Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Standa (St, 2. 3. 2022 - 16:03)

Hele nehecujte jí. Asi nemá moc kde to provést. Když to provede někde venku, tak z toho může mít parádní ostudu, která se s ní potáhne. A klidně to na ní může vytáhnout nějaká sokyně, když budou mít zálusk na stejného kluka. A rodiče by asi taky zrovna moc nejásali nad tím, že se jejich dospívající dcera nebo kolik Báře je, začala posrávat.

Návštěvník (St, 2. 3. 2022 - 07:03)

Tvoje úchylka se nazývá omorashi.

Hanka (Čt, 24. 2. 2022 - 20:02)

Teď je to již k smíchu, ale včera když jsem šla ráno na autobus mi to zabublalo v břiše a už jsem více nestihla. Teklo mi to přes kalhotky silonkami po nohou. Jen jsem se otočila a šla pomalu domů. Zrovna jsem potkala několik známých, zapřít se nic nedalo. Pokud bych měla kalhoty, tak to neviděli, ale já měla zrovna sukni a nohy to ukazovaly jasně. Když jsem se celá vysprchovala, tak to již bylo dobré. do

Vašek (Ne, 27. 2. 2022 - 10:02)

Brrr, tak to je noční můra. Potkávat známé a vědět, že se dívají, jak ti řídká hovna tečou po nohách, a že je všem jasné, že jsi se parádně posrala. Já to onhdy měl taky po nohách až dolů. Ne že bych to měl tak hrozně řidký, ale musel jsem v tom jít asi 3/4 hodiny a zhruba po půl hodině vykonala ranní pivka své dílo a já se do té nálože v kalhotách pochcal. Nedalo se to nijak řešit, protože jsem měl ptáka i kulky v tý kaši komplet zamatlaný. Takže pak to krásně všechno teklo po nohách až dolů. Fakt zážitek. Ale pořád byla výhoda, že jsem nikoho nepotkal. Stydět jsem se mohl tak akorát sám před sebou.

Mirek (Po, 28. 2. 2022 - 10:02)

To jsi měl slipy viď

Vašek (St, 2. 3. 2022 - 08:03)

Ne, naštěstí ne. Pokud si pamatuju, tak jsem měl něco jako boxerky. Slipy by to neměly šanci udržet a měl bych to během chvíle i po stehnech a bylo by to hrozně vidět. Takto to alespoň ty nohavičky v kombinaci s těsnějšími nohavicemi u šortek hodně udržely nahoře a dalo se to dost dobře zamaskovat mikinou přivázanou kolem pasu. Ovšem zato nahoře to byl nářez. Jak tu nedávno někdo trefně poznamenal, člověk nevěří, že je možné se posrat tak, že to je až na spodek břicha, dokud to sám nezažije. Po nohách mi to teklo až potom, co po ránu vypitá pivka vykonala své a já se do toho nákladu v kalhotách pochcal. Řešit to nijak nešlo. Ptáka jsem měl doslova potopenýho v hovnech a nebyla šance ho nějak vytáhnout. Prostě to bylo, že buď vydržím nebo budu navíc ještě pochcaný. Bohužel jsem nevydržel.

mirek (St, 2. 3. 2022 - 11:03)

stalo se ti to někdy i do slipů?

Standa (St, 2. 3. 2022 - 16:03)

Hele, tebe nějak rajcuje situace, když se chlap podělá do kalhot?

Návštěvník (St, 23. 2. 2022 - 23:02)

Kde je máťa, je tu nějak mrtvo.

Návštěvník (Út, 22. 2. 2022 - 00:02)

je to mim snem,take najit holku s touto zalibou.

Scatter (Ne, 20. 2. 2022 - 06:02)

Moc milujeme pokakané holky!!!

Olda Posolda (Po, 14. 2. 2022 - 16:02)

Tak tak, sem se chodí honit a ne bulet a blít

Scatter (Po, 14. 2. 2022 - 08:02)

S nemocemi jděte někam to nemá s krásou pokakáváni nic společného...

Olda (Po, 14. 2. 2022 - 13:02)

Ty musíš být strašně nesnášenlivá osoba. V každém druhém příspěvku někomu určuješ jak něco má a nemá podle toho, jak to vidíš ty...ale oni jsou sami sebou a mají právo na vlastní názor. A jednou je to diskuze o posrani se a co bylo příčnou název skupiny neřeší. Nechtěl by jsi se nad sebou zamyslet a chovat se vůči druhým trochu tolerantněji?

Scatter (Po, 14. 2. 2022 - 16:02)

Sem patří příspěvky pokakaných holek, které si to užívají, nic jiného. Koho zajímají chlapi nebo ti kterým to není příjemné atd.

Návštěvník (Út, 15. 2. 2022 - 00:02)

To je tvůj názor honiči, nevnucuj ho všem.

Anna (Pá, 11. 2. 2022 - 10:02)

Já měla před vánocemi salmonelu a to vám nikomu nepřeji. Byla jsem pokakaná treba pětkrát za den. Než jsem se zvedla s postele a uděla pár kroků na záchod, tak jsem cítila jak mi to teče do kalhotek a po stehnech. Když jsem se osprchovala a převlékla, tak to bylo za chvilku znova. Snažila jsem se pak do kalhotek dávat i plenu, trochu to pomáhalo, že mi to neteklo po stechnech a neznečistila jsem ještě další práslo. Pračka běžela každý den, naštěstí, že jsem byla doma sama, tak jsem nemusela na infekční do nemocnice.

Návštěvník (Pá, 11. 2. 2022 - 11:02)

Nechápu proč jsi opouštěla ten záchod. Po druhé třetí nehodě muselo být jasné, že přijde další a další vlna a jelikož si byla doma sama a nikomu jinému toaletu neblokovala, tak jsi si akorát přidělavala práci.

Scatter (St, 9. 2. 2022 - 20:02)

Napsal si to naprosto přesně, ikdyž můžu mít každou, nikdy to nevydrží, protože přesně jak píšeš, vím přesně co chci a dokud to nedostanu nikdy nebudu spokojený...

Scatter (St, 9. 2. 2022 - 20:02)

Jindro jsi nejšťastnější muž na světě, splnil se ti můj odvěký sen a ta holka je/byla sen sama o sobě. Boží, škoda že nemám v životě to štěstí, sním o takové celý život, mám vše a jen tohle ne, ale klidně bych vše za takovou vyměnil.

Reklama

Přidat komentář