Reklama

Vzrušení z vlastního syna

Matroš (St, 20. 4. 2022 - 19:04)

Mrrrdat

Petroš (St, 20. 4. 2022 - 19:04)

Haló lidi! Co to berete? Taky bych si naložil...

Návštěvník (Čt, 14. 4. 2022 - 11:04)

Jednou mi řekla babička, že bych si před mámou neměl mastit péro, že si stěžovala, že je z toho až moc vzrušená a pak si musí taky mastit píču. Já na to, že nechci aby mne viděla, ale ona mne vždycky vypátrá a přepadne. Mluvili jsme o tom dost dlouho a při tom jsem se udělal, a babička taky.

Eva (St, 20. 4. 2022 - 08:04)

To jsi se honil s babičkou?

Návštěvník (St, 20. 4. 2022 - 11:04)

Ona to tak chtěla. Teď to děláme dost často a máma říká, že jsme zvířata.

Návštěvník (St, 20. 4. 2022 - 09:04)

Jednou když spala tak sem si ho vyhonil vedle ní. Spíš mě držela zkrátka mamka. Postupem času sem to neřešil, myslím si že na tom není nic špatného když si spolu otom dva lidé promluví

Návštěvník (St, 20. 4. 2022 - 07:04)

Já žil od 13 pouze s matkou občas k nám přišla babička. Když se mi stal nějaký trapas tak maminka se pouze usmála. Dnes už spolu nežijeme a to mi chybí. Lepší zenskou neznam

Návštěvník (Čt, 14. 4. 2022 - 10:04)

Přišla jsem jednou nečekaně dřív domů, a můj syn si s kamaradem honili přirození. Seděli na posteli v pokojíčku a krasně se masturbovali navzájem. Okamžitě jsem zabouchla dveře. V noci jsem nemohla vůbec usnout a pořad jsem to měla před očima, nakonec jsem to nevydržela, chytla manžela za penis, a když se mu postavil naskočila jsem na koníčka a v tu ránu jsem byla hotová. Je pravda, že hodinu před jsem si pipinku hladila a zasouvala prstik na krajíček a představovali si penis synova kamaráda

Andrej (Po, 15. 5. 2023 - 08:05)

Aky to bol pohľad a synov kamarát nebolo viac

anonim (Út, 7. 2. 2023 - 21:02)

a toho kamarata si skusila

Dona (St, 20. 4. 2022 - 09:04)

Syn má na zahrade u plotu udělanej bunkr se sousedovim kamarádem. Jednou jsem je vyděla jak si je měřej a honěj si je. Neviděli mě a tak jsem je sledovala. Syn ho mâ pěkního ale jeho kámoš ho měl o něco věčího. Pohled na něj byl fak vzrušující a ten výstřik, doslova se mě rozklepala kolena a mezi nohama nemluvim. Chtěla jsem prát a tak jsem šla pro deky které ma syn v bunkru abych mi je vyprala. Syn doma nebyl. Když jsem tam vztoupila, tak tam byl jeho kámoš a mastil si tam péro. Když mě uviděl, rychle se zakryl a začal se mě omlouvat. Řekla jsem mu, že jsen ho už jednou vyda a že mě to moc vzrušovalo. A tak jsem mu řekla zda by si ho předemnou nechtěl vyhonit. Nakonec souhlasil a začal si ho přednou honot. Jeho čůrak mě doslova rajcoval a tak jsem si vyhrnula šaty a zajela rukou pod kalhotky. Sledovaly jsme se navzájem. Pak se zapřel a uviděla jsem jeho stříkání. Takového semene nevystříká ani můj manžel a ani syn. I já se udělala. Ale jemu pořád stál jak stožár a tak jsem se ho zeptala zda bych muho mohla trochu pohonit. Když souhlasil, uchopila jsem mu ho a užívala si tu jeho krásnou velikost a tvrdost. Mezi nohama jsem tekla a prostě jsem neodolala a sundala si kalhotky a řekla mu ať mi ho tam strčí a ošukámě. No trochu se cukal a říkal že nemá u sebe kondom, ale uklidnila jsem ho že ho může klidně zasunou a nemusí se ničeho bát a že se může domě i vystříkat že budu moc ráda. Nakonec do mě zazadu vnikl a já jsem prpžila nejkrásnější mrdačku. Pak se do mě celej vystřílal a já byla v sedmém neby. Nakonec se spolu tajně scházíme a mrdá mě moc krásně. Ten klučina fak umí. Kundy mám krásně rozpíchanou a to jeho semeno ve mě. Bože už aby mě zaš ošukal

aleš (Út, 7. 2. 2023 - 21:02)

ahoj dona este to robis synovim kamaratom a syn vas nepristihol

Jana sadová (Ne, 29. 5. 2022 - 09:05)

Dona ako dlho sním sukas a nemas chut na syna hm manžel a syn ta ne pristihli susedom

Dona (Čt, 2. 6. 2022 - 08:06)

Šukám sním už tak přez rok a jeto pořád super. Odcházím vždy uspokojená. To jeho péro mě dokonale protáhne a ty vístřiky. Manžel ani syn otom neví a po synovi netoužim.

Návštěvník (Ne, 3. 4. 2022 - 11:04)

Asi bude normální když si matka uvědomí že sexuálně vzrušuje a přitahuje svého syna že o tom bude přemýšlet a možná to může i takovou matku nakonec i sexuálně vzrušit a probudit to v ní samotné i nějaké ty sexuální fantazie o sexu s vlastním synem. Ale to bude asi tak všechno protože každá normální matka by tomu asi jen těžko podlehla až tak že by opravdu s vlastním synem měla sex. Stávat se to samozřejmě může, ale jen mezi lidmi kteří až tak zcela jistě nebudou normální.

Návštěvník (Ne, 3. 4. 2022 - 11:04)

Moje matka byla "jako" skála. Nereagovala na mojí nahotu a když mne viděla masturbovat, dělala jakoby jí to nezajímalo. Normálně se mnou komunikovala. Když mi to přišlo, počkala až se uklidním a pokračovala v hovoru. Pak se ale zavírala v koupelně a slyšel jsem to čvachtání a její nářek. Nebyl jsem hodný syn, ale nikdy jsme se jeden druhého s erotickým úmyslem nedotkli.

Návštěvník (Ne, 3. 4. 2022 - 23:04)

To jsi měl buď velkou smůlu nebo možná velké štěstí že to nedošlo tak daleko že by jsi měl se svou matkou opravdu sex.

Návštěvník (Po, 4. 4. 2022 - 00:04)

Proč myslíš.ctu komentáře a je to poučné,rád bych věděl co tím myslíš.dik

ww (So, 9. 4. 2022 - 08:04)

Co je pro tebe tady na těch komentářích tak poučného?

Zdeněk (So, 2. 4. 2022 - 13:04)

Já se někdy vzruším jen ze čtení tady těch příspěvků. Jako zrovna dnes ráno. Jen tak jsem si ho utřel papírem od výronu a ten papír se mi na něho přilepil. Musel jsem ho ponořit do hrníčku a čekat, až se papír odtrhne.

Reklama

Přidat komentář