Reklama

těsné džíny

Návštěvník (Ne, 8. 1. 2023 - 16:01)

Pravda, já mám super skinny džíny, jsou jako legíny a je v nich rozhodně lepší volnost pohybu než v klasických.

Jirka (Po, 9. 1. 2023 - 17:01)

Však kdy některé ženy nebyli nalíčené tak vypadají jak kostata

Návštěvník (So, 7. 1. 2023 - 17:01)

Vždyť už se to asi rok nenosí.

Návštěvník (Ne, 8. 1. 2023 - 16:01)

Omyl, nosí a stále, to jen nátlak těch rádoby hlupáků přes módu nám vnucují plandáky, aby bylo co prodávat a velké množství pomatenců si běží ty plandáky kupovat. Nic horšího než plandavé kalhoty snad není. A s ohledem na ty výkřiky o CO2 a "ochraně" přírody ty plandáky škodí, ale na to nikdo nekouká a hurá jdeme je koupit.

Návštěvník (So, 7. 1. 2023 - 17:01)

Nikdy neskončí a kdo má na ně postavu, tak v nich vypadá líp než v nějakých plandákách co se nám snaží vnutit. To samé platí o holkách a ženách. Ty plandavé asexuální hnusy, které se všem snaží protlačit je prostě děs.

Jirka (So, 7. 1. 2023 - 15:01)

Já mam na to postavu na střecove dziny moc mi to sluší

Návštěvník (Ne, 29. 5. 2022 - 16:05)

Na koupání v přírodě jsou těsné skinny džíny to nejlepší.

Otík (Pá, 13. 5. 2022 - 13:05)

Taky nosím ty sestřiny, když se to provalilo, tak všichni blbě koukali, ale teď už v pohodě, museli uznat, že jsou lepší.

Mirek (Ne, 8. 5. 2022 - 10:05)

Ještě doplním, že jak jsou ty dámské pěkně na tělo, tak to svlékání mě nebaví a tak od rána do večera je mám stále na sobě na veškerou činnost a tak brzy odejdou. Hodně se rozedřou v rozkroku, hlavně, když se v nich vykoupu, kdo by je svlékal, tak se rychleji zničí, jak se dřou a nakonec se rozervou. Takže každé 2-3 měsíce kupuji nové. Ale vzhledem k pohodlí a větší svobodě pohybu bych už za pánské neměnil.

Honza (So, 7. 5. 2022 - 19:05)

Taky nosí džíny mojí holky a jsou perfektní těsné, ale na pohyb v pohodě. Jen jak nosím boxerky, tak se mi shrnují a to mě štve. Holka si toho všimla a dala mi svoje tanga a už je pohoda, nic se neshrnuje. Mám si vybrat, jaká chci k narozeninám, jestli dámská nebo pánská tanga a nebo na léto jen ty se šňůrkami.

Návštěvník (St, 4. 5. 2022 - 08:05)

A ještě ta trapná videa, jak se do nich holka nemůže dostat a nejdou ji zapnout. To je trapárna, když jsou ty džíny hodně elastické.

Mirek (Út, 3. 5. 2022 - 14:05)

Taky jsem si zkusil džíny od holky a nevím na co si stěžují, Jsou sice pěkně těsně na nohy, ale pohyb je v nich lepší než v pánských. Holky mají vše lepší.

Ondra (Út, 3. 5. 2022 - 08:05)

Po skvělém sexu u mojí holky doma si oblékla moje oblečení a já musel to její. Ty malinká tanga, těsné džíny, ale ty nosím stejně, jen ty její jsou lepší, tričko, mikinu a šel jsem tak domů. Ty její džíny jsou skvělé, jen ty malé kapsy vpředu jsou děs, nedá se do nich skoro nic dát.

Návštěvník (So, 23. 4. 2022 - 11:04)

Siksilk jsou taky skvělé džíny, pěkně těsně obepínají nohy a nohavice končí nad kotníky. Spokojenost.

K. (So, 16. 4. 2022 - 16:04)

Já zkusil od přítelkyně Levis 720 a jsem spokojen, už na panské kašlu a budu nosit jen tyto.

Hans B.B. (St, 6. 4. 2022 - 22:04)

Tak já taky nosím těsnější elastické. Proč? Kvůli pohybu. Obyčejné ať už tesnější nebo volé totiž šíleně omezují pohyb. A volnější mi vadí, že leckde zadrhnou zatímco těsnější kopírují pohyby nohou doslova jako druhá kůže. Ono když potřebujete vyskočit na metr vysokou rampu abyste to pořád nemuseli obíhat, kalhoty se vám zadrhnou takže padnete na hubu a nebo se přitom roztrhnou, to jaksi není ono. Totéž když s plnýma rukama potřebuju optevřít kliku u dveří nohou. V normálních to neudělám, v těsnějších elastických jako nic. V pohybu jsem v podstatě pořád takže jiná volba není.

Tim (Pá, 6. 5. 2022 - 16:05)

Já dávám přednost kraťasům a punčocháčům

Návštěvník (So, 16. 4. 2022 - 12:04)

Souhlas, nechápu, jak někdo může mít proti těsným elastickým džínám kecy, že jsou špatné a nepohodlné. Ty plandavé jsou děsné, kdo je stále prosazuje nepochopím.

Návštěvník (St, 6. 4. 2022 - 14:04)

Jedině těsné džíny.

Návštěvník (Út, 4. 1. 2022 - 15:01)

Já nosím džíny od mojí holky a jdou mi líp jak pánské.

Reklama

Přidat komentář