Reklama

Velikost synova penisu

Autor diskuse
Tad

Ahoj, nedávno jsem šel se synem (18 let) na bazén a při převlékání se mě jen tak zeptal na velikost penisu. Mám ho asi 19 cm, což jsem vždy považoval za velký penis. On mi však řekl, že ho má 21 cm, to jsem mu taky věřil, protože když jsem ho zahlédl, tak ho měl v klidu fakt trošku většího. Problém je, že se tím teď strašně chlubí na veřejnosti, s moji ženou si z toho dělají srandu a i před kamarádama mi říká, že mám oproti němu malého. Je mi to opravdu nepříjemné, že to takhle zmiňuje, ale podle něho je to vtipné a sranda. Mají vaši synové taky větší péra než vy?

Karolina (Čt, 31. 3. 2022 - 12:03)

Zdravím mám syna 11let má asi předčasnou pubertu , protože má penis 21cm a hlavně mu kouká celý žalud ven ,bude asi po tátovi protože ten má hodně velkého

Lucka (Čt, 31. 3. 2022 - 13:03)

To snad není ani možné aby ho měl tak velkého už v 11 letech ,už jsem viděla i 32cm ale to už byl dospělý

Karolina (Čt, 31. 3. 2022 - 14:03)

Kdybych ho neviděla na vlastní oči také tomu nevěřím,byla jsem s ním i u doktorky,mělo bylo spíš divné že ani v klidovém stavu nemá úplně zakrytého Žaluda,když se mu začne stavět předkožka se mu sama stáhne a už mu nejde natáhnout spatky

Martina (So, 2. 4. 2022 - 11:04)

Měla jsem se synem podobný problém, když byl přibližně ve věku tvého Syna . během pár měsíců mu strašně narostl a předkožka se mu úplně stáhla .tet je mu 16let a nemůže předkožku natáhnout ani v klidovém stavu když se mu postaví úplně se mu stáhne až k varlatum má ho úplně celého holého už si na to zvykl a já taky .má ho také dost velkého

Návštěvník (So, 2. 4. 2022 - 12:04)

Jak si na to reagovala když si se to dověděla? Byl to šok? Prisel s tím sám nebo si mu ho pravidelně kontrolovala? Jak to bral on?

Martina (So, 2. 4. 2022 - 14:04)

Ano kontrolova jsem mu vždy jednou za měsíc vždycky jsem se divila jak mu úplně mizí předkožka a roste mu penis , když se mu postaví má tak 2 centimetry kuzicky přímo u kořene nechápu to

Návštěvník (Ne, 3. 4. 2022 - 12:04)

Takže postupně jsi zjišťovala o kolik mu žalud zase vylezl ven. Říkala si mu na to něco? A co na to říkal on, vadilo mu to ? Teď už to má v podstatě jako byl obřezaný

Martina (Po, 4. 4. 2022 - 05:04)

Ano vidím ho nahého pravidelně,dost mi to vzrušuje když ho vidím je mu 16 let takže mu stále ještě roste, úplně se mu stahuje i v klidovém stavu, hlavně ten jeho obří žalud to je něco

Klára (Po, 4. 4. 2022 - 06:04)

Vždy když meju svého syna dostane erekci a žalud se mu také odhalí má ho dost tlustyho takže už ho spatky nepretahne v klidu má dost malého něco přes 10 cm ,ale když se mu postaví má ho 23cm měřila jsem mu ho protože mi přijde strašně velký na jeho věk

Martina (Ne, 3. 4. 2022 - 21:04)

Ma ho více stazeneho než obřezaný

Návštěvník (So, 2. 4. 2022 - 12:04)

Určitě min 53 cm:)

Návštěvník (So, 2. 4. 2022 - 01:04)

V 11 letech mít 21 cm je extrém (ale narozdíl od těch co tu uvádějí 30 a více to je aspoň reálné, i když těžko uvěřitelné). A u té jeho klobásy by to bylo divné aby mu zároveň s penisem takhle moc vyrostla i předkožka natolik aby to stačilo na zakrytí. Jinak nemít ani v klidovém stavu úplně zakrytého žaluda může být pro někoho možná překvapivé, ale není to nic vyloženě neobvyklého, také to tak mám.

Karolina (So, 2. 4. 2022 - 10:04)

Bojím se aby mu nenarostl do takové délky co tu občas uvádějí ,myslela jsem si že mladí kluci mají vždy zakrytého Žaluda předkožkou

Návštěvník (So, 2. 4. 2022 - 12:04)

Malí kluci mají téměř vždy zakrytý žalud. V pubertě se to některým stává že se jim natrvalo odkryje větší či menší část žaludu, penis z té předkožky jakoby vyroste a pak už žalud nejde zakrýt. Tady v Česku odhalený žalud není úplně běžný, odhadem 15-20%. Takže pro někoho to může být překvapivé se s tím u někoho setkat, zejména pro matku když to najednou vidí u syna.

Tonda (Čt, 31. 3. 2022 - 17:03)

Občas je to problém,když chlapcovi vyroste až moc ,ale většinou je to výhoda ,u tvého Syna je to však extrém

Návštěvník (Čt, 31. 3. 2022 - 17:03)

Moje babička vždy říkala:"Nejez vajíčka, budeš mít velkýho ptáka a holky se tě budou bát". Když jí máma řekla, že mám malýho, tak se podívala a řekla že je akorát a holky z něj budou mít radost, a máma je blbá.

Lucka (Čt, 31. 3. 2022 - 12:03)

Bohužel někteří kluci jsou velmi vybavení a mají 30 cm velkýho a někteří mají úplnou zizalku,mám syna co ho má zatím 23cm myslím si že je to akorát

Dysan (St, 30. 3. 2022 - 14:03)

Tak takové bláboly jsem ještě neviděl. Že někdo má takoví penis. Ať si raději zajdou k očnímu ty co tu píšou.

Návštěvník (St, 30. 3. 2022 - 17:03)

Je to jako s těmi rybáři:"Chytil jsem táááákovouhle štiku. A já jsem z vody vytáhnul lucernu, která svítila. To není možné. Až tu štiku zmenšíš, tak tu lucernu zhasnu".

Návštěvník (Ne, 27. 3. 2022 - 22:03)

Dámy. Velikost synova penisu pro vás není důležitá, pokud s ním nemáte sex. Pokud ne, což je přirozené, tak můžete jen závidět vaší snaše, až se ožení, ale on může raději chodit na pivo, takže zase nic.

Reklama

Přidat komentář