Reklama

Anální sex

Návštěvník (Po, 19. 8. 2019 - 12:08)

já to mám rád jen do prdele pipiny se mě nelíbí

Hurvajs (So, 10. 1. 2009 - 23:01)

Pro Kaču. a proč ne třeba by tě to dělalo moooooc dobře. Co ???,

Kača (So, 10. 1. 2009 - 23:01)

Já si myslím, že píča je na šukání a prdel na sraní, tak to příroda zařídila, za chvíli nějakéko magora napadne šukat třeba do ucha....

ma (So, 10. 1. 2009 - 20:01)

jasně...ať si každej dělá co chce.
Já myslím, že zrovna tato praktika je skvělá. To, že to musí chtít oba snad ani nemusím dodávat, to je přeci samozřejmý u všeho. Myslím, že anál může být ůžasnej ať už ho prování muž ženě nebo naopak...není nad to, když dva lidé zjistí, že se jim líbí stejné věci a když je spolu dokáží k oboustranné spokojenosti dělat. Ať už je to třeba jen misionářská poloha nebo anál nebo cokoli jiného...je to o svobodě a vzájemným naslouchání...

Návštěvník (So, 10. 1. 2009 - 19:01)

Niso, souhlasim s tebou, pouze ti, kterym se to nelibilo, musi remact. Jako kdyby nemohli jenom napsat, ze to pro ne neni! Ne, oni musi kecat a kecat, jaky je to hnus, ale nas, kterym se to libilo, nemuzou presvedcit! My je tu taky nepresvedcujeme, ze jsou blby, protoze se jim to nelibilo. At se kazdemu libi co se jim libi........mimochodem, mela jsem chlapu dost, a ani jeden nebyl proti. Takze neco na tom bude...naopak, vsichni my milenci to navrhovali sami. Ja jsem to nebyla......

nisa (So, 10. 1. 2009 - 16:01)

joo a jeste neco-slysel jsi o drazdeni prostaty? to vis, ze kdyz se KAZDEMU chlapovi hezky zrucne potrapi prostata, tak je z toho uplne, ale uplne vzrusenej

nisa (So, 10. 1. 2009 - 16:01)

anonyme ty ani nevis co to je za extazi kdyz anal provadi lidi co si rozumi a jde jim to...jen remcas a nadavas a pritom z tvych prispevku takova demence nejde..nevim no..asi mas nejaky komplexy a kdovi koho chces sukat ty..analni sex to je wow!nejlepsi kdyz se necha trosinku zmeknout a pak v zadecku hezky ztvrdne..je to lepsi pro holky teda:)

Jarek (Pá, 9. 1. 2009 - 22:01)

Nediro už tu neopruzuj.

Návštěvník (Pá, 9. 1. 2009 - 22:01)

Já se zase nemohla týden vykadit.

Návštěvník (Pá, 9. 1. 2009 - 21:01)

Ja taky, je to hruza, muj mi slibil pak, ze tyden nic nebude chtit.

Návštěvník (Pá, 9. 1. 2009 - 19:01)

je to hnus ver mi,ja sem si to zkusila a byl to hnus

Návštěvník (Pá, 9. 1. 2009 - 18:01)

hnus to neni, ver mi, to jsem si taky myslela, ale krasne jsem si tu slast uzila, bylo to neco nepopsatelne nadherneho!!!

Návštěvník (Pá, 9. 1. 2009 - 18:01)

je to hnus.

Návštěvník (Pá, 9. 1. 2009 - 18:01)

Anal jsem delala jen jednou, proste se to stalo, mela jsem na to chut, a uz to bylo. Jednou v kundicce, podruhe v analku, sem tam, sem tam...bylo to naprosto uzasne!!! Nevim proc to ale od te doby uz delat nechci. Asi aby si na to muz nezvykl. 2krat se nam stala ale ukrutna nehoda, ze tam zajel nechtene, a lidi zlaty, to byla STRASNA bolest. Neprehanim. Svijela jsem se dost dlouho.

Lili (Pá, 9. 1. 2009 - 16:01)

Já nikoho raději neodsuzuji, ať si každý dělá v posteli radovánky jaké chce, sama nejsem nějaká super experimentátorka, ale tohle jsem zkusila a takhle to dopadlo. Hm.

Drban (Pá, 9. 1. 2009 - 16:01)

Jo,jo. Moje přítelkyně má taky ráda,když ji při souloži strčím třeba prst do zadku.

Návštěvník (Pá, 9. 1. 2009 - 16:01)

Anonymko,já bych tě rád povzbudil,ale nemám pro tebe žádná slova útěchy.Něco ti chybí,neříkám že muž,ale něco pořádného do kundičky.No a když to nemáš,tak hledáš náhrady no.

zanett (Pá, 9. 1. 2009 - 15:01)

No, ty ses ale pako!!!
Drbane, mne to davani odkazu taky neprijde smesne, naopak, myslim, ze je velice prospesne, protoze vetsina tech, co by to i zkusili aspon obcas narazi i na nejakou radu a ne jen same straseni hovnama.
podle toho debila nade mnou si asi i vsichni, co to maji radi zezadu kompenzuji pejsky...Nebo ovecky?
Holky, neni nutne hned tam strkat penis. Zkuste ten kolicek. Sex klasicky a kolik v zadecku, to je naprosta bomba!! Taky nemusim zkouset vsechno, ale tohle jsem rada, ze jsem zkusila.

Návštěvník (Pá, 9. 1. 2009 - 14:01)

Hezké odpoledne všem prdelníkům a příznivcům hovínek.Je možné,že to někoho vzrušuje,většinou tedy homosexuálně zaměřené muže,ale proč by si nechrochtaly i některé ženy?Ano,nemají na výběr,jejich partner je spíš na kluky a ona dotyčná to tuší,tak vyhoví.Ale znám spoustu žen a všechny maji raději vaginální sex.Samozřejmě i orální,ale to je jen ta třešnička na dortu jak se říká.Centrum ženské rozkoše je v genitáliích a né mezi půlkama.Chce mi snad některá žena namluvit,že se udělá s penisem v zadku?Ne,určitě né,pokud to nepovažuje za nutnost vůči svému partnerovi,který je prostě na zadečky a tímto si kompenzuje chlapečka. :-)

Drban. (Pá, 9. 1. 2009 - 14:01)

Kašlete už na něj (ni),důležité je, že ti co vědí a chtějí, tak si tu v klidu podebatí a ti co nevědí a chtějí mají možnost načerpat rady. Milane,klidně sem ten odkaz dávej častěji. Mě to směšné nepřijde. Taky jsem ho jednou využil a bez něj by to nešlo. Tedy jednou to šlo,ale dopadlo to jako u LILI. Bylo to nepříjemné.

Reklama

Přidat komentář