Reklama

15 ti-létá prohlídka - před rodiči trenky nesundám

Saška (So, 9. 4. 2022 - 18:04)

Myslím, že předkožku má tak akorát. Když onanuje, tak je to pro něj ta malinko delší kůžička to nejlepší. Mám zkušenosti s mými láskami za mlada a už jsem toho prožila také dost.

Štěpán (So, 9. 4. 2022 - 12:04)

Nevím jak v 17ti, ale na 15ti leté mi jí přetahovala nejdřív ona a pak jsem ji to musel ukázat sám

Kristýna (So, 9. 4. 2022 - 13:04)

To nechápu proč by to chtěla vidět znovu, když to sama zkoušela

Štěpán (So, 9. 4. 2022 - 19:04)

Aby viděla že to umím i sám

Kristýna (So, 9. 4. 2022 - 20:04)

v 15 ti letech to musí umět snad už každý kluk

Laděna (Ne, 10. 4. 2022 - 07:04)

V patnácti už honí všichni kluci. Trochu syna ohledně toho sleduju a ten s tím začal v necelých jedenácti.

Návštěvník (Ne, 3. 4. 2022 - 21:04)

já si musel stáhnout kalhoty až na zem, slipy ke kolenům a opřít se ve stoje o ruce čelem na lehátko a dát nohy od sebe , doktorka si nasadila gumové rukavice a strčila mi dva prsty do zadku a polechtala mě tam, okamžitě se mi postavil a udělal jsem se. doktorka jen koukla a řekla ,vše v pořádku, sestra mě utřela a já se mohl oblíct.

Romana (Pá, 1. 4. 2022 - 19:04)

Byla jsem dnes se synem na 15 leté prohlídce a byl to pro něj asi velmi nepříjemný zážitek. Paní doktorka mu kontrolovala varlata, předkožku i kýlu a u všeho jsem musela být.

Eliška (So, 2. 4. 2022 - 14:04)

Jakou kýlu?

Návštěvník (So, 2. 4. 2022 - 14:04)

Kýla může být tříselná, nebo se provalí do šourku, takže se nekontrolují jen varlata, ale i možná kýla, tj, porušení tkáně trhlinou, kterou pronikají střeva.

Eliška (So, 2. 4. 2022 - 14:04)

děkuji za vysvětlení, když chodím se synem na prohlídky tak o kýle doktorka vůbec nemluvila, že nějaká kýla vůbec může být, varlata a předkožku kontroluje pravidelně

Návštěvník (So, 2. 4. 2022 - 15:04)

Když kýla není, není o čem mluvit, ale doktorka se tím zabývá. Pochopitelně kontrola varlat, jestli jsou správně sestouplá a uložená, jestli na nich a chámovodech nejsou patologické jevy a na penisu to, zda předkožka správně funguje. Jestli jde volně přetahovat, není přirostlá, nebo jestli není krátká uzdička.

Eliška (So, 2. 4. 2022 - 15:04)

S předkožkou jsme měli problémy když měl syn neštovice, bohužel je měl i na předkožce, takže při přetahování řval bolestí, tak jsem ho nechtěla trápit a jak se ty neštovice hojily, tak zanechaly po sobě takové drobné jizvičky a už byl problém na světě.

Návštěvník (So, 2. 4. 2022 - 15:04)

Co je to za problém? Pooperaci předkořky mi zůstal ve spod šev, který ženám dělá dobře. Jednou mi matka při pravidelné kontrole objevila na penisu ekzém. Léčila ho léčitelka mastí a častou masturbací. Za měsíc zmizel. Od té doby bez potíží, když nepočítám nějaké odřeniny.

Oťka (Pá, 1. 4. 2022 - 05:04)

Taky s tím mám zkušenost. Syn by za žádnou cenu přede mnou trenky či slipy nestáhl, ale pak měl na kole úraz, no a nezbylo mu, než abych čtrnáct dní viděla, jaký to mezi nohama má. Pohmoždil si část stehna od kolena až nahoru po boky, takže žádný slipy a musel to vydržet, že mu všechno vidím. Měl necelých 13 a už samozřejmě péro který se mu pořád stavělo. Měnila jsem mu různý obvazy a obinadla a taky jsem si to dost užívala. Vím, že kluk tím trpěl, ale nedalo se nic dělat. Dokonale jsem poznala, jaký to v tom dospívání má.

Karla (Pá, 1. 4. 2022 - 13:04)

A mohu se zeptat jestli se mu i postavil u toho?

Oťka (Pá, 1. 4. 2022 - 14:04)

Z jedné strany si ho snažil zakrývat dekou, ale trochu jsem ji vždycky poodhrnula. Né teda úplně, ale částečně jsem mu ho zahlédla i s kulkama.

Aneta (Út, 29. 3. 2022 - 08:03)

Včera byl syn v lese a zakopl někde na nějaké cestě a zlomil si ruku i nohu. Večer když jsem ho dovezla z nemocnice jsem ho uložila ke spánku. Už delší dobu mě vzrušuje, protože je udělaný krásný 15 lety kluk. Přemýšlím jak to zaonacit abych ho viděla nahého, protože koupání se ujal jeho otec. Asi když manžel nebude doma ho zkusím prohlédnout skrz klíšťata, když byl v tom lese. Taky jste někdy zkoumali syny na klíšťata, nebo poraďte jak ho vydět. Chtěla bych malinko zneužít té synovi indispozice a toho že se nemůže bránit

Jarka (Čt, 31. 3. 2022 - 01:03)

Jak to dopadlo? Podařilo se?

Návštěvník (Út, 29. 3. 2022 - 09:03)

To je to nejlepší co můžeš udělat. Říct klukovi že v lese je plno klíšťat a musíš ho prohlédnout. A vystřídat manžela při tom koupání. Tam aspoň kluka uvidíš, je nahej a nic neskryje.

Reklama

Přidat komentář