Reklama

Finanční POMOC

RAPIDE FINANCE (So, 4. 6. 2022 - 04:06)

Uzmite svoj kredit bez plaćanja javnih bilježnika.

Pojedinci, trgovci i drugi, moje ponude zajma bez plaćanja javnobilježničkih pristojbi mobiliziraju vas.
Podržavamo vas u ovom neviđenom razdoblju s brojnim iznimnim rješenjima financijske potpore u rasponu od 1500 eura do 6,000,000 eura s godišnjom kamatnom stopom od 3% i dostupnim odmah.
Pišite nam što je prije moguće kako biste mogli koristiti naše usluge.
Saznajte više o našoj ponudi zajma slanjem poruke na sljedeću e-mail adresu:

E-pošta: [email protected]

Hvala vam

janka (Čt, 12. 5. 2022 - 05:05)

jsem ve svízelné situaci jsem dlužník a ráda bych své dluhy vyrovnala a měla jen jeden dluh ktery bych splácela po rozvodu mi nezůstlo nic a bydlím z dětma v drahem podnájmu nenašel by se hodný člověk který by mi pomohl?

Marcela KREJSOVÁ (Čt, 12. 5. 2022 - 02:05)

Finanční zajištění až 30.500.000,- Kč
Nabízím výhodné finanční úvěry za soukromých zdrojů až do 30.500.000,- Kč bez účelu použití. Úvěrem můžete vyplatit vaše tíživé dluhy a zlepšit vaší finanční situaci. Individuální přístup ke každé žádosti díky čemu může úvěr získat téměř každý žadatel. Nízká úroková sazba a výhodné podmínky poskytnutí pro každého žadatele. Zcela zdarma a nezávazně můžete o úvěr žádat na emailu: [email protected]

Marcela KREJSOVÁ (Čt, 12. 5. 2022 - 02:05)

Ponúkame rýchlu nebankovú pôžičku.
Potrebujete finančnú podporu a hľadáte pôžičku, ktorá vyrieši vaše problémy a pomôže vám?
Potrebujete kvalitnú a poctivú pôžičku?
Ponúkame Vám jedinečnú pôžičku až do 500 000 EUR.

emailom: [email protected]

Anna Jana (Po, 9. 5. 2022 - 11:05)

Dobrý den, máte zájem o půjčku? nabízíme podnikatelský úvěr, osobní půjčku, úvěr na auto, půjčku, studentský úvěr, podnikatelský zájem, lian pro obchodní expanzi v rozmezí od jakékoli částky. Naše nabídka je jednoduchá a rychlá. nabízíme půjčku jak investorům, tak společnostem. e-mail: [email protected]

LenkaBolkova (St, 20. 4. 2022 - 21:04)

potřebujete finanční pomoc? kontaktujte nás ještě dnes s pomocí na adrese [email protected] Nebo WhatsApp: +420608987486

Tereza Radova (Pá, 11. 3. 2022 - 07:03)

Dobrý den, potřebujete půjčku? Jste podnikatel? Jste v tíživé finanční situaci nebo potřebujete peníze na rozjezd vlastního podnikání? nebo platit účty nebo platit za dům, auto? Pokud ano, kontaktujte mě na e-mailu [email protected]

Návštěvník (St, 2. 3. 2022 - 21:03)

Lidi neblázněte, to co se tu nabízí je podvod. Tito lidé pronikají i na Facebook, jen chtějí číslo vašeho účtu a pokud tam něco máte, tak to vyberou. Dejte si bacha, jsou to podvodníci. Pokud potřebujete peníze, tak jedině u České spořitelny nebo u některé české banky. Já mohu nabídnout málo, maximálně do 200 tisíc korun, s úrokem 1,5–2 %

Nella2323 (Čt, 3. 3. 2022 - 20:03)

Do banky může jít v této společnosti málokdo.Proto se tak hojně využívají nebankovky,ale s tím f.b.souhlasím.Je na každém z nás jestli podporuje sociální sítě.Mě by určitě neměli ani o nic obrat.A myslím.že dobrovolně nikdo nedá své číslo apod.

N. (Čt, 3. 3. 2022 - 20:03)

Sama víš, že ti nikdo nic nepůjčí. Zároveń víš, že půjčku půjčkou vytloukat nelze. Pokud to myslíš vážně a chceš svůj problém řešit rozklikni si tento odkaz a najdi si poradnu. Tam tě nasměrují https://www.obcanskeporadny.cz/cs/poradny

Návštěvník (St, 2. 3. 2022 - 12:03)

Neodsuzuji. Ale na dně budeme teď všichni. Obrať se na sociální odbory.

Nella2323 (St, 2. 3. 2022 - 12:03)

Dobrý den,prosím nereagujte na můj inzerát negativně.sama vím,že jsem na dně a nepotřebuji urážky atd.Nevím vlastně kde začít,nepíše se mi o tom dobře,ponížení a stud.Jsem ve špatné situaci.Nevím kudy kam,proto jsem narazila na tuto diskuzi,jsem obyčejná ženská.Stařám se o dítě v tretím stupni závislosti,banka mi nepůjčí,dle nich nemám příjem.Rodina taky ne.Jelikož moje dětství bylo takové,které bych nepřála ani nepříteli,vztahy jsem přerušila v mládí.jinak by mě to položilo.Udělala jsem tu chybu,že jsem si vzala mikropůjčku,nemohu ji tentokrát splatit.Situace pro mě hrozná.nevím kudy kam...nenašla by se dobrá duše,která by mi pomohla.Peníze bych splácela podle splátkového kalendáře.Nemíním a nechci si dělat ještě větší problémy.prosím zkuste mě pohopit.ne odsoudit,nemám jiné možnosti,děkuji za předčteni inzerátu a budu věřit..děkuji Nella

Návštěvník (Pá, 4. 3. 2022 - 04:03)

Ale na internet máš !

Návštěvník (St, 2. 3. 2022 - 17:03)

Nello, kolik dlužíte ?

Nella2323 (St, 2. 3. 2022 - 19:03)

Dobrý den,až se za to stydím napsat 25 tis.strašný vím,ale poučení mám a hněv na sebe.Je to šílená částka,takže jsem zoufálá,koukala jsem se na podmínky,je to jako upsat se...

Návštěvník (Pá, 4. 3. 2022 - 08:03)

Splňujete tyto podmínky? "Abyste mohli získat půjčku u Cofidisu, musíte splnit opravdu jen pár základních podmínek: věk nad 18 let, české nebo slovenské občanství, trvalý pobyt v ČR, doložitelný příjem, nemáte záznam v registru dlužníků, máte účet v bance a telefonní spojení."

Návštěvník (Po, 20. 9. 2021 - 09:09)

Návrh pirátů na uzákonění prostituce by mohl mnoha lidem s ucházejícím tělem a pružným tělem a pohyblivou pánví a sexuální vitalitou finančně pomoci.

Tereza Radova (Po, 20. 9. 2021 - 09:09)

Půjčky od 10 000 do 100 000 000: [email protected] Dobrý den, potřebujete finanční prostředky na svůj dům, svoji firmu, nákup auta, kola, vytvoření vlastní firmy, své osobní potřeby, své dluhy. Nabízím půjčky od 10 000 do 100 000 000 s nominální úrokovou sazbou 2%bez ohledu na částku. V žádosti o půjčku uveďte přesnou částku a datum splatnosti. Pro více informací mě prosím kontaktujte na: [email protected]

Návštěvník (Po, 20. 9. 2021 - 09:09)

S nominální úrokovou sazbou 2 % ?Chci se zeptat zda je to roční sazba a zda je to bez inflace?! Tudíž kdybych od vás půjčil dnes 200Kč, zda to můžu za rok splatit 202 Korunami?!Potřebuji si dojít k holiči a předpokládám, žemi ten účes vynese práci a budu to moci tedy za rok splatit.

§ (Ne, 5. 9. 2021 - 07:09)

Jak pořád brečí, že nemá peníze. Vždyť má důchod na tu svojí palici, tak bez peněz není.

Reklama

Přidat komentář