Reklama

Přistihl vás někdo při onanii, nebo vy někoho?

Návštěvník (Po, 29. 11. 2021 - 06:11)

Bylo mi dvacetpět let. Věčně nadržený, protože rytmus mého sexuálního nasazení doma, určovala manželka, která nebyla tak náročná a soulože s ní nebyly příliš časté, tak jsem si vypomáhal dosti častou onanií. Stalo se, že jsem při tom byl pozorován, aniž jsem o tom měl tušení. Záhy se přihlásila velice vnadná asi padesátiletá vdova. Popsala místo, čas, situaci i předmět mého konání, (můj penis). Řekla že to zůstane mezi námi, když to udělám znovu a zblízka. Co jsem mohl dělat? Musel jsem se obnažit. Když jsem začal, chtěla si sáhnout a nakonec se ujala díla sama. Zjistil jsem že to umí naprosto fantasticky. Po prvním silném výronu, kdy jsem semeno stříkal hodně daleko, udržela zkušeně penis v erekci, řádně ho ocucala a pokračovala v druhé, delší masturbaci. Když to na mne přišlo přisála se k žaludu a celou dáku vypila a spolkla. Pak si ještě chvíli hrála a znovu navodila erekci. Není od věci, že v průběhu akce měla sama několik hlasitých orgasmů. Hodně jí to bavilo. Od té doby se z nás stali přátelé se stejným společným zájmem.

Linda (Ne, 28. 11. 2021 - 22:11)

Mě šmíroval nevlastní brácha, když mi bylo 22 a jemu 17. Dělala jsem si to často ve svém pokoji pod dekou a párkrát mi dokonce vlezl do pokoje. Jednou byl dokonce tak drzý, že se mě zeptal, jestli nechci pomoct a podával mi mámin vibrátor. Tak jsem ho šokovala tím, že jsem si ho vzala. Ale moc to nasucho nešlo, tak jsem si nechala přinést i gel.

Ala (Ne, 28. 11. 2021 - 20:11)

najdi si https://photos.app.goo.gl/E1vjLhYxExnvQCY28

Jana (St, 24. 11. 2021 - 06:11)

Dcera marodila a tak byla doma. Jednou jsem přišla domů dříve a uslišela vzdichání. Dveře do pokoje dcery byli pootevřené. Potichu jsem nahlédla a uviděla jsem dceru nahou. Zahlédla jsem jak mezi nohama má zasunutího robertka. Měla zavřené oči protahovala si dirku jak divá. Potichu jsem vicouvala a šla do kuchyně, kde jsem si sedla na židly a byla po tichu. Zachvíly jsem usližela, jak utoho více heká a křičí. Pochopila jsem že mâ orgazmus. Zachvilku už bylo v pokoji ticho. Pak dcera nahá vyšla a uviděla mě. Divila se že jsem už doma a ptala se jak dlouho. Řekla jsem jí že dost dlouho. Hned se začla omlouvat co dělala. Řekla jsem jí že mě to nevadí, že i já si to dělám. Pak jsem jí řekla ať jde do koupelny a já mezitím udělám náké jídlo. Více jsme se otom nebavily ale opčas jí zaslechnu jak si to dělá

Táňa (St, 24. 11. 2021 - 14:11)

Naše dcerka to dělá taky. Sice rukou, ale už jsem ji přistihla jak měla silný orgasmus

Jana (Po, 29. 11. 2021 - 05:11)

Ja jsem jí při orgazmu neviděla, ale zato jí přiněm dost sliším. Někdy poní najdu i mokrý flek jak jí tekla

Návštěvník (St, 24. 11. 2021 - 08:11)

Erotické uspokojování v malém bytě se nedá utajit a vyžaduje hodně ohleduplnosti a pochopení. Po rozvodu jsem žil s mámou. Vzpomínám si, že jednou jsem zslechl z pokoje nářek. Obavách o matčino zdraví jsem tam vběhl a hned vycouval. Máma ležela nahá na posteli a přímo proti dveřím si prstila kundu. Za chvíli přišla v županu a řekla, že až budu větší, že to pochopím, a že o tom nesmím mluvit. Uzavřeli jsme dohodu, že se nebudeme vzájemně rušit, když budeme mít potřebu se uspokojovat. Ono se to snadno řekne, ale oba jsme o svém hřešení věděli, protože jsme byli v projevech rozkoše hodně hlasití. Bylo mi deset let, když jsem s tím začal také. Máma si navíc pořídila vibrátor, který byl hodně slyšet. Nakonec máma byla tou, která naší dohodu porušovala. přicházela a bez ohledu na to, co dělám, se se mnou vybavovala a sledovala mou samohanu. Sdělila mi prostě, že jako matka na to má právo. Já jsem naopak její intimitu ctil, někdy ovšem marně. Taky jsem byl zvědavý a vzrušený z toho co si dělá, ale spíš jsem se tomu vyhýbal.

Návštěvník (St, 24. 11. 2021 - 05:11)

a to nemáš ským šukat?

Návštěvník (St, 1. 12. 2021 - 06:12)

Veronika nevie poriadně po česku a vy slováci sa na ňu fixujetě? Naozaj zaujímavé. Okrem toho, máme tému o onanii a nie o súložích nezľatilých puberťákov.

Návštěvník (Út, 23. 11. 2021 - 22:11)

Veronika nevie poriadně po česku a vy slováci sa na ňu fixujetě? Naozaj zaujímavé. Okrem toho, máme tému o onanii a nie o súložích nezľatilých puberťákov.

Jan (Ne, 21. 11. 2021 - 12:11)

Mě ségra a já už musel vystříknout. Líbilo se jí to a já se strašně styděl

Lukáš (Po, 22. 11. 2021 - 08:11)

To se stalo včera. Ségra viděla jak teču byla zvědavá já nemohl nic jen vytýct celej do konce

jana (Ne, 21. 11. 2021 - 11:11)

Tak to je nádherný když sem tak z čistajasna zabloudíš a hned ti to změní život.To je hned poznat jak obrovskou silou naše hnutí na druhé působí.Jestli to takhle půjde dál tak to příští 1.máj rozbalíme ve velkým.Hned napiš Kájo jestli už si je našel a jak po té době vypadají.Nemůžu se už dočkat dalšího silného příběhu v našem nekonečném seriálu.Myslim že i jihoamerické telenovy či Ulice nebo Ordinace by nám mohly závidět.

Janina (Ne, 21. 11. 2021 - 09:11)

A já budu mít k obědu knedlo vepřo zelo.

Eva (Ne, 14. 11. 2021 - 21:11)

Mě nedávno přistihl soused ve sklepě když jsem si prstila frndu. Řekl mi že jsem čuně a odešel.

Honza.. (Čt, 30. 12. 2021 - 16:12)

Pošle mi prosím někdo nějakou úchylarnu. Děkuji. honzacipisek@seznam. cz

Honza (Ne, 14. 11. 2021 - 21:11)

Pošle mi prosím někdo nějakou úchylarnu. Děkuji. honzacipisek@seznam. cz

Pavel (Ne, 14. 11. 2021 - 16:11)

Přistihla mě spolužačka, bylo to v 9. třídě a zachovala se tak, že mi ho pohonila rukou a vykouřila až do konce a spolkla. Čuměl jsem na ni, neschopen slova. Ona se usmála a zeptala se, jestli jsem spokojený. Vykoktal jsem že jo a začali jsme spolu chodit po celo střední. Skončilo to jejím nástupem na vejšku. Teď už žiju s přítelkyní, ale ona se ráda staví na pokec. Přítelkyně ji bere jako naši kamarádku, párkrát u nás byla i na víkend i sex byl.

Valča (Ne, 14. 11. 2021 - 09:11)

Před týdnem v sobotu jsem přistihla syna, puberťáka, jak si ho mastí. Naštěstí mě neviděl, hned ve dveřích jsem ucouvla. Ale i ty tři vteřinky stály za to. Pěkně si se sebou už dokáže pohrát.

Návštěvník (Ne, 14. 11. 2021 - 12:11)

U nás s tím máma problém neměla.Musel jsem si přetahovat předkožku od malička. Když to přešlo do orgastické masturbace, už na to byla zvyklá a brala to jako součást mého dospívání. Mohl jsem si to dělat i před ní. I babička si zvykla, že se nestydím. Pokud jsem byl přistižen někým venku a ony se to dozvěděly, byl jsem bit. To už bylo neslušné a trestuhodné, ale doma to bylo v pohodě.

Reklama

Přidat komentář