Reklama

Velikost synova penisu

Autor diskuse
Tad

Ahoj, nedávno jsem šel se synem (18 let) na bazén a při převlékání se mě jen tak zeptal na velikost penisu. Mám ho asi 19 cm, což jsem vždy považoval za velký penis. On mi však řekl, že ho má 21 cm, to jsem mu taky věřil, protože když jsem ho zahlédl, tak ho měl v klidu fakt trošku většího. Problém je, že se tím teď strašně chlubí na veřejnosti, s moji ženou si z toho dělají srandu a i před kamarádama mi říká, že mám oproti němu malého. Je mi to opravdu nepříjemné, že to takhle zmiňuje, ale podle něho je to vtipné a sranda. Mají vaši synové taky větší péra než vy?

Návštěvník (St, 16. 3. 2022 - 14:03)

A klukovi se to líbí, když ho vlastní máma znásilňuje?

Anežka (St, 16. 3. 2022 - 15:03)

Kdyby se jim to nelíbilo, tak bych to nedělala. Líbí se tak, že jim v penisu cuká. Pak jsou tak nadržení, že se musí vyhonit.

Sandra (St, 16. 3. 2022 - 13:03)

To už je i trochu pozdě v patnácti letech. Nejlíp začít se samovyšetřováním ještě před začátkem puberty, pak to kluk bere jako normální věc. Já jsem s tím u syna začala v jedenácti, což už je tak tak. Nejdřív se bránil, ale nakonec si dal říct a podvolil se. To je tak něco pro mě, aby si dovolil odmlouvat. Hned bych s ním byla hotová. Takže teď už ví, co ho po koupeli čeká a já pak jen zavelím stáhnout slipy nebo pyžamo a je to.

Návštěvník (St, 16. 3. 2022 - 08:03)

Toto samovyšetření varlat si dělám dodnes. Máma se jenom dívala, jestli to dělám správně a zajímal jí hlavně penis, Ulevilo se mi, když jsem od ní v osmnácti vypadl. Vyšetřování koulí jsem musel prodělávat na i urologii a dělala mi ho mladá hezká doktorka. Ztopořený pyj jsem si přidržoval rukou sám. Ten jí moc nezajímal. Po operaci byli rádi, že funguje jak má. To už je erekce zajímala.

Blanka (Út, 15. 3. 2022 - 08:03)

Budu již muset odjet do kadeřnictví, v devět otevírám, tak jen krátce. Neďeste mě, to jsem neměla ponětí, že i u takových kluků je nutno toto samovyšetření. Mě se zdá, že nemá žádné potíže, prostě zdravej kluk. A navíc se i stydím, zavést s ním na to řeč. Jen, kdyby bylo moc nutno. Je to Adam, velice pěknej chlapec po otci a snad i po mě. Šikovnej kluk. Teď už musím jet

OndřejC (Po, 14. 3. 2022 - 09:03)

Už si ho holí, nebo ještě ne?? Pokud ano strojek x žiletka?

Blanka (Po, 14. 3. 2022 - 09:03)

Našla jsem v jeho pokojíku sadu těch jednorázových holítek. Balení bylo otevřené, ale nevím, jestli je už použil. Když jsem syna viděla v sobotu, přes takové moje oko z jedné místnosti do jeho pokoje, tak jsem si zas až tolik těch jeho chloupků nevšímala. Ale zjistím to. Třeba už dnes, když to půjde.

icul (Ne, 13. 3. 2022 - 22:03)

No viděl jsem syna( 19 let) a má velký péro, něco říkal o 18 cm, asi to odpovídá, ale na mých 43 cm nemá, myslete si co chcete ale je fakt že manželka je pořádný kus, má pořádnou díru, jako vjezd do pískovny,

Návštěvník (Po, 14. 3. 2022 - 07:03)

To ses splet, ona je kobyla.

Andrea (Ne, 13. 3. 2022 - 21:03)

Zakladatelka teto diskuze tvrdi, ze jeji syn ma penis 21cm, manzel 19cm. Muzi si mylne mysli, ze takove abnormalni velikosti se zenam libi. Sochy krasnych mladych muzu v antickem Recku, Rime a renesancni Italii je maji spis male a opravdu pochybuju, ze by se nekomu libilo, kdyby jim mezi nohama viselo neco takoveho jako synovi a manzelovi zakladatelky diskuze. I zenska prsa na sochach z tech dob jsou spis mensi.

Návštěvník (Ne, 13. 3. 2022 - 21:03)

Jak říkám sice ano mám takovou velikost (už jsem jí tady zmínil), ale každý má rád něco jiného a to je na tom to hezké nebo ne ? Já třeba mám rád starší ženy, protože jsou vyspělé a nezajímají se o kraviny jako ty pubertální nány a dokázal bych i přes můj věk (16) s ní mít vztah. Já nejsem taky na ty blbosti a zajímám se o dospělé věci.

Návštěvník (Po, 14. 3. 2022 - 00:03)

Já jsem na starší a zkušené narazil až po vojně a ty oceňovaly i v sexu, úplně jiné kvality, než velikost penisu, přes to, že můj mezi malé nepatří. byla to pevnost erekce a hlavně výdrž. Žádná neodešla neuspokojena.

Návštěvník (Ne, 13. 3. 2022 - 18:03)

Ve válce bude každému jedno jaké má péro a stejně se vám hrůzou scvrkne, ze se nevychčijete.

Návštěvník (Ne, 13. 3. 2022 - 17:03)

Hledam spíš někoho staršího, i když mi je 16 chtěl bych 30 strašně moc

Hanka (Ne, 13. 3. 2022 - 10:03)

Syn ho má v klidu jako masopustní klobásu ale co jsem zaslechla z jeho okolí tak prý když je se ženou má problém s erekcí. Proto je asi pořád sám a ženský i když vím že se mu líbí už vůbec nevyhledává. Raději se před světem zamyká se svým notebokem ve svém kutlochu a mě je jasné co tam dělá protože to jeho prádlo potom peru. Tak nevím jak to s ním dál bude a kdo se něho postará až tu jednou nebudu.

Návštěvník (Ne, 13. 3. 2022 - 11:03)

Jeden z mých strejdů, měl taky impozantní penis. Prý 25 cm, ale teta mu vesele zahýbala s průměráky, protože je měli pevné a neohebné. To strejda neměl.

Návštěvník (Ne, 13. 3. 2022 - 10:03)

Jsem 16 letý puberťák s obstojnou výbavou (19cm). Mám chlupy jako dospělý muž a k tomu vousy. Docela se to hodí kdybych chtěl nějakou starší ženu :)

eva (Ne, 13. 3. 2022 - 10:03)

A liby seti chlupata pica

Návštěvník (Ne, 13. 3. 2022 - 11:03)

jo líbí

Návštěvník (Ne, 13. 3. 2022 - 10:03)

Nauč se psát úchyle

Reklama

Přidat komentář