Reklama

Velikost synova penisu

Autor diskuse
Tad

Ahoj, nedávno jsem šel se synem (18 let) na bazén a při převlékání se mě jen tak zeptal na velikost penisu. Mám ho asi 19 cm, což jsem vždy považoval za velký penis. On mi však řekl, že ho má 21 cm, to jsem mu taky věřil, protože když jsem ho zahlédl, tak ho měl v klidu fakt trošku většího. Problém je, že se tím teď strašně chlubí na veřejnosti, s moji ženou si z toho dělají srandu a i před kamarádama mi říká, že mám oproti němu malého. Je mi to opravdu nepříjemné, že to takhle zmiňuje, ale podle něho je to vtipné a sranda. Mají vaši synové taky větší péra než vy?

OndřejC (Út, 15. 3. 2022 - 09:03)

Pavkol, co to tu píšete o nenávisti?

Pavkol (Út, 15. 3. 2022 - 09:03)

já netvrdím na téhle diskuzi na dvou jiných . prostě když se někomu nelíbí zavedené téma a navíc takový éro jako já ostatní pobízí ať tam něco přibyde že už je tam dlouho mrtvo tak mě za to ještě seřvou no možná to není nenávist možná jen napravování chlípníka ale dost drsným způsobem

Návštěvník (Út, 15. 3. 2022 - 09:03)

Neberte to jako znevažování, mám to jen jako blbý zlozvyk, za ty 2 otazníky se omlouvám, přijmete mou omluvu??

Blanka (Út, 15. 3. 2022 - 09:03)

Prosím. Každý se někdy něčeho dopustí, co nesedne tomu druhému.

OndřejC (Út, 15. 3. 2022 - 09:03)

Mimochodem, Blanko, je Váš syn hodně stydlivý před cizími lidmi, nebo ne??

Blanka (Út, 15. 3. 2022 - 11:03)

Adam je dost stydlivý i přede mnou. Až mě divilo, jak si nechal to klíště ode mě tenkrát co měl mezi nohama, vyndat. A to jsem si užila. Takový krásný kule už měl a šulina také.

Návštěvník (Út, 15. 3. 2022 - 11:03)

Mě zbavovala klíštěte přímo na penisu babička. Dělala to tak opatrně a dlouho, že mi v něm zacukalo a já jí pocákal semenem.

Návštěvnice (Út, 15. 3. 2022 - 11:03)

Nemáš obavy, že si to tady přečte? I když by mu to mělo lichotit.

Blanka (Út, 15. 3. 2022 - 11:03)

Vím na sto procent, že syn tuto doktorku vůbec nesleduje a ani o ní neví. Čtrnáctiletí puberťáci mají na sítích úplně jiné zájmy.

Pavkol (Út, 15. 3. 2022 - 11:03)

tak to ti gratuluju Blanko k tvojí jistotě na čůracím vlákně mi jedna holka napsala že by se přede mnou klidně vyčůrala ale já jí na to nechci kejvnout když není jistý jestli je vůbec plnoletá jsem možná ulítlej ú--l ale pedofil určitě ne

Blanka (Út, 15. 3. 2022 - 12:03)

To asi nebyla malá holčička.

Návštěvník (Út, 15. 3. 2022 - 11:03)

Kdyby mě kutila matka v rozkroku, asi bych vystříkl. Stačily její vizuální prohlídky a měl jsem vždy maximální erekci. Hned jak odešla jsem se udělal.

Blanka (Út, 15. 3. 2022 - 12:03)

Však taky, když jsem to klíště odstraňovala a dělala jsem to pomalinku, tak se mu začal stavět. A víte, jak to je. I kule se stáhnou, kůžička natáhne a hned to jde lépe. Ale dávala jsem si na čas.

OndřejC (Út, 15. 3. 2022 - 08:03)

Mimochodem, Blanko, myslíte si, že je pro Vás výhoda, že jste jak píšete ženská bez chlapa?? Vy mu prohlížíte historii v PC, jo?? Mimochodem, co na to říká??

Blanka (Út, 15. 3. 2022 - 09:03)

Mám teď chvilku, Nevím, co znamenají vždy ty dva otazníky u vašich otázek. Ráda Vám odpovím na vše, ale proč ty dva otazníky. To mě chcete nějak znevažovat? A mimochodem, odpověděla jsem vám už na dost intimních věcí. A vy teď takhle.

Blanka (Út, 15. 3. 2022 - 09:03)

Teď nemůžu odpovědět až vecer

OndřejC (Út, 15. 3. 2022 - 08:03)

Blanko, to že se s ním na to stydíte zavést řeč naprosto chápu, mám pro Vás nabídku, pusťte někdy Adama na tuto diskusi a já s ním zkusím na to zavést řeč, co Vy na to??

Blanka (Út, 15. 3. 2022 - 08:03)

Jak jsem již psala, tak o Aďovi vím úplně vše. Prostě ženská bez chlapa a doma máte takovýho puberťáka. Vím jaké weby a co všechno sleduje, i lesbinky, to má v historii pořád. Ale o doktorce.cz myslím nemá ani ponětí. Tito kluci jsou už úplně někde jinde, hlavně s kámošama a baví se, pro mě nesrozumitelným jazykem. Ale nic nevylučuji, ráda si s vámi pane Ondřeji popovídám tady o těch našich puboších. Teď už musím otevřít krám.

Ondřej Černý (Út, 15. 3. 2022 - 08:03)

oprava: mělo být: Pokud ano, už si ho sám provádí?

Annie (Po, 14. 3. 2022 - 14:03)

Kluci honí, protože to semeno potřebují dostat ven a to za každou cenu. Ten můj už to dělá víc jak dva roky. Před pár dny jsem mu ho krásně zblízka viděla ráno, když ještě spal. Byl poloodkrytej, na zádech a dole úplně bez. Ocas v ranní erekci, takže jsem toho dokonale využila a vše si prohlédla. Máloco mě tak dostalo, jako právě takováto podívaná.

Reklama

Přidat komentář