Reklama

Existuje Bůh?

Rakato (Čt, 10. 3. 2022 - 19:03)

Jak se asi Ježíš dívá na to vraždění na Ukrajině? Asi už je zvyklý, když už viděl tolik válek a milióny mrtvých. Možná považuje i pravoslavné jako odpadlíky, či dokonce nevěřící.... ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
No co, když byl schopen všem lidem (kromě svých přívrženců) vyhrožovat apokalypsou a věčnými mukami v pekle, asi ho ta válka zase moc nebere. Je zvyklý a hodně otrlý. ------------------------------------ Jo, když je někdo za vodou - jako boží syn nesmrtelný - empatie se nekoná. ------------------------------------- Anebo někdo zachytil (třeba mimosmyslově) od Ježíše nějaké signály a zná jeho názor na Ukrajinu? Podělte se lidi.

Rakato (Čt, 10. 3. 2022 - 01:03)

Ničíte si život musturbací? --------------------------------------------------------------------------------------- V psychologickém koutku si řekneme o lidech, kteří se za každou cenu snaží být perfektní. Tato musturbace je ale často přivádí k psychologovi, protože jsou psychicky na dně z toho, že se jim své nadměrné sebeúkoly nedaří splnit. Jenže vědomí, že museli jít se svým problémem k nám, je ještě více psychicky deptá. ----------------------------------------------------------------------- Beznadějné případy. Raději ošetřovat dva psychouše, než jednoho musturbátora. ---------------------- A pozor! Musturbace je nakažlivá. ----------------------------------- https://www.psyx.cz/nicite-si-zivot-musturbaci/

Rakato (Čt, 10. 3. 2022 - 01:03)

Lidé, kteří nezkrotili šimpanze v sobě, rádi plivou jedovatou slinou. Je to typický přiznak deprese a úzkosti pacientů, kteří se ztratili sami v sobě, a už se nenašli. -------------------------- Tito ztracení lidé nedokáží normálně reagovat na své okolí, cítí se méněcení a patologická úzkost je přivádí na okraj společnosti, kde se oddávají svým neřestem.. ---------------------------------------------------- Nejčastěji je najdeme u popelnic, kde jsou vděční za kus chleba a staré boty.

Rakato (St, 9. 3. 2022 - 17:03)

A nyní vzdělávací příspěvek pro osvětu věřejnosti: -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aplikátoři nových věcí vždy ví všechno nejlépe a hlavně vychvalují jejich skvělé vlastnosti. A po letech se dostane šídlo z pytle ven a zjišťujeme, že nová věc nám nejen prospívá, ale i škodí. Tak to bylo s margarínem, izolacemi z asbestu, plastovými obaly atd. A tak je to i s plastovými trubkami na teplou a studenou vodu v domech. ------------------------------------------------------------------- Vyrábějí se zhusta z polypropylénu (PP). ------------------------------------------------------------
a) Chemici vykládají, že PP je zdravotně nezávadný. No dobrá, nechme to tak. Jen dodávám, že mluví o čistém PP.
b) Jenže aby bylo možné PP zpracovávat do výrobků, přidávají se do něho chemikálie jako plnidla, tepelné a světelné stabilizátory, antistatika, stabilizátor pro ti stárnutí. A to už nejsou úplně zdravotně nezávadné chemikálie.
c) Hlavní průser u PP ale možná je, že jeho stěny jsou semeništěm baktérií. -------------------------------------------- A jaká je strategie EU a Česka? Mlčet o tom. Vždyť zkuste najít nějaké text o závadnosti plastových trubek. ----------------------------------------------------- Rakato praví: Trubky? Jedině měď! (Jinak jsi trubka ty.) --------------------

https://kanalizacezplastu.cz/stranky/nazory-odborniku -----------------------

http://cz.cnkangyupipe.com/news/pr-plastic-tube-everyone-says-that-permanent-h-12745929.html ----------------------------------------- (Gratulace za upozornění přijímám na tomto webu.)

sardanapal (Čt, 10. 3. 2022 - 19:03)

Staří Římané , žrali a chlastali z nádob olověných ... Bohužel i v některých našich městech sou ty nejstarší vodovodní přípojky , tam kde nebyly zhotoveny celé rekonstrukce , mají tyto olověné propojení na domovní řad .

Rakato (Čt, 10. 3. 2022 - 21:03)

Staří Římané dopadli neslavně i díky olovu. Hodně jim snížilo inteligenci. --------------------------- Nám se zase budou smát pro hloupost naši potomci, protože jsme dopadli s olovem také jako debílci - inhalovali jsme je roky z výfukových plynů. ------------------------ Tyto jednostranné pohledy na věc, kdy jdeme po výhodě, která se nám nabízí (odstranění klepání motorů), bez ohledu na nevýhodu (otrava populace olovem) ale běží pořád - když si koupíš elektromobil, a budeš ho mít více než osm let, budeš potřebovat nové baterky, a ty budou stát více, než nové auto. Dtto zmíněný azbest, chemické postřiky polí, schodky státních rozpočtů vedoucí ke světové finanční krizi atd. ---------------------------------------------------- https://zoommagazin.iprima.cz/veda-a-technika/olovnaty-benzin-snizovani-iq?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box&dop_req_id=OWA9ZHDgN87-202203102020&dop_id=15731455

. (St, 9. 3. 2022 - 18:03)

Dávej si do hloubkového klystýru převařenou vodu.

Rakato (St, 9. 3. 2022 - 01:03)

No nic, Rakato praví, že se tady vyprděl a jde spát.

Rakato (St, 9. 3. 2022 - 01:03)

Příště: Exkurze do duše hejkala. ......................... apríl!

Rakato (St, 9. 3. 2022 - 00:03)

Pochopit hejkala? Na to každý nemá. Ale když ho bůh stvořil, tak asi má nějaký účel na tomto světě. -------------------------- Hejkalův problém je, že si s hejkáním nemůže pomoct, prostě když to na něho přijde, zahejká. A tak před ním každý uteče. To komunikaci neprospívá. ------------------------------------------------ Ale doba se mění, a snad ho lidé přestanou pomlouvat a považovat ho jen za strašidlo. Když akceptovali sněžného muže, zelené mužíčky z kosmu, Freddy Krügera, i k hejkalovi si najdou cestu. --------------------------- Kdybychom s hejkalem více spolupracovali, přineslo by to prospěch i nám, resp. naší armádě. Protože kdo se vyzná v maskování líp, než hejkal? A ten armádní maskovací oblek není dokonalý.

☮✌ dřevěnej (St, 9. 3. 2022 - 11:03)

Neřekl bych, že je to Hejkalův problém. Co když hejká záměrně? A co když má to svý hejkání plně pod kontrolou?

Rakato (Út, 8. 3. 2022 - 23:03)

Hejkal není pro trasořitky. Když nečekaně zahouká, počůrá se i bijec z MMA. -------------------- Rád bych hejkalovi udělal psychologický profil a trochu pokecal, ale nemám po ruce les. A kromě toho, kdybych v lese potkal ty ubožácké hejkalí plagiátory z armády, musel bych je nakopat. ------------------------------- jinak řečeno - enviromentální změny hejkalům nesvědčí. A je to škoda, že je tak málo hejkalů. Platili na malé parchanty, kteří hodně zlobí. ---------------------------------------- To by byl bobřík odvahy jako noha - pustit děcka z prázdninového tábora do lesa, kde žije hejkal. No nic, dnes málokterý tábor má to štěstí.

☮✌ dřevěnej (Út, 8. 3. 2022 - 23:03)

Nepodceňoval bych cizokrajné lesní stvůry. To, co vyřídilo Djatlovovu expedici, nebylo žádné béčko...

Rakato (Út, 8. 3. 2022 - 23:03)

Já se ptám: Jsi hustý hejkal, nebo jen amatérsky napodobuješ? ---------------------- Jo, nic není jako dřív. Komenský hejkaly znal, ale proč je srovnával s fauny a satyry? Český hejkal je originál a nemá nic společného s antickými polozvířecími šašky. --------------------------- https://cs.wikipedia.org/wiki/Hejkal

☮✌ dřevěnej (Út, 8. 3. 2022 - 23:03)

Nevím. Když už dnes není nic jisté. Často chodím do lesa, to je pravda. Viděl jsem už všemožné jevy a zažil jsem strachy, ale že bych mohl být já tím Hejkalem, to mne nenapadlo...Zase, když to na mne zavřštělo, tak se mne to leklo a hrozivým dupotem to uteklo.

Rakato (Út, 8. 3. 2022 - 23:03)

Skoro nikdo to neví, ale někdy je v lese hejkalů plno. Hlavně při armádním cvičení. To proto, že česká armáda se maskuje jako hejkal, tj. maskovacím oblekem vzor "Hejkal": https://www.militarysklad.cz/kategorie/hejkal-maskovaci-prevlek-0214 ------------------------------------- Jenže co z toho, když paragáni a odstřelovači se neposunuli a nehejkají. Já říkám: Když, tak jdu do hejkala naplno. A hejkám. -----------------------------------------

Rakato (Út, 8. 3. 2022 - 23:03)

Proč se pořád bavit o bohu? Pojďme se bavit o hejkalovi. Jaké má úmysly, proč hejká, zda s ním lze smysluplně komunikovat, zda má rád čabajky a jak to vidí s Ukrajinou.
------------------------ Jinak řečeno - lidé hejkala trestuplně zanedbávali a je na čase to změnit.

☮✌ dřevěnej (Út, 8. 3. 2022 - 23:03)

Tak to nevím. Hejkala jsem ještě neviděl. Jednou jsem byl v noci v lese a něco na mne vreštělo příšerním hejkáním. Myslím, že to mohla být srnka, ale lekl jsem se dost, protože byla tma a neviděl jsem to.

Rakato (Út, 8. 3. 2022 - 22:03)

Ježíš tě vidí! A říká: Nechceš banán?

☮✌ dřevěnej (Út, 8. 3. 2022 - 22:03)

To tvrdíš ty...

Reklama

Přidat komentář