Ela (Po, 7. 3. 2022 - 00:03)

Nazdar mají li zájem neváhej a dej jim uši nástřelit oni jsi zvyknou na náušnice.

Kája (Po, 31. 1. 2022 - 21:01)

Semnou do školy také chodil kluk co měl náušnice prý za trest. Víc ale nevim.

Dorota (So, 5. 2. 2022 - 09:02)

Tak zase si Vemte ze jako trest to je účinky. Protože pro kluka musí být děsivá představa jít do školy s holcicima nausnickama v uších a vysvětlovat to všem. Ja být tím klukem tak se stydím strašně navíc po sundani ty dírky v uších no jako je to drsný trest to jo ale tak pokud není zbylo

Lea (Ne, 3. 4. 2022 - 09:04)

Doroto už v porodnici se občas zeptaji zda dáme klukovi náušnice.

Návštěvník (Čt, 30. 6. 2022 - 11:06)

--v porodnici se občas zeptají zda dáme klukovi náušnice.----kolik za to chtějí? byznys je byznys.

Lenka (Pá, 1. 7. 2022 - 09:07)

Tak to je správně proč by kluk nemohl mít náušnice. V dnešní době je to běžná věc.

Návštěvník (So, 2. 7. 2022 - 14:07)

Správně, všichni kluci povinně náušnice a předělat na holčičky. A pindíky jim ufikneme taky?

Lea (Po, 28. 2. 2022 - 23:02)

Dneska běžná věc dávat náušnice klukům.

magdalena (Po, 31. 1. 2022 - 22:01)

a jaké?

magdalena (Ne, 30. 1. 2022 - 20:01)

Já s tímto zkušenosti nemám ale měla jsem kdysi známou která jednou za trest nechala synkovi asi v sesti letech propíchnout uši. Náušnice takove tipicke zlaté mu pak nasazovala za trest na nějakou dobu podle toho co provedl asi a až to nějak odčinil tak mu je sundala. Pamatuju si že když jsem ho viděla s náušnicema tak mi bylo jasné že v nejbližší době něco provedl. Bylo to jen občas ale i tak pro kluka dost drsný trest.

Reklama

Přidat komentář