Reklama

Existuje Bůh?

nona (Ne, 13. 2. 2022 - 21:02)

Vernon Coleman? :) Koukám, že tady se moc zdroje neřeší

Velvyslanec (So, 12. 2. 2022 - 23:02)

Takto podobně jsem potkal Ježíše taky ;) ... https://m.youtube.com/watch?v=GmI-7NJRGF8&t=116s až je člověk úplně na dně, ztracen, hříchem zlomen, nemocen a Ježíš Ti podá ruku, změní to v životě všechno .. this Is Real

☮✌ dřevěnej (So, 12. 2. 2022 - 23:02)

Co se ti přihodilo? Měl jsi nehodu?

Rakato (So, 12. 2. 2022 - 00:02)

Tuto stránku obchází ďábel. Dobré k nám a zlé pryč!

Návštěvník (So, 12. 2. 2022 - 22:02)

Jako psycholog -amatér tomu jistě rozumíš.

Subotaj (So, 12. 2. 2022 - 00:02)

Boj, vzrůšo a ukájení všem lidem jakéhokoliv vyznání. War!

Subotaj (Čt, 10. 2. 2022 - 20:02)

A hele, další srance od velvysrance... Přitom je v Knize jasně psáno, že jediná správná cesta za štěstím, úspěchem a spokojeností v tomto a všech příštích životech je respektovat Croma, který sídlí v oblacích. Každý si to může přečíst, že Conan, ač zdánlivě stíhán nepřízní osudu, nakonec našel lásku a stal se králem. A navíc si na každým kroku zašukal s nějakou kráskou nebo odpravil padoucha. K úspěchu ptřebujete odvahu a trochu cvičit tělo a bystřit smysly a instinkty, abyste včas poznali nebezpečí nebo zradu. Vše je to psáno v knize knih, takže není důvod o tom nějak pochybovat. .................... Jediné, co se nedočtete ani tam ani v uznávaných evangeliích, je, co se s Conanem stalo poté, co obsadil aquilonský trůn a než zemřel. Je logické, že v té době vůbec nebyl na zemi a pobýval buďto v Cromově oblačném království, nebo v deliriu.

☮✌ dřevěnej (Čt, 10. 2. 2022 - 20:02)

Nemusíš útočit, nejsem zaměřen nic dokazovat. Boha taky ne. Ten si poradí sám, není odkázán na mne, ani na tebe.

Subotaj (Čt, 10. 2. 2022 - 21:02)

Kdo tady útočí? Já tu jen vyjevuji Pravdu o Conanovi a skutečném Bohu, jak je to psáno. Zároveň podávám indicie o Conanově životě. Ty zas spočívají v tom, že o tom psáno není.

☮✌ dřevěnej (Čt, 10. 2. 2022 - 21:02)

OK, v pořádku. Mír s Tebou.

Rakato (Pá, 11. 2. 2022 - 19:02)

Měl bys respektovat jiná náboženství, i když je neznabozi označují včetně křesťanství za výmysly. Např. pastafariánů je už hodně a mají už i své duchovní. No není ta jejich svatba pěkná? --------------------------------------
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/novy-zeland-svatba-cirkev-letajiciho-spagetoveho-monstra-lod-pirati.A160416_141313_zahranicni_fer

☮✌ dřevěnej (Pá, 11. 2. 2022 - 20:02)

Mír a pokoj všem lidem jakéhokoliv vyznání. Peace!

Subotaj (Čt, 10. 2. 2022 - 21:02)

Válka s tebou! A ženy, zlato, dobré jídlo a pití!

Velvyslanec (Čt, 10. 2. 2022 - 08:02)

Jojo a kolik že zázraků ten Buddha do dneška udělal a dělá pořád :) ?? ... nene pokud chce být někdo vysvobozen od svých hříchů, nemocí, závislostí, pokud chce zažívat požehnání ve všech oblastech svého života..tak je tu pouze jediné jméno a tím jménem není samozřejmě nikdo jiný než Ježíš Kristus :) ! .... neboť je psán oJan 14:6-11 B21
„Já jsem ta cesta, pravda a život,“ odpověděl Ježíš. „Nikdo nepřichází k Otci než skrze mne. Kdybyste mě znali, znali byste i mého Otce. Od nynějška už ho znáte a viděli jste ho!“ „Pane,“ řekl mu Filip, „stačí, když nám ukážeš Otce.“ „Filipe,“ odvětil Ježíš, „tak dlouho jsem s vámi a nepoznal jsi mě? Kdo viděl mě, viděl Otce. Jak můžeš říkat: ‚Ukaž nám Otce‘? Nevěříš, že já jsem v Otci a Otec ve mně? Slova, která vám říkám, neříkám sám od sebe. To Otec, který ve mně přebývá, on působí ty skutky. Věřte mi, že já jsem v Otci a Otec ve mně, už jen kvůli těm skutkům věřte. ........ ccheš vidět ty Jeho skutky ve svém životě taky ? Stačí Ho pouze upřímně poprosit aby Ti odpustil každý hřích a přišel do Tvého života, budeš-li to myslet upřímně, budeš opravdu překvapený že je to realita ;) ...

Rakato (Čt, 10. 2. 2022 - 00:02)

Připravuji šokující odhalení o Ježíšovi. ------------------------- Konečně, komu se dnes líbí křesťanství? To Buddha byl jiný borec. Také uměl zázraky. Zázraky Gautama Buddhy zahrnují zázračná uzdravení, teleportaci, vytváření duplikátů sebe sama, manipulaci s prvky a různé další nadpřirozené jevy. Ty se ale připisují nadpřirozeným silám získaným meditací, spíše než božským zázrakům. -------------------------------------------- Jinak řečeno, Buddha k zázrakům nepotřeboval vymyslet si neviditelného boha, ale ke svým schopnostem se dopracoval tvrdou prací. Jakýto rozdíl oproti Ježíšovi, který na práci nikdy moc nebyl. ---------------------------------------- Óm mani päme hung.

☮✌ dřevěnej (Čt, 10. 2. 2022 - 09:02)

O životě Ježíše tolik nevíme, abychom ho mohli posuzovat. Poznáme jen některé přihody, ale prakticky neznáme jeho životopis. Bylo by zajímavé zaměřit se na období po 12 tem roce života do 30 let. Podle mého názoru v tom období nebyl přítomen na tomto světě. Není možné, aby se nedochovala žádná zmínka o člověku jeho schopností, aby nenechal po sobě žádnou stopu.

Rakato (Pá, 11. 2. 2022 - 19:02)

O životě Ježíše toho mnoho nevíš ty, tak nezahrnuj mezi neználky celý svět. Chce to najít si zdroje a číst, tj. celkem dost námahy, která mnohým lidem nejde pod nos. Důležité je i prostředí a doba, v jaké Ježíš působil. ---------------------------------
Můžeš začít něčím hodně jednoduchým zde: https://dspace5.zcu.cz/bitstream/11025/9703/1/DP_Jana_Horka_final%20version.pdf -------------------------------------------------
Anebo se rovnou začti do apokryfních textů:
https://www.albatrosmedia.cz/tituly/58863103/neznama-evangelia-novozakonni-apokryfy-i/
----------------------------------- Ale pravda, tebou zmíněné období je nejméně pokryté. --------------------------------------------Jenže takové čtení je těžký záhul pro každého křesťana, a v podstatě spíše tabu, než reálná možnost. Kdyby vyšel nový zákon dnes, mediální analytici by jej vyhodnotili jako o hoax.

☮✌ dřevěnej (Pá, 11. 2. 2022 - 20:02)

Děkuji Rakato za ty odkazy. Určitě se podívám a snad i postuduji. Ale blíží se Jaro a v mé hlavě se budou odehrávat scény jarního chtíče. Nevím, jestli to nastuduji v plném soustředění...

☮✌ dřevěnej (Čt, 10. 2. 2022 - 09:02)

Připadalo mi, že jsi ztratil motivaci psát...

☮✌ dřevěnej (So, 5. 2. 2022 - 21:02)

Rakato psal naposled 22.1. už máme 5.2...

Reklama

Přidat komentář