Reklama

Vzrušení z vlastního syna

M. (Pá, 11. 3. 2022 - 08:03)

Mě taky vzrušuje kdyš si syn honí čůráka. Nejvíc kdyš vidim jak stříká semeno. Nedam to ale na sobě znát aby si nemyslel kdovíco.

kika (Pá, 11. 3. 2022 - 08:03)

Tak to je to jediné, co jsem ještě neviděla, ten výron semene. Vždycky si dělá dobře pod peřinou a jelikož jsem přes metr od něj, tak to šustění ho prozradí, jak si ho tam prstíkem mastí. Ale to mi nevadí že tu ejakulaci nevidím. I tak je to šíleně rajcovní.

Návštěvník (Pá, 11. 3. 2022 - 08:03)

Když je to tak šíleně rajcovní uděláš se potichu prstíkem v té posteli se synem?

kika (Pá, 11. 3. 2022 - 09:03)

Když je to večer, tak počkám až usne a pak taky začnu tím prstíkem na sobě. Někdy se mi podaří vzít z pod jeho polštáře nějaké prádlo či trička kam se utírá. A to už je pak úplně špicový.

Návštěvník (Pá, 11. 3. 2022 - 08:03)

Určitě by se ti rád pochlubil, i pro něj by to bylo potěšení, záleží jaký máte vztah

kika (Pá, 11. 3. 2022 - 08:03)

Tak nevím jestli by se rád pochlubil. Měl teprve 13 a to se kluci dost stydí. Předvádění je vzrušuje až o něco později, kolem těch patnácti.

Návštěvník (Pá, 11. 3. 2022 - 09:03)

Vtom věku se stydí každý, předvádět se před matkou není jen tak. Až v dospělosti podle mě to má ten efekt

Návštěvník (Pá, 11. 3. 2022 - 10:03)

Ale houby. Mě matka nedovolila abych se před ní styděl. Jsem tvá máma, tak se ukaž a nedělej, že se stydíš. Říkala. Často mi kontrolovala přirození. Když jsem jí představoval svou nastávající, tak ta byla v šoku, když jsem se doma u mámy svlékl. Máma totiž chtěla vidět jak nám to sluší, když jsme oba nahatí. Nevěsta se trošku ostýchala, ale nakonec se nechala ukecat a tak nás máma viděla oba jak nás pánbůh stvořil a pochválila mne, že jsem si dobře vybral. Pěkně si nás prohlídla a pak nás nechala o samotě, abychom si nerušeně zašukali. Mám dobrou mámu.

Návštěvník (Pá, 11. 3. 2022 - 11:03)

Před mamou být nahej ok ale pouze když ste sami, pokud se matka o syna zajímá je to v pořádku,stejně tak pokud je to naopak, také na tu svojí nedám dopustit

Hanka (Čt, 3. 3. 2022 - 17:03)

Doba je takto hnusna,Putin jeste horsi nez fasisti,proc to pisu?v noci jsem slisela jak si soused ubytovava ukrajinku s dcerkou a podle rozhovoru jsem pochopila ze matka zaplati za nocleh sebou a nebo dcerkou,jsou asi hodne zoufali kdyz nabizi i svoje deti nebo sebe,myslim si ze asi nic nebylo ale kdo vi,rano s usmevem odchazeli a jeste si mavali,tak nevim.

Návštěvník (Út, 22. 2. 2022 - 13:02)

Všechny uchyláky připoutat za kule do svěráku a zahodit tu utahovací tyčku.

Katka (So, 29. 1. 2022 - 07:01)

Už jsem to s ním skusila, do vagíny se mi skoro nevešel, ale anal byl úplně v pohodě, měla jsem snad 10 orgasmu ,anal je hlubší alespoň já to tak mám vejde se mi tam okolo 60 cm

Katka (St, 23. 2. 2022 - 04:02)

Už jsem to s ním skusila, do vagíny se mi skoro nevešel, ale anal byl úplně v pohodě, měla jsem snad 10 orgasmu ,anal je hlubší alespoň já to tak mám vejde se mi tam okolo 60 cm

Zita (St, 2. 3. 2022 - 12:03)

A to co si tam strkas,krompac?ocino ma asi tak 18cm a citim ho teda stale dost,akorad ked sa mi to najvjac paci a vraj mam az penu tak ocino konci,a to ze do mna strieka citim tiez,je to pocit ze ma ozaj plni,len skoda ze to nieje dlhsie a to ze vraj sa moze stat ze pri stalon anale sa moze aj posrat nieje pravda,zverac mi drzi dobre,ked sa mi ocino chce dostat dovnutra tak musim zatlacit ako na zachode,inak sa neviem uvolnit.

Návštěvník (Čt, 10. 2. 2022 - 21:02)

60 cm, to už je čurák ve střevech, a už nechlastej a nehul trávu

xXx (Čt, 27. 1. 2022 - 17:01)

Na více diskuzích na doktorce, by se měli pozorným okem zaměřit pracovníci kriminální policie!Hádám,že si by se zde našlo několik spoluobčanů,kteří by jim měli co vysvětlovat!

Návštěvník (Ne, 30. 1. 2022 - 15:01)

vy tomu věříte co tady píšou ? 85 % jsou báchorky , to mi věřte a hlavně ty koňské penisy

Zita (Po, 17. 1. 2022 - 11:01)

Toto keby vedeli gadzinky zo skoli,aka uz som frajerka tak by im spadla brada,navonane kravy.

Zita (Po, 17. 1. 2022 - 09:01)

Stale,uz pisem blbosti.

Zita (Po, 17. 1. 2022 - 09:01)

To Z som bola ja.Ozaj a na tu 69 mi ocino normalne aj jazyk strka do zadecku,ked ma drzi za obe stehna tak je to jazyk,som stale tak pekne vzrusena ze ked povie tak hned by som si mu sadla na tvar a nech uz robi,chcem to szale

Reklama

Přidat komentář