Reklama

Velikost synova penisu

Autor diskuse
Tad

Ahoj, nedávno jsem šel se synem (18 let) na bazén a při převlékání se mě jen tak zeptal na velikost penisu. Mám ho asi 19 cm, což jsem vždy považoval za velký penis. On mi však řekl, že ho má 21 cm, to jsem mu taky věřil, protože když jsem ho zahlédl, tak ho měl v klidu fakt trošku většího. Problém je, že se tím teď strašně chlubí na veřejnosti, s moji ženou si z toho dělají srandu a i před kamarádama mi říká, že mám oproti němu malého. Je mi to opravdu nepříjemné, že to takhle zmiňuje, ale podle něho je to vtipné a sranda. Mají vaši synové taky větší péra než vy?

Návštěvník (So, 19. 3. 2022 - 09:03)

Jenom samé fantazie

Petra (St, 16. 3. 2022 - 14:03)

Ahoj Sandro. Myslíš že to mám synovi udělat taky? Mám trochu vnitřní zábrany, ale mám strach aby byl zdraví, protože on ten svůj penis má jen na honění a nic jiného nevnímá. Ostatně jako každý kluk v tomhle věku.

Sofia (St, 16. 3. 2022 - 13:03)

Pěkně smyšlené příběhy některych krav tady :D

Miluš (St, 16. 3. 2022 - 11:03)

No jo. Nadržený kluk a jeho ztopořený mladý ocas to je něco co nenechá žádnou ženu jen tak chladnou.

* (St, 16. 3. 2022 - 13:03)

Stačí se trochu lépe upravit, vzít si na sebe kratší sukénku, hezké botičky a na halence povolit knoflíček nebo dva. To je pak šrumec že se ženská ani nestačí divit co to dokáže tak rychle s těmi mladými kluky udělat.

Anežka (St, 16. 3. 2022 - 10:03)

Staršímu je 21 let. Je to pěkný kluk, už je samá holka, ale stejně se honí. Kontrolovala jsem ho včera. Penis má pěkný, i ty kulky. Když mu stojí, dobrých 18 cm a silný tak 5 cm. Mladší mu ho závidí. Ten má v devatenácti takovou deseticentimetrovou hadičku, ale holku má taky. Mám z nich radost.

J (St, 16. 3. 2022 - 09:03)

V šestnácti ho mám ve ztopořeném stavu jen 15/3,5cm což mě dost trápí a hodně to snižuje mé sebevědomí. Tak jsem si na netu objednal gel na zvětšení penisu ale stalo se že ten gel u mě objevila má máti která si na netu samozřejmě vyhledala na co ten gel vlastně je a začala se mě na to opatrně vyptávat. Když už jsem nevěděl kudy kam tak mě napadlo matce nakecat že te gel používám na zvětšení svalů. Samozřejmě že tomu neuvěřila a bylo jí jasné o co jde ale s takovým tím divným usměvem ve tváři dělala že mi to jako věří. Nakonec mi ten gelík s tím že bůhví co je v tom za jedy zabavila a řekla mi že jestli chci mít svaly tak musím více posilovat a bylo vyřešeno. Tak že trapas jako kráva a od té doby na mě občas kouká tak že vím že jí ten gelík pořád pěkně vrtá v hlavě.

Návštěvník (So, 26. 3. 2022 - 00:03)

Babička mi zakazovala jíst vejce, že budu mít moc velkýho ptáka a holky se mě budou bát. Nakonec byla spokojená, že ho mám akorát, 17/5.

Návštěvník (So, 26. 3. 2022 - 00:03)

V 16 je to slušný já měl v tvém věku 16/5 a ještě se mi o dva centimetry na délku zvětšil což mi naprosto stačí a u tebe to bude podobné, ještě to nebude u tebe konečná a na nějaké gely bych nevěřil. A jestli to bude konečná tak jsi v průměru úplně malý není.

Pavel1 (St, 16. 3. 2022 - 13:03)

Buď v pohodě, máš tak akorát, ty krávy, co tady píšou o těch 30, tak na to zapomeň, to jsou blbky nebo blbci a nic takovýho není. Bych je chtěl dostat k sobě a narvat jim tam 30 cm vibrátor, to by řvaly bolestí a mohly by jet rovnou na gyndu nebo chirurgii.

Anežka (St, 16. 3. 2022 - 09:03)

Mě se na penisech líbí jak mění svojí velikost, pevnost, tvar a barvu. Hodně mne baví to pozorovat. Nejdřív rostou a po vyhonění a vystříkání semene se zmenšují a měknou. Ráda se dívám na to, když si to kluci dělají. Ještě lepší je když jim to dělám já.

Návštěvník (St, 16. 3. 2022 - 09:03)

Ten muj 36cm a dela si to mima tangama

OndřejC (Út, 15. 3. 2022 - 12:03)

Tak třeba se z něj stane profesionální kytarista a za pár let bude mít vlastní koncerty.

Blanka (Út, 15. 3. 2022 - 12:03)

Ale to je ještě brzo. To až tak v patnácti, šestnácti a dýl se projeví, na co má, co v něm je.

OndřejC (Út, 15. 3. 2022 - 12:03)

Jak by jste reagovala kdyby přišel s tím že chce jít na obřízku a že si chce udělat tetování, nebo piercing? Jak moc by Vám to vadilo?

Blanka (Út, 15. 3. 2022 - 12:03)

Obřízka v žádném případě. To bych mu rázně zatrhla. A na toto by myšlenky ani neměl. Totiž vím, jak onanuje. Rozumné tetování i na intimních místech by mi ji vůbec nevadilo. A piercing mi nějak nesedí. Ale takové zájmy syn zatím nemá.

Návštěvník (Út, 15. 3. 2022 - 13:03)

S tou obřízkou máš recht. Mě kvůli potížím s předkožkou chtěli obřízku udělat v dětství, a máma se postavila proti, že mne o to potěšení nepřipraví. Dočkala se. Měla ze mě vypjatého onanistu, který si to dělal tak často a intenzivně, že se jí to až nelíbilo. Neopustilo mne to ani v dospělosti. Musel jsem si najít manželku, které to nevadilo. Musela říkat dětem. Nechoďte tam, táta se zase honí.

Ondřej Černý (Út, 15. 3. 2022 - 12:03)

Já Vás s tou obřízkou Blanko nechtěl naštvat, za to se omlouvám. Já jen že jsem slyšel, že po té co kluci podstoupí obřízku tak mají prý delší výdrž při sexu.

Blanka (Út, 15. 3. 2022 - 13:03)

Ne, kdepak, neomlouvejte se. Těžko říci, jaký mají sex po obřízce. Je to příliš intimní, ale vím, že kluk si ho honí prstem a to i přes kůžičku. Tak snad tam ta předkožka má význam. Sama jsem kluka takto mockrát přistihla.

Návštěvník (Út, 15. 3. 2022 - 13:03)

Já mám předkožku tak krátkou, že se při masturbaci dotýká žaluda jen lehce a výdrž mám vždy takovou, jakou potřebuje partnerka.

Reklama

Přidat komentář