Reklama

Velikost synova penisu

Autor diskuse
Tad

Ahoj, nedávno jsem šel se synem (18 let) na bazén a při převlékání se mě jen tak zeptal na velikost penisu. Mám ho asi 19 cm, což jsem vždy považoval za velký penis. On mi však řekl, že ho má 21 cm, to jsem mu taky věřil, protože když jsem ho zahlédl, tak ho měl v klidu fakt trošku většího. Problém je, že se tím teď strašně chlubí na veřejnosti, s moji ženou si z toho dělají srandu a i před kamarádama mi říká, že mám oproti němu malého. Je mi to opravdu nepříjemné, že to takhle zmiňuje, ale podle něho je to vtipné a sranda. Mají vaši synové taky větší péra než vy?

Olda (Pá, 4. 3. 2022 - 08:03)

Tak příjemnej den.:)

Sandra (Pá, 4. 3. 2022 - 09:03)

Dík stojim na semaforech na Mendlaku ale už se to hne

Olda (Pá, 4. 3. 2022 - 11:03)

Tak abys v práci nemyslela na hříšné myšlenky a neutekly ti noty:)

Sandra (Pá, 4. 3. 2022 - 15:03)

Ještě zkoušíme a teď máme krátkou pauzu. Těch hříšných myšlenek se nejde zbavit. Kdyby tak kolegové a kolegyně věděli na co myslím. Asi by mě hned odepsali. Ale určitě na tom nejsou líp. Každý má nějaká tajemství.

Olda (Pá, 4. 3. 2022 - 16:03)

Ano každý máme svá tajemství, a na co asi tak hříšného myslíš.

Sandra (Pá, 4. 3. 2022 - 18:03)

Ale to jsou taková tajemství, která máme každý. Pokud bychom je vyjevili, tak u většiny svých známých či přátel okamžitě ztratíme kredit. Budou nás považovat za podivíny, ale spíš nás hned odepíšou. Proto si ta svá tajemství chraňme a nechme si je jen pro sebe.

Káťa (So, 5. 3. 2022 - 02:03)

Ahoj ,mohu se zeptat jestli má tvůj syn velký penis ? Nebo jenom potřebu pořád honit ? Můj syn má na svůj věk řekla bych obřího ptáka a dost mi vzrušuje vždy celá zvlhnu když ho vidím , hlavně ráno když ho budim do školy a má úplnou erekci

Sandra (So, 5. 3. 2022 - 06:03)

Syn si dělá dobře snad pořád, až se divím, kolik z něho neustále vychází semene. Dnes je sobota a až kolem desáté vstane, tak bude mít za sebou nejmíň dvě ejakulace. Ocas má úplně normálního na svůj věk, asi do 14cm. Mám možnost vidět kluka potají a ráno, ta erekce, to je něco. Má ho napnutýho fest, kule úplně stažený. A pěkně si se sebou už dokáže pohrát.

Olda (So, 5. 3. 2022 - 07:03)

Dobré ráno, vsadím se, že ty kluci těch dvou, je budou mít minimálně půl metru:):):)

Sandra (So, 5. 3. 2022 - 08:03)

Taky dobrý den. Tak to určitě, nejmíň 30 cm. Tady v diskuzi je to taková běžná míra.

Olda (So, 5. 3. 2022 - 08:03)

Dnes volno?

Sandra (So, 5. 3. 2022 - 09:03)

Ano, dva dny volna. Za chvíli pojedeme na chatu. Kluk je tam rád, má tam svůj koutek, večer zajdeme do místního bistra. Je to taková tradice. A v neděli večer zpět.

Olda (So, 5. 3. 2022 - 13:03)

V jakém regionu máš chatku, taky když jedem na chalupu, tak tam zajdem radi do hospůdky.

Sandra (So, 5. 3. 2022 - 15:03)

Máme malou chatičku kterou mi věnoval bývalý manžel v katastru obce Bílovice nad Svitavou. Je to tam úplně skvělé, takže mi nevadí cesta přes celé Brno, bydlíme v paneláčku v Kohoutovicích. Ale i v tom paneláku se mi líbí, máme to se synem kousek na trať, kde bývají závody motorek. Mě to ani tak nezajímá, ale chodíme tam.

Olda (So, 5. 3. 2022 - 16:03)

Málo manželů asi takhle rozdává chaty:)

Sandra (So, 5. 3. 2022 - 16:03)

Můj bývalý manžel má nemálo majetku. Ale není žádný šibr. Má pár obchodů a denně stojí za pultem a věnuje se zákazníkům. A doma pak do půlnoci sedí nad papíry. To jsem sama zažila ještě když jsme byli spolu. Takže jsem ráda i za tu malou chatičku, která je nyní moje.

Olda (So, 5. 3. 2022 - 17:03)

Tak to jste na sebe moc času neměli

Sandra (So, 5. 3. 2022 - 17:03)

Ale měli.A kde máš chatu ty?

Sandra (So, 5. 3. 2022 - 17:03)

Odpovědi od času 17hodin11minut již nepíši já, Sandra. Někdo se vydává mým jménem za mě.

Olda (Pá, 4. 3. 2022 - 18:03)

Na jednu stranu máš pravdu, ale na druhou stranu je to tady anonymni, je to výhoda, že se právě o těchto věcech dá bavit i s někým jiným, kdo má třeba něco podobného, neboť v normálním veřejném životě to moc nejde, pokud tedy nemáš někoho na podobné vlně.

Reklama

Přidat komentář