Reklama

Přistihl vás někdo při onanii, nebo vy někoho?

Helča (So, 23. 10. 2021 - 04:10)

Ahoj.
Jsem půl roku bez přítele, tak masturbuji teď často.
Vždy jsem to chtěla vyzkoušet v práci, ve sklepě, kolárně, sušárně, na chodbě a tak. Ale nikdy jsem k tomu neměla odvahu. Až teď. Řekla jsem si dokuť jsem mladá, vyzkouším to. No a co čert nechtěl, tak mě u toho přistihl soused v sušárně co bydlí hned vedle nás. Ale tak trošku si za to můžu sama. Co nadělám, jsem pitomá.

Návštěvník (So, 23. 10. 2021 - 07:10)

Ta moje, když to na ní přijde, tak si to udělá klidně předemnou třeba u TV přes kalhotky. Pak má odřeného poštěváčka a nechce ani abych jí lízal.

jožo (Ne, 17. 10. 2021 - 15:10)

mám strach … aby ti ji nepřel autobus

Ala (Ne, 17. 10. 2021 - 12:10)

https://photos.app.goo.gl/E1vjLhYxExnvQCY28

Dana (Ne, 17. 10. 2021 - 12:10)

Mě jednou přistihla dcerka,ale co bylo ještě horší než tohle,že mě přistihla jak si v koupelně žužlám palec u nohy.To bylo hrozný a dlouho bylo doma docela ticho.Nějak jsme to přešly ale byla jsem dost mimo určitý čas.Tohle se 11 holce vysvětluje těžko.

50 (Ne, 17. 10. 2021 - 12:10)

Tebe to vzrušuje s tím palcem?

Dana (Ne, 17. 10. 2021 - 12:10)

No jinak bych to nedělala:-)).Mám na chodidlech a prstech nohou erotogenní body a přivádí mě to k velmi silným orgasmům.

Oli (Ne, 17. 10. 2021 - 11:10)

Poslední dobou si to dělám stále častěji.
Občas mně přistihl děda. To mně bavilo. Ta jeho viditelná reakce.

Kristýna (Ne, 17. 10. 2021 - 10:10)

Přistihla jsem bráchu

Návštěvník (Ne, 17. 10. 2021 - 10:10)

Jednou jsem opilý zaspal ve vlaku a probral jsem se až když byl vagón na myčce. Nevěděl jsem kde jsem. Když jsem zjistil, že je vagón prázdný, stáhl jsem si kalhoty a masturboval. Přišly na mne dvě postarší uklízečky. Neuvědomil jsem si, že s kalhotama dole se utíkat nedá a bacil jsem sebou o podlahu. Chvilku nade mnou stály a uvažovaly nad mým vztyčeným pyjem, co se mnou. Policii volat nechtěly a tak se rozhodly využít situace. Jedna šla hlídat a druhá si sundala kalhotky, chvíli si dráždila píču, pak si penis nasměrovala a tvrdě dosedla. Cvičila na mě jako zběsilá, dokud se nevybouřila. Pak zavolala tu druhou, že už je hotová a ta jí vystřídala se stejnou razancí. Když skončily, postavily mne a honily tak dlouho, dokud jsem neejakuloval a byl uspokojen i já. Olízaly mi penis, oblékly a vyprovodily mne na ulici, kde mne nasměrovaly do města. Chtěl bych jim touto cestou poděkovat za nevšední erotický zážitek.

Návštěvník (So, 16. 10. 2021 - 19:10)

Nedávno mě přistihla na hajzlíku ve vlaku jak si horním péro asi tak padesátiletá průvodčí. Vůbec nezaklepala a rovnou si otevřela tím jejich paklíčem, chvíli čučela na mě, chvíli na moje pořád tvrdé péro, a pak z ní vypadlo, jízdenku máte? Z kapsy jsem jí podal jízdenku, kalhoty pořád dole, ocas pořád v pozoru. Oskenovala jízdenku a řekla mi, přeji vám příjemnou cestu, nato zavřela dveře, zamkla, a já si v klidu dohonil péro.

Návštěvník (So, 16. 10. 2021 - 23:10)

Ta už takových viděla. Nediv se, že jen plnila služební povinnosti.

Návštěvník (Ne, 17. 10. 2021 - 08:10)

Jednou mne po víkendových orgiích mládeže, vracející se ze zábav, vzala známá průvodčí na exkurzi do znečištěného vagónu. Byl tam moč, výkaly i stříkance spermatu a vyprávěla mi, co všechno během služby musela prožít, včetně toho, že jí taky někdy opilá společnost znásilnila. Tak se nediv, že to s ní neotřáslo. No, v tomto případě si mne pozvala záměrně, protože se potřebovala zbavit přetlaku hormonů, které se v ní během služby nahromadily. Samozřejmě, že jsem jí v čistějším kupé vyhověl a vybila se se mnou do úplného uspokojení..

Matěj (Po, 11. 10. 2021 - 22:10)

Honila mi ho kámoška v autobuse a já si ani nevšiml, že nademnou stojí další cestující, až jedna paní říká, to nemůže stát a pustit starší, když mu stojí. V tom jsme si uvědomili, ža na nás kouká spusta lidí. Na první zastávce jsme vystoupili a šli raději pěšky.

Matyáš (Ne, 10. 10. 2021 - 20:10)

Je mi 14 a někdy si ho taky honím. V létě o prázdninách jsem si ho honil ráno v pokojíku, když tam vešel táta. Já ho rychle schoval, ale on vše viděl. Přisedl si ke mě a říkal, že mám na to ještě čas, ale, že to dělají všichni chlapy, když si to udělám, že si ho musím přetáhnout a žaluda osprchovat.

Návštěvník (Po, 11. 10. 2021 - 11:10)

Rozumný táta, ví co potřebuješ, že je třeba si žaluda osprchovat ti řekl dobře.

Návštěvník (Po, 11. 10. 2021 - 12:10)

I onanie má svá pravidla. Mezi ně patří: 1) Hygiena.Měl jsem bolestivý zánět penisu v dětství a proto na ní dávám zvláštní důraz. Čisté ruce a penis. Umýt důkladně nejlépe před a hlavně po aktu. 2) Soukromí a bezpečí. Jako kluk jsem onanoval v pokojíku, kam často vstupovala matka. Řekla sice:"Promiň, nenech se rušit, pokračuj." Ale už to nebylo ono. I dnes jsem- li doma, mohu to dělat v klidu jen před manželkou, ale děti mají od bytu klíče a chodí zcela nečekaně. Přiznám se, že nejlíp se cítím zamčený v koupelně. Tím je taky vyřešen problém kam se semenem. Nemusím hledat kapesník, či nádobku do které se vysemením. Semeno nastříkám do umývadla, spláchnu, a umyji penis a ruce.

Martin (Ne, 10. 10. 2021 - 21:10)

Já honím pořád pokud chceš pokecat meil [email protected]

Honič (Pá, 8. 10. 2021 - 19:10)

Honím si ho pořád, nemám ženskou. Někdy už ani nechce stát a já hodím. Někdy se na mě kouká sousedka z protějším okna. To já poznám, když zhasne, tak ji vidím za záclonu. To mě potom hrozně vzrušuje, když vím, že kouká a představují si, že si ji honí také.

Honza (Pá, 8. 10. 2021 - 13:10)

Já jsem přistihl kolegu. Byla to teda jen duševní onanie. Díval se na záznam z předvolební debaty.

Reklama

Přidat komentář