Reklama

Je normální když Můj mladší bratr masturbuje už v 11 letech ??

Marika (Ne, 24. 4. 2022 - 07:04)

V deseti se to klukům už staví a mají poluce a postupně přicházejí na to, nač ještě mají šulinka. K jedenáctému roku věku a v 11cti většina z nich pravidelně onanuje. Syn, když měl jedenáct, tak měl jenom toho svého šulina a den co den si ho už mastil. Teď má 14 a nepolevuje s tím. Ba právě naopak. Honí si ho a honí.

Jenna (Ne, 24. 4. 2022 - 11:04)

Taky mám takovýho onana doma. Předevčírem jsem ho chvilku potají sledovala a pěkně si užíval při sebeuspokojování. A toho semene co z něho vyjde, to je až neskutečný. A to je mu teprv necelých 13 a už by oplodnil holek.

Návštěvník (Čt, 24. 3. 2022 - 07:03)

https://www.kondomshop.cz/eroticke-pomucky-sexshop/joydivision-maximus-potenzring-trio?page_id=3337 Nejlépe drží fixovanou předkožku právě ten kroužek. Není drahej. Jukni na odkaz výše ;) Také nosím a funguje to parádně a můžeš to mít i v noci. Prakticky nonstop. Sundávám jen na hygienu a hoňku. Tak hurá do toho za mě jednoznačně doporučuji.

Tom (St, 23. 3. 2022 - 19:03)

Nechtěl by si někdo společně za masturbovat někde v Pardubicích nebo aspoň psát? Pište na 739 250 223

Marek (Ne, 24. 4. 2022 - 06:04)
Ondra (So, 26. 2. 2022 - 15:02)

Zdravím, potřeboval bych od někoho dostat na holou nějakým předmětem. Je mi 14 let a jsem z Královéhradeckého kraje Dvůr Králové nad Labem. Číslo napíšu až se někdo ozve.

Tom (Po, 7. 3. 2022 - 11:03)

Napiš na 739 250 223

Tomáš (Pá, 4. 3. 2022 - 17:03)

Ahoj, jsem z Pardubic taky mi je 14 rád bych ti na plácal na holou

pavlík (Pá, 4. 2. 2022 - 10:02)

Nejsem žádnej odborník, ale vím, že syn si hrál s pérem už od mala, jen jak jsme ho svlékli do vany už měl ruku na péru a hladil si ho, semtam se mu trochu postavi. U malých dětí je to normální. Dcerka dělala to samé. Když jim bylo 13 tak jsme s manželkou jim vše ukázali, řádně vysvětlili aby nebyl nějaký malér. Oba na nás hleděli a chtěli vidět, jak si to děláme my. Žena trochu váhala, já jsem se svlékl do naha ,ostatní byli v mžiku nazí a dívali se na mne co bude. S klidný svědomím jsem si začal honit péro až do výstřiku, kdy jsem postříkal dceru. Nato si žena sedla roztáhla nohy a během chvíle se udělala. Synovi stálo péro a začal si ho před námi honit až do výstřiku,kdy semeno skončilo na nohách ženy . Dcera nezůstala pozadu a tak jsme se udělali všichni před sebou. Od té doby si syn honí péro pravidelně, stříká do vany a není s tím problém. Že ho u toho někdo vidí mu nevadí, nám taky ne.

Návštěvník (So, 26. 2. 2022 - 15:02)

Hromadná masturbace celé rodiny, to vypadá hodně neuvěřitelně, ale zažil jsem, nebo spíše viděl, hromadnou soulož celé rodiny a tak si nedělám iluze. U mě to začalo polucemi. Myslel jsem, že jsem se počůral a ohlásil to mamince. Bylo to u babičky na venkově. Okamžitě poznaly, že je to semeno. Chvilku se radily a pak si mne zavolaly a řekly mi, že je načase abych se začal honit. Babička mi to ukázala na mrkvi. Pak mne nechaly o samotě a já to zkoušel tak dlouho, dokud jsem semeno nevypustil do dlaně a pak jsem jim ho ukázal. Řekly, že už to umím a můžu to dělat kdykoli budu chtít, hlavně večer před spaním. Když jsem si to dělal, tak se snažily mne při tom nerušit, ale někdy se i podívaly. Neměly s tím problém, ale že by to dělaly i ony přede mnou, to tedy ne. I když jsem maminku slýchal z ložnice a dovtípil se, že si to dělá taky.

kílvap (Pá, 4. 2. 2022 - 20:02)

Pavlíku, nejsem také žádný odborník, ale vím že když si někdo honí péro v koupelně a stříká do vany, že ho může vidět člen rodiny, ale někdo to snad ani není možné, nebo u vás chodí lidé do koupelny jako do chléva? Kdo je ten někdo ? Proč by si musel honit a stříkat do vany, když může být na postely a střkat na břicho a utřít se ručníkem. Je hezké že se postříkáte navzájem, ale mě to připadá celé ujeté, jako by to byla fantazie nějakého blbečka co viděl kundu z rychlíku. A tady jich je požehnaně.

Lukáš (Pá, 4. 2. 2022 - 19:02)

Zdravím Pavlíka a rozhodně s tímhle postupem souhlasím. Já jsem to měl podobný jen s tím rozdílem že jsem jedináček a bez táty , mamka mě to taky všechno vysvětlila a tak už od 10 ti roků si doma můžu dělat s malým co chci a kdy chci.

Marťa (Út, 25. 1. 2022 - 04:01)

Syn měl před dvěma týdny 12 a začal s tím ještě ani neměl jedenáct. Teď už aktivně onanuje, podle skvrn poznám, že si to dělá nejmíň 2krát za den. Už bez toho nemůže být.

Gábina (Út, 25. 1. 2022 - 05:01)

Náš mladej je na tom stejně. Měl 13 a přesně vím kdy si dělá dobře. Teda skoro přesně. Každej to má jinak, ale ten můj si ho honí určitě víc než dvakrát denně. Toho semene co nacházím, tak to jsou takové čtyři dávky z ejakulací za den.

Axa (Út, 25. 1. 2022 - 00:01)

Jednou jsem viděla staršího bráchu jak čuchá v koupelně k mámině podprsence a honí si u toho péro. Pak jsem si ještě dlouho myslela že až budu nosit podprsenku já tak brácha bude čuchat a honit si péro s mojí podprsenkou.

Cuc (Po, 24. 1. 2022 - 04:01)

S bráchou jsme si ho honili už v devíti a mě bylo deset a půl a já už jsem se vytekl tehdy poprvé. On se dokázal udělat ale jen do křeče, ale ještě neteklo z něj, to až taky později

Návštěvník (Ne, 26. 12. 2021 - 13:12)

Neni

Návštěvník (So, 25. 12. 2021 - 08:12)

Ja6

Ondra (Pá, 24. 12. 2021 - 17:12)

Někdo zkušenosti se skupinovou masturbací popřípadě příběh?

Návštěvník (Po, 22. 11. 2021 - 13:11)

No nevim

Reklama

Přidat komentář