Reklama

Dioptrické bryle

Mike (Pá, 24. 6. 2022 - 19:06)

No jasan, vždyť jsem tuto diskusi založil.

Helča (So, 25. 6. 2022 - 08:06)

Není moc lidí, kterým se líbí, taky patřím mezi mě, navíc je děsně ráda nosím. Myslím jako ten pocit mít nasazené. Na gymplu jsem si je pořídila sama od sebe

Michala (Čt, 23. 6. 2022 - 11:06)

Silné sklíčka to jsou až moc i dioptrií mám totiž hodně. Bohužel estetika musí v mém případě stranou, chci v rámci možností co nejlépe vidět. Na druhé straně jsou i tací, kterým se to líbí.

Pavla (Ne, 5. 6. 2022 - 08:06)

Brýle nosím od dětství, dnes jsem bez nich skoro slepá, tak mi vadit ani nemůžou, jsem na nich existenčně závislá. Ale vážně, na brýle se dá určitě taky zvyknout a ani nevíte, že je máte na nose, když vybere ty správné.

Roman (St, 20. 4. 2022 - 21:04)

Mám +9,5 dioptrie

Helča (Čt, 21. 4. 2022 - 14:04)

Tak to máme skoro stejné, akorát jeden + a druhý -. Nemůžu si pomoct, ale mám ty brýle nasazené na nose strašně ráda. Je to pro mě nepopsatelná láska. Divný že???

Roman (Ne, 24. 4. 2022 - 21:04)

Naprosto chápu.

Kateřina (Čt, 21. 4. 2022 - 11:04)

To je paráda. Jsem taky dalekozraká, tak snad proto že se mi i více líbí + čočky, jak za nimi zvětšují oči. Čočky mám neztenčené a hodně se mi to líbí hlavně na druhých. Tvých 8,5 je už docela pěkná síla.

Kateřina (Pá, 8. 4. 2022 - 15:04)

Brýle mě naordinoval osud, nebo spíš dědičniost. Od dětství nosím brýle a současně mám +12,5 dioptrie. Přiznám se, že brýle nosím strašně moc ráda a líbí se mi i na druhých.

Helča (So, 9. 4. 2022 - 07:04)

Souhlasím s názorem, že pro některé je nošení brýlí velmi příjemné a chtěná záležitost. Nezáleží přitom na tom, kolik dioptrií v nich máte.

Off topic (Út, 5. 4. 2022 - 19:04)

A právě o tom to je. Svět on-line z internetu a svět off-line tam venku se obecně nemají potkávat. Samozřejmě, jsou výjimky potvrzující pravidlo atd. Ale chat je mimo jiné o tom, že se ve skutečném světě nesejdeme, a že o sobě nevíme víc, než jsme si ochotni sdělit tady.

Erik (Út, 5. 4. 2022 - 07:04)

Včera jsem byl na schůzce ze seznamky. Našel jsem 30 letou single sportovně založenou ženu s brýlemi dle fotek tak -7. Na schůzce však čekal korpulentní pantáta, který sport znal evidentně jen z televize.... Nebyl to nikdo odsud pro informaci. Ale vypáčil jsem z něj odpověď, proč to dělá. Tu zde bohužel publikovat nemohu, bo by to smazali..

Uznávám, že moje reakce byla řekněme společensky hrubá a nevhodná, omlouvám se za to, ale chápete, že mi fakt extrémně vadí, když lidé takto lžou a vydávají se za jiné. Toto chování diskuzi poškozuje mnohonásobně více, než morálně nehezké následné reakce dalších lidí. Ale je to jednoduchý, kdyby nikdo nelhal, nikdo by takhle nereagoval. Peace.

Radim (Út, 5. 4. 2022 - 20:04)

Tvl.tak sem nelez když máš pořád problém osle.,,,..

Helča (Po, 4. 4. 2022 - 21:04)

Po čase se zase tady připomínám. Začínala jsem s -1,5 dioptrií , které jsem si sama naordinovala. Spolužačky je nosily mě se strašně líbily a toužila je nosit. Byly jsme brejlatá parta a milovala jsem brejlatý kluky, dnes miluju brejlatý pány. Aktuálně mám -9 dioptrie s1,5 cyl a to už opravdu bez brýlí nic nevidím. Asi někteří nevíte , tak s -9 nevidíš dál než na metr a musíš je mít od rána do večera. Já tehdy brejle strašně moc chtěla, vůbec nelituji, stále mě vzrušují a dnes mi moje 9 vůbec nevadí. Stále miluji brýle nosit a předvádět se v nich.

Roman (St, 6. 4. 2022 - 19:04)

Rád bych se zeptal jestli si někdo taky naordinoval sám brýle, protože je toužil nosit. Já brýle začal nosit, protože jsem začal špatně vidět, velmi se mi to zalíbilo a tak každý rok si přidám 0,5 dioptrie. Oči si na to v pohodě zvyknou. Líbí se mi lidí, kteří mají v brýlích silné sklíčka a postupně pracují na tom mít co nejsilnější. Nevím kam se dostanu.

Helča (St, 20. 4. 2022 - 18:04)

Já je chtěla strašně moc. Viděla jsem dobře, ale začala nosit -1,5 dioptrie a postupně si přidávala. Kolik máš dioptrií?

Mike (St, 20. 4. 2022 - 06:04)

Ahoj Romane, tuto diskusi jsem založil právě kvůli tomu nošení brýlí proto, že je chceme nosit a né, že bysme je potřebovali, super že jsi to našel.

Irena (Ne, 3. 4. 2022 - 17:04)

Já jsem si koupila super brýle v e-shopu luxbryle

Katka (Pá, 18. 3. 2022 - 13:03)

Nosim lentikularni brýle už asi 10 let. Napiš mi na [email protected]
Pošlu ti fotky. Katka

Erik (Ne, 3. 4. 2022 - 12:04)

Napsal jsem. Odpověděl mi Karel. Tvl, sorry jako, ale na kolik osob si zde ten prolhanej šmejd hraje?

Reklama

Přidat komentář