Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Vlaďka (Ne, 6. 3. 2022 - 22:03)

Mně se naopak stalo, že jsem se chystala čurat a vtom jsem si všimla čumícího kluka, tak jsem si kalhotky zase natáhla. Řekl, že můžu pokračovat, že mu to nevadí. Já řekla, že až po tobě. A on opravdu vyndal ptáka a vyčural se přede mnou. Pak ho oklepal a řekl, že chce taky vidět, jak to dělám. Tak jsem si dřepla a on taky. Že když on čural ve stoje, tak já jsem taky stála. Když já chci čurat v dřepu, tak on musí být taky v dřepu. No tak mi tam koukal celou dobu. Protože my holky si ji neoklepáváme, tak jsem si pak utřela pysky kapesníčkem. Pak mi podal ruku a pomohl mi vstát.

Viky (Pá, 4. 3. 2022 - 11:03)

Souhlas, libi se mi moc jak chlapi čůrají, dokonce mam jedno místo za jednou fabrikou, kde pokažde někoho nachytám a jeden chlap tam ma gigantického lulína, nenápadně se schovu, koukam jak se rozhledne a pak vytáhne tu svoji natlakovanou hadici a spustí ten svůj vodopád, super pokoukání : )

Karel (Pá, 4. 3. 2022 - 11:03)

Viki, a když pozoruješ ty chlapy, máš při tom mokrou kundu? A onanuješ potom?

Tom (Pá, 4. 3. 2022 - 08:03)

Včera jsem spatřil holku asi 16 jak zašla v parku za reklamní panel rychle stáhla kalhoty a čůrala ještě než byla na bobku a viděl jsem jak z ní teče světlý proud a pak na bobku taky jak to proudilo kousek před ní dopředu na zem. Nevěděla, že stojím asi 10 metrů bokem za ní vzadu a já přišel domů s tak velkým pérem že jsem si to jen znovu představil a skoro ani nehonil a tekl jsem okamžitě jako puberťák

Návštěvník (Pá, 4. 3. 2022 - 09:03)

palec nahoru nádherný zážitek už jen když si to čtu a představuju tak mám staváka taky

Petr (Po, 28. 2. 2022 - 23:02)

Později jsem tu holku potkal znovu, v tom samém lesoparku, ale nebyla sama. Ležela na dece s kamarádkou. Kývla na mě abych přišel blíž a sedl si k nim. A ona jí začala normálně o mně vyprávět, že to je on, ten kluk, co se mu postaví pindík, když vidí holku čurat. Prý ukaž nám ho. Chtěl jsem utéct, ale nemohl jsem se ani zvednout.

Návštěvník (Ne, 27. 2. 2022 - 16:02)

nemusí být nutně honící stačí vzrušující nebo nějak jinak potěšující

Návštěvník (Ne, 27. 2. 2022 - 13:02)

Ono je to u prdele jestli to píše on nebo ona,když to má honící grády !

F. (Ne, 27. 2. 2022 - 13:02)

Ta se ukažte, vy pisálci jak pissujete,co? Asi vám došel dech? Kláru jste vyštvali. Jste trapní.

Martina (Ne, 27. 2. 2022 - 06:02)

Dnes ráno jsem se počůrala

Pulec (Ne, 27. 2. 2022 - 12:02)

Ale copak to je my líto nedoběhla jsi

Návštěvník (Ne, 27. 2. 2022 - 06:02)

Jak se to stalo?

Návštěvník (Pá, 25. 2. 2022 - 18:02)

???

Věra (Pá, 25. 2. 2022 - 18:02)

Uděláš mi Libore rozbor na 25.12.1975 Věra

Kubánec z Albánie (Pá, 25. 2. 2022 - 12:02)

Na chlapa bych chcal a jeho ženu ještě před tím omrdal.

Pavkol (Pá, 25. 2. 2022 - 12:02)

já jsem samořejmě taky an 18+ ale ten zážitek kterj jsem tu popisoval již nesčetně krát se mi sice povedl z 22KOU ale i když mi neřekla nic ve smyslu co čumíš tak to že se po tomto zážitku (duben 2009) se mnou sešla až v půlce května nebo doknce červnu 2009 asi hovoří za vše při tom jsem viděl jen její zlatý d銝 mindu si bohužel stačila zakrejt

Návštěvník (Pá, 25. 2. 2022 - 12:02)

asi když vidí člověk u někoho jiného něco poprvé ať už čůrání nebo to druhé tak v tu chvíli nad tím věkem asi nepřemejšlí takže za mě v poho Karle. asi to bere tak že jéé já viděl člověka opačného pohlaví čůrat a na to ostatní nehledí

Pavkol (Pá, 25. 2. 2022 - 09:02)

zkusím tu otázku podat jinak jai bys musela ty dřepět abych to já lépe viděl přeci když vůči mě budeš ze předu tak tomu můžou bránit nohy nebo ne?

Martina (Pá, 25. 2. 2022 - 17:02)

Pondělky bych mohla odpoledne. Když čůrám, tak jsem na bobku a kluk na mě kouká zepředu jak z ní čůrám, jeden chtěl zezadu, ale to jsem se musela víc zvednout a čůrala jsem tak

Pavkol (Pá, 25. 2. 2022 - 20:02)

tak uvidíme příští týden jdu v pondělí večer na country koncert takže pojedu z práce rovnou domů takže by to připadalo v úvahu až v březnu

Reklama

Přidat komentář