Reklama

Dioptrické bryle

Heluska (Čt, 24. 2. 2022 - 18:02)

Dobrý podvečer všem! Já jsem dostala brýle až, nebo už kolem svých 30 narozenin. Nejdřív jsem z toho byla docela nešťastná, nedokázala jsem si sama sebe v brýlích představit a ani jsem si nebyla jistá, že je budu pečlivě nosit a nikde je neztratím a nebo nezapomenu. Nakonec jsem si jedny pořídila z tohoto webu:
https://www.hotovebryle.cz/ a jsem s nimi naprosto spokojená! Už si nedovedu představit život bez nich.

Zdena (So, 26. 2. 2022 - 06:02)

Já byla donucena navštívit očního lékaře v 37 letech, přestávala jsme vidět na blízko i do dálky, již to nešlo zastírat a přestávala jsme normálně fungovat. Bylo mi naměřeno do dálky +2,5 cyl. 1 a +3 cyl. 0,75. O několik dnů, když jsem vyšla z optiky v nových brýlích jsem nevěřila co všechno je možné ostře vidět. Od této chvíle jsem nesundala brýle z oči a nějak mi nepřekáží, dokonce mi prý sluší. Budeme letos 52 od té doby mám o1,5 dioptrie více a s jedněmi brýlemi všechno zvládám, jak ta nejmenší písmenka,tak věci daleko přede mnou.

helkama (Po, 21. 2. 2022 - 21:02)

Ahoj. Napiš mi na [email protected]

Erik (Út, 22. 2. 2022 - 15:02)

Ty nosíš GOC, máš nějaký silný plusky v požadovaný velikosti (na užší obličej, tj šířka obruby max 130mm)?
Psalo tu tooolik lidí se silnými pluskami, tak jsem doufal, že se mi ozve někdo z nich. Pokud tedy nebyli vymyšlení, což bych se po přečtení vlákna do hloubky vůbec, ale vůbec nedivil...

helkama (Út, 22. 2. 2022 - 18:02)

Ano. Nosim GOC.
Napiš mi na email a něco vymyslíme

Erik (St, 23. 2. 2022 - 12:02)

Neber si to nějak osobně, ale pro mě jsi též usvědčený lhář, digitální stopa /nejen tu/ je sviňa ;) Takže promiň, tobě psát nebudu..

helkama (Čt, 24. 2. 2022 - 06:02)

Ok. Jak chceš.

helkama (Po, 21. 2. 2022 - 21:02)

Ahoj. Napiš mi na [email protected]

Erik (Pá, 18. 2. 2022 - 16:02)

Strašně by mě zajímalo, jak můžou vypadat moje oči za plusovými skly. Nosím -6, zkoušel jsem i silnější, že moje očka vypadaly úplně maličký a po bocích obličeje byl vidět v brýlích jakoby výřez, jak ty skla zmenšujou. Tohle dělají i moje -6, jen ne tolik.
A rád bych viděl, jak mi budou či nebudou slušet plusový skla. Je tu někdo, kdo by mi odprodal pár svých starých plusových brýlí? Aspoň +6, raději více, velikost na užší obličej. Za nabídky budu vděčný, můj mail - [email protected]
Je mi jasný, že přes ty skla uvidím prd, ale můžu se natočit a kouknout na záznam, můžu se v pluskách ukázat ostatním - to mě zajímá, jak se jim to bude líbit, když sundám své -6 a nasadím silné plusky :)

David (Pá, 11. 2. 2022 - 04:02)

Vy tady všichni teda naděláte řečí kvůli brýlím. Špatně vidím,tak nosím, brýle jak jednoduché.

Filip (Po, 7. 2. 2022 - 18:02)

"já" možná trollí, ale nic to nemění na faktu, že v této diskuzi Karel sám sebe usvědčil ze lži, několikrát, naposledy když psal, že od mala nosí lenti. Prd, nosí GOC.
Když si lhář nepamatuje co říká a navrch ještě nehlídá svou digitální stopu, lež se provalí

bracesfan (Čt, 10. 2. 2022 - 22:02)

Ne možná, ale zcela jistě. Tahle diskuze není pro ty, co nemají k tématu co říci a jen vyvolávají flamy. Jinak, lenti a GOC se nevylučují, ale naopak doplňují. Takže žádná lež. A jestli někdo musí nosit, nebo chce nosit brýle, lhostejno jak silné, obojí sem patří a může být přínosné. A pokud chce někdo někoho napadat a osočovat, tak ať si najde jiné místo, než tuhle tradiční a košatou diskuzi.

Mike (St, 2. 2. 2022 - 18:02)

Super :-)

Mike (Ne, 23. 1. 2022 - 13:01)

Nenajde se někdo ve východních Čechách, kdo touží po nošení minusových brýlí ikdyž je zatím sám nepotřebuje?

Návštěvník (St, 2. 2. 2022 - 14:02)

Po brýlích jsem netoužila,ale od včerejška je mám a velká spokojenost !!! Zdeňka

Kamil (Út, 25. 1. 2022 - 06:01)

Ahoj. Napiš mi na [email protected]

(Pá, 28. 1. 2022 - 08:01)

Kamil? Snad Karel ne? Ty jsi ta osoba, co se tu vydává za lidi se silnými brýlemi. Přestaň už laskavě lhát, už jsme z tebe dost otráveni...

bracesfan (Pá, 4. 2. 2022 - 18:02)

Přestaň opruzovat, trolle. Když se ti něco nelíbí, tak vypadni, nikdo tě tu postrádat nebude.

martin (St, 2. 2. 2022 - 21:02)

pro já Víš co přestaň psát blbosti co píšeš otráven seš leda tak ty ...

Lenka (Út, 4. 1. 2022 - 23:01)

A kolik máš dioptrií?

Reklama

Přidat komentář