Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Šárka (St, 9. 3. 2022 - 00:03)

Já bych to toho nešla, protože by mi to bylo blbý. Nechat si šáhnout na píču jenom proto, že jsi slepý a nemůžeš ji vidět, tak bych si připadala blbě, jakože je to jen z lítosti. Je spousta jiných, kterých je mi taky líto, protože jsou třeba oškliví, hloupí, zlí nebo mentálně postižení, kteří kvůli tomu taky nemůžou kundu vidět a já jim ji taky neukazuju. Ale pokud by se taková našla a brala by to jako charitativní službu postiženým, tak má sice můj respekt, ale na druhé straně taky podezření, že o ni normální kluci nejeví zájem.

Návštěvník (Út, 8. 3. 2022 - 20:03)

takže sis tu rukou vlastně chtěl schválně nechat počůrat nebo to čůrání tou rukou nějak zastavit?

Pavkol (Út, 8. 3. 2022 - 19:03)

ty si nedáš pokoj dokud se na to tady nevybodnu no tak dobrá ať je od zítřka po tvém

Pavkol (Út, 8. 3. 2022 - 17:03)

to máš pravdu Šári nevím jestli jsem to psal na tomhle vlákně nebo na tom druhém o čůrání. Své poslední přítelkyni jsem mohl na záda na bradavky i na prdelku ale jak mile jsem si růčo dovolil i p..u tak už šla za maminkou a "představ si co si pavlík dovoili a to byla jen o 5 let mladší než já čili v té době 39

Pavkol (Út, 8. 3. 2022 - 11:03)

to nevadí Vlaďi prdlý holky jsou nejlepší

Marek (Út, 8. 3. 2022 - 09:03)

Na pipinu mam problem s ocima, takze defacto se koukam tak, ze si sahnu :D. By me zajimalo, jeslti by tohle nejaka byla ochotna zkousnout ci ne.

Vlaďka (Út, 8. 3. 2022 - 11:03)

Rozumím tomu dobře, že špatně vidíš? Vím, že jsou lidé, co si musí osahat obličej, aby druhého poznali. Nikdy mě ale nenapadlo, že když je vzrušuje čurání, které nemohou vidět, tak si vlastně taky musí na tu kundu sáhnout. Mně připadá docela zajímavé, že když chtějí vědět, jak si roztahuju pysky, že mi tam musí sáhnout tak, aby se tam ty prsty potkaly. Že zatímco čurám, tak on zkoumá tu díru hlouběji. Myslím, že nějaká to zkousne, ale musí být stejně prdlá jako já.

Šárka (Út, 8. 3. 2022 - 16:03)

Zajímavá myšlenka, být něčí hračkou a nechat si hrabat v kundě. Je však rozdíl být pouze objektem zkoumání nebo objektem touhy. Holky se spíš dají ukecat, když je to to druhé. Ale může to být nebezpečné s někým, koho neznáš, takže bys musela být opravdu prdlá, abys do toho šla.

Pavkol - dotaz… (Út, 8. 3. 2022 - 10:03)

jak která ta poslední mi dovolila i na záda i na ňadra a bradavky i na prdelku ale jakmile jsem si u ní doma (a to nebyla doma sama) dovolil taky pipinu tak hned běžela za mámou a asi jí to žalovala tak od té doby vím že musím začít buď pomalu nebo venku nebo i doma ale jen když budeme doma sami. Apropo když to teda děláš na pohmat líbí se ti víc holé nebo "bobři"? Mě bobři

Návštěvník (Út, 8. 3. 2022 - 07:03)

jakože při čůrání si jí sáhl na chlupy nebo někam jinam?

Marek (Út, 8. 3. 2022 - 07:03)

Tak to já prvně videl resp. si sáhl, protože nevidim na holku jak čůrá až v 23. :-(

Eduard Nud (Po, 7. 3. 2022 - 13:03)

A líbí se vám když smrkají? Vylučování je... ale raději nic.

Šárka (Po, 7. 3. 2022 - 17:03)

Jednou (spíš víckrát) jsem si při smrkání uprdla. Většinou jsem sama, ale když ne, tak bych se hanbou propadla. To je to, co tě vzrušuje, Pájo?

Pavkol (Po, 7. 3. 2022 - 17:03)

nevím jestli vzrušuje ale jednou jsem si spíš ze srandy čichnul k expřítelkyni kdyži se uprdla a jednou když byla na záchodě a já si z pochopitelných důvodů netrofl dovnitř tak mě tehdy (bylo mi 17) vzrušovalo žbluňkání jejich šišek ale dneska už by mě vzrušovalo asi jen hlazení zad a prdelky a zejména dráždění bradavek. jestli bych podobně reagoval i na nekonvenční sex to takhle dopředu nemohu vědět to by se muselo zažít nebo vyzkoušet. JJsem rád že si zas jednou napsala ty si byla jedna z mála kdo mé úlety chápal

Viky (Po, 7. 3. 2022 - 11:03)

Nepřistihl, vše dělám nenápadně : ), vyčíhnu si ho pěkně z cyklotrasy a pak dělám, že procházím kolem plotu : ), no vzrušená jsem, ale blbnu až doma, prostě suproš mistečko.

Karel (Po, 7. 3. 2022 - 09:03)

Vlaďko, a byla jsi vzrušená při tom čůrání, když na tebe ten kluk koukal?

Vlaďka (Po, 7. 3. 2022 - 10:03)

On byl vzrušenej víc. Já taky, ale na holkách to není vidět. Mě se líbilo, jak je vzrušenej on, jak zírá. Ještě jsem si povytáhla pysky, aby to líp stříkalo a neteklo mi to po prdeli.

Karel (Po, 7. 3. 2022 - 10:03)

Vlaďko, to se divím, že ten kluk u toho nevystříkl. Párkrát jsem viděl, jak si holka popotahuje pysky při močení a byl jsem tak vzrušený, že jsem přímo před ní musel vytáhnout ptáka a vystříkl jsem. Ani jsem nehonil. Pravda je, že to žádné holce nepřišlo divné.

Vlaďka (Po, 7. 3. 2022 - 17:03)

Ruku měl v kapse, jestli si tam nastříkal nevím. Musela jsem dávat pozor, abych si nepochcala boty.

Pavkol (Pá, 4. 3. 2022 - 11:03)

a už se ti Viky někdy stalo že tě někdo přistihl a chtěl za to ať se mu taky předvedeš při onom úkonu?

Reklama

Přidat komentář