Reklama

kakání partnerky

Majkl 60 (Po, 14. 2. 2022 - 11:02)

Tak ženy, holky , slečny cco nějaký Valentýnský kakací příspěvek?

Názor (Ne, 13. 2. 2022 - 19:02)

samozřejmě že kdekoliv mimo záchod by to asi zacvičilo s každým ale v záchodě se to ztratí tam bude cejtit maximálně tak uprdnutí ? nebo ne?

Eulálius Blitek (Čt, 10. 2. 2022 - 12:02)

Já kdybych někoho viděl srát, tak bych se u toho okamžitě vyblil. Nejvíc by mne asi vadil ten smrad z těch hoven, potom pohled na ta hovna a taktéž zvuky, který by ten dotyčný vydával při sraní. Když se jdu vysrat já, tak u toho vždy začnu hlasitě krkat a mám veliké problémy, abych se u toho nevyblil. Jednou jsem v práci zkoušel po sobě umýt štětkou posraný hajzl. Blil jsem u toho tak hlasitě, že to bylo slyšet z třetího patra až na dvůr, protože tam se tomu někdo hlasitě smál. Od těch dob chodím srát pouze na veřejné hajzly, kde ten posraný hajzl nechám jako poselství budoucím generacím.

Majkl 60 (Pá, 11. 2. 2022 - 15:02)

Nespletl sis to tady?

Hnusislav Gule (Čt, 10. 2. 2022 - 18:02)

Souhlasím s tebou Blitku, také mi hovní smrad obrací kufr.

Pavkol (St, 9. 2. 2022 - 17:02)

já taky ne vidět to jako voyeur to eventuelně jo ale abych to jedl to teda ani náhodou

Majkl 60 (Čt, 10. 2. 2022 - 11:02)

100%ně souhlasím s Pavkolem. Dívat na živo ano, pozřít nee.

Xxc (St, 9. 2. 2022 - 15:02)

taky je takova sexualni praktika. Žena nakadi chlapovi do dlane a on to pote sni. Pote to žene rozmaze po tele a slize to z ni. ale myslim ze toto nikdy asi praktikovatt nebudu. je to peknej humus

Majkl 60 (St, 9. 2. 2022 - 09:02)

Díky za hodnotné příspěvky anonymové, když neprší alespoň že kape.

Návštěvník (St, 9. 2. 2022 - 08:02)

Měl jsem poprvé úžasný zážitek. Kámoška Karolína potřebovala včera dost nutně na záchod a na velkou a myslela že to vydrží až domů, ale sle pak už to nemohla vydržet a zaběhla za garáže a já byl tak nadržený a chtěl se koukat, že jsem šel s ní. Ona to neřešila nebyl čas rychle stáhla všechno co měla kalhoty a to pod nimi přikrčila se a okamžitě to šlo z ní ven a rychle jí hned lezla ze zadečku dlouhá šiška a další, ještě rychleji za ní trochu řidší šišky a pak jí to z píčky vystříklo a k tomu se dost proudem vydatně vyčůrala. Byl jsem postavenej a s takovým přetlakem,že jsem ho rychle vyndal a jen trochu vyhonil a udělal jsem to vedle ní několika výstřiky přímo na zem

Návštěvník (St, 9. 2. 2022 - 08:02)

Ty se tedy chtělo hodně. Moje přítelkyně taky jednou se málem pokadila a hned to udělala v rohu ulice na poslední chvíli. Taky to z ní vyletělo okamžitě až jako průjem naněkolikrát za sebou. Ale co měla dělat. Bylo už šero a lidi naštěstí skoro žádný

Návštěvník (Ne, 30. 1. 2022 - 07:01)

V 16 ti ti ještě teče mléko po bradě teda pokud je to mléko když píšeš jak si zdatná počkej si do 18

Návštěvník (So, 29. 1. 2022 - 13:01)

Hlavně to je nesmysl, žádné takové videa mu neposílá. Pokud už něco někomu Iva ukazuje, pak jsou to fotky na hovno.sk, videa nikoliv.

Radana (Pá, 28. 1. 2022 - 20:01)

To jsi zase ty, Pavkole ? Tvůj rukopis je až příliš čitelný. Máš Ivu, na které sis vyškemral každodenní srací záchodová videa, tak ti to snad může stačit

Pavkol (Pá, 4. 2. 2022 - 12:02)

No a co i kdyby tak jediné co má od doby kdy jsou tady samí slušňáci kteří dané téma zavrhují má tato stránka společné s hovnem jenom to že to tu za hovno stojí

Majkl 60 (So, 5. 2. 2022 - 08:02)

Jj, souhlasím s Pavkolem, stojí to tu čím dál tím víc za ........

Pavkol (So, 29. 1. 2022 - 16:01)

a navíc Radano jak můžeš vědět že tomu tak je ? a i kdyby tomu tak bylo tak je to čístě jen moje a Ivina věc

Pavkol (So, 29. 1. 2022 - 16:01)

v jedný věci máš Radano pravdu jestliže Iva pro mě dělá něco na čem jsme se dohodli tak mi to stačí a nepotřebuju žádnou soutěž mezi ní a dalšíma jen mě mrzelo že to tady přestalo a nikdo už sem nepíše

Vezir (Čt, 27. 1. 2022 - 17:01)

je tady naka holka,co by se sla se mnou vykadit do lesa? z okoli Brna?

Ne (Pá, 28. 1. 2022 - 20:01)

Žádná taková tady není

Reklama

Přidat komentář