Reklama

Vzrušení z vlastního syna

Zdenda (Po, 28. 3. 2022 - 16:03)

Jakou vlastně má chuť semeno, já se dnes v noci udělal a něco jsem ochutnal a je to taková mýdlová chuť...kdyby alespoň voněla po česneku.

Návštěvník (Po, 28. 3. 2022 - 17:03)

Je to o zvyku. Já si od puberty stříkám semě do dlaně a pak ho dočista slížu a polknu. Mě to chutná jako syrové vejce. Když to viděla máma tak říkala, že se jí zvedl žaludek, ale manželka se potom se mnou ochotně líbala, stejně i po lízání, kdy ochutnávala sama sebe, a při prstění olizovala prsty. Nic na tom není.

Naďa (Po, 28. 3. 2022 - 16:03)

Vzrušuje mě můj dospívající syn. Jak to jde, tak se ho snažím vidět v koupelně, kde mu jako umývám záda či vlasy a při jiných příležitostech. Je ve věku kdy neustále onanuje a je neuvěřitelné, kolik semene z něho vychází. Už bych bez toho nemohla být.

Andrea (Po, 28. 3. 2022 - 15:03)

Ahojte chcela by som sa podeliť o svoju zvrhlosť. Rada nosím vibračné vajíčko alebo aj análny kolík v prítomnosti syna. Nie je to ani tak o tom že by som s ním chcela niečo mať ale vzrušuje má tá predstava, že má môže nejako pri niečom pristihnúť, keď čuram na wc nezatvaram dvere. Pár krát má videl a mňa to strašné vzrusulo :( viem že je to asi choré ale nemôžem si pomôcť

Milka (Po, 28. 3. 2022 - 14:03)

Ten náš onánek začal v patnácti blbnout. Do teď mu stačilo se honit vlastní rukou, ale najednou se zbláznil a naléhá. Když nedávám pozor tak mi chytne zezadu za kozy přitiskne mi tvrdej penis mezi půlky a tak dlouho s ním pohybuje až se udělá. Já mám pak zadek mokrej od jeho semene. Nemůžu se mu ubránit, protože sílu už má jako bejk. Už to uděllal třikrát.

Návštěvník (St, 30. 3. 2022 - 03:03)

Dala bych mu facku, protože pokud se takto bude chovat dál, nebude mít problémy pak třeba někoho znásilnit. Musí vědět, že musí své choutky krotit a vyhonit se sám.

Hela (So, 26. 3. 2022 - 18:03)

A jeje ty zase jedeš! Kolikrát jsi se už dneska vystříkal že nemáš pořád dost?

Návštěvník (Pá, 25. 3. 2022 - 05:03)

Není divu, že jsou maminy, které se zaměří na syny. Léta bez chlapa, a v tom syn přichází do puberty. Doma se nic neutají a denně jsou svědky synovy sexuality, hlavně jeho honění. Která taková by odolala.

Návštěvník (So, 2. 4. 2022 - 08:04)

Těžko říct, podle mě spíš synové touží po matkach

Pavlína (Čt, 24. 3. 2022 - 15:03)

Já žiji se synem sama, táta od nás odešel. Takže syn má 12 let a začíná mu to "období", tak ho netrestám, ale kompenzací je, že si ho můžu zkusit mu honit a dívat se jak stříká, jak si ho honí, jak si s ním hraje...někdy si hraji já a musím mu svázat dozadu ruce, aby se nebránil. Je to opravdu vzrušující.

Verunka (Čt, 24. 3. 2022 - 16:03)

Když mu svážeš ruce tak to máš pak nad ním plnou moc, je prostě částečně znehybněn. Jak reaguje. Poddá se ti a přijme postupně tyto hrátky. Od určité chvíle by to pro něj mohlo být vzrušující.

Pavlína (Čt, 24. 3. 2022 - 20:03)

Pěkně postupně to jde. Nejprve si hraje a masturbuje on a pak mu řeknu ruce dozadu a začínám já ale pak je trochu neklidný tak řeknu zavážeme ruce. Ale jsem opatrná protože syn je nervozní ale zatím ho to nějak nevzrušuje když ho zavážu. Snad až bude větší.

Verunka (Pá, 25. 3. 2022 - 00:03)

Jak píšeš, tak v tom věku už ho musí mít pěknýho. Chloupky asi ještě nemá, ale při honění jistě bude mít macka jak se sluší. Určitě si s ním už pěkně dokáže pohrát.

Veronika (Čt, 24. 3. 2022 - 12:03)

Od mala se s klukama koupu nahá v řece. Dokonce i teď i když jsou dospělí. Oba dva jsou homosexuálové . Oba mají nadprůměrné ptáky. Občas si přivezou nějakého kamaráda a toho potom u řeky společně opíchaj. Vzrušuje mě pohled na takovou trojku.

Tomáš (Čt, 24. 3. 2022 - 12:03)

Prasata teplý a ty seš blbka.

Návštěvník (Čt, 24. 3. 2022 - 20:03)

To píše chlap a vydává se za ženskou

Návštěvník (Čt, 24. 3. 2022 - 15:03)

Nech jí na pokoji. Vzrušuje jí to a o tom to je. Mne, když máma viděla souložit se ženou, dostala hysterický záchvat, mlátila mne a chtěla nás roztrhnout.

Adam (Čt, 24. 3. 2022 - 12:03)

Chcel by som sa s nimi zoznámiť

Veronika (Čt, 24. 3. 2022 - 14:03)

Ale , ale. Copak Adámku svrbi tě prdelka ?!

Adam (Čt, 24. 3. 2022 - 20:03)

Kolko maju rokov?

Reklama

Přidat komentář