Reklama

Dráždění pomocí tření žaludu

Návštěvník (Ne, 3. 4. 2022 - 12:04)

S přítelem jsme spolu krátce a ještě jsme styk neměli. Hodně experimentuje me, hlavně on na mě. Chce to dělat tak jak si to dělám já. Prostě jenom kroužit a třít prstem.

tnfr (Pá, 1. 4. 2022 - 20:04)

Dobré je na uzdičku dat opatrně kolíček na prádlo dřevěný a potom se pohupovat v bocích, kolíček koupáním vykona práci za vás.

Návštěvník (Út, 29. 3. 2022 - 19:03)

Ať je noc anebo den,mrdka musí z kouli ven !

kubakubula (Út, 29. 3. 2022 - 19:03)

Jako malý jsem měl problém s těsnou předkožkou. Doktorka mi řekla, ať zkusím zasunout namydlený malíček mezi kůžičku a žaluda, dokud ještě není naběhlý. A pak s ním kroužit kolem žaluda. V tý ordinaci jsem to musel zkusit, jestli to je ono, co doktorka myslí. Viděla to i mamka, pak mně doma kontrolovala. Docela to pomáhalo, pak se z toho stal způsob masturbace. Je to úžasně dráždivé.

Návštěvník (Út, 29. 3. 2022 - 16:03)

Co tu lezeš nečti!

Návštěvník (Út, 29. 3. 2022 - 16:03)

Jste s tím vážně trapní jak to tu kopírujete stále dokola.

Návštěvník (Po, 28. 3. 2022 - 16:03)

Nekopírujte staré příspěvky. Proč to děláte?

návštěvník (Po, 28. 3. 2022 - 17:03)

Toto také nedokážu pochopit. Na těchto vláknech se stejné příspěvky objevují snad stokrát. A nemohou je psát ti přispěvatelé, ale nějaký automat od admina. Proč, to je otázka.

Linda (Ne, 27. 3. 2022 - 14:03)

Přistihla jsem našeho syna už alespoň dvakrát, jak si to taky tak dělá. Prostě prstem si ho mastí. A v autě taky. Dokonce když jsem s ním seděla na zadním sedadle, tak si dal ruku pod kraťasy a už jel. Doma jsem pak zjistila, že se udělal. V autě, když jedeme, si to dělá pravidelně.

Zdena (Ne, 27. 3. 2022 - 15:03)

Ten náš, dyž si to dělá, tak mne vůbec nevnímá. Kmitá a kmitá, pak se prohne zachroptí, roztřese se a lítá z něj semeno v dlouhých provazech. Pak se schoulí, ještě z něj teče, pořád se dráždí, dokud mu penis nezcvrkne a je dost dlouho mimo. Hezky si to prožívá.

Linda (Ne, 27. 3. 2022 - 15:03)

Tak ten náš onanuje ve velkých tajnostech. Nikdy by nepřipustil, že si mezi nohama dělá dobře. Přitom si ho mastí několikrát denně. Na chatě spíme vedle sebe a hlavně ráno, když myslí, že ještě spím, tak s tím začne. Sice pod peřinou, ale i tak je to vzrušující. Vím, že si prstíkem po něm kmitá a poznám, kdy to na něj jde. Kmity se zrychlují a pak se vzepne jako luk, a to je známka, že už to z něj jde ven. Jak jsi napsala, i ten můj se třese, ale spíš nohama. V těchto chvílích je taky úplně mimo a podle peřiny poznám, že si ho tam tím prstíkem pořád ještě dodrážďuje. Prostě, už si kluk, takový puberťák, umí udělat dobře.

Návštěvnice (Po, 28. 3. 2022 - 17:03)

Ten můj puboš si to dělá taky tak. Prstem si po něm kmitá už snad od svých deseti. Divím se, kolikrát za den si dělá dobře. Můj starej se na to zmůže tak jednou, dvakrát týdně a jak to jde, tak se s ním tomu vyhýbám.

Simča (Ne, 3. 4. 2022 - 06:04)

Puboši si to tak dělají. Přistihla jsem toho mojeho a to i víckrát, a taky tím prstem mu dával zabrat. Žádný stahování, ale tře si ho a za chvilku už to z něj jde ven.

Milča (Po, 4. 4. 2022 - 04:04)

Ten náš si to dělá taky tak. Začal onanovat v deseti a to jsem ho při tom párkrát přistihla. Teď je mu necelých 14 a pořád si ho tak mastí. Přes týdnem na chatě jsem ho krátce sledovala. Položí na ten ocas ukazovák a už jede.

Návštěvník (Ne, 27. 3. 2022 - 12:03)

Udělal jsem to. Do minuty to bylo,ale tak napnutý,že to stejně vystříklo několikrát až na prostěradlo.

Návštěvník (Ne, 27. 3. 2022 - 12:03)

Ať je noc anebo den,mrdka musí z kouli ven !

Návštěvník (Ne, 27. 3. 2022 - 12:03)

já to dříve měl taky tak že jsem se ho kdysi nemohl ani dotknout. a teď mi přijde super dlouho třít holý žalud a i po výstřiku ho tak nechat. jinak mi krásně drží za hranou žaludu a už se nevrací, když u honění usnu tak už se vždy ráno vzbudím s obnaženým žaludem

Návštěvník (Čt, 24. 3. 2022 - 13:03)

S přítelem jsme spolu krátce a ještě jsme styk neměli. Hodně experimentuje me, hlavně on na mě. Chce to dělat tak jak si to dělám já. Prostě jenom kroužit a třít prstem.

Návštěvník (Čt, 24. 3. 2022 - 13:03)

Když si myji penis mýdlem, tak kmitám na kluzkém žaludu prsty nebo dlaněmi ze všech stran tak dlouho, až dostanu parádní orgasmus. Pak si ho opláchnu a je mi dobře.

xy (Čt, 24. 3. 2022 - 13:03)

Když kluk ke mně ráno přijde do postele a myslí si, že spím, tře si ho o moje prádlo a pokaždé se udělá , je to milé.

Reklama

Přidat komentář