Reklama

Velikost synova penisu

Autor diskuse
Tad

Ahoj, nedávno jsem šel se synem (18 let) na bazén a při převlékání se mě jen tak zeptal na velikost penisu. Mám ho asi 19 cm, což jsem vždy považoval za velký penis. On mi však řekl, že ho má 21 cm, to jsem mu taky věřil, protože když jsem ho zahlédl, tak ho měl v klidu fakt trošku většího. Problém je, že se tím teď strašně chlubí na veřejnosti, s moji ženou si z toho dělají srandu a i před kamarádama mi říká, že mám oproti němu malého. Je mi to opravdu nepříjemné, že to takhle zmiňuje, ale podle něho je to vtipné a sranda. Mají vaši synové taky větší péra než vy?

Návštěvník (Pá, 11. 2. 2022 - 08:02)

Ahoj, mohl by jsi Mě prosím upřímně něco vysvětlit??

Návštěvník (St, 9. 2. 2022 - 14:02)

Měl tady někdo zájem, kdybych mohl uspokojit něčí přítelkyni či ženu? Je mi sice 16, ale mám docela obstojnou výbavu (19 cm), tak pokud má někdo zájem, odepište a můžeme se domluvit

Monča (St, 9. 2. 2022 - 19:02)

Myslíš si že by jsi v šestnácti letech už měl tolik milostných zkušeností které by dokázali uspokojit zralou ženu? Jako výbavu máš slušnou, ale to není všechno. Nápiš něco konkrétně a možná ti sem písnu kontak.

Návštěvník (Čt, 10. 2. 2022 - 15:02)

Co myslíš konkrétně, no pokud sexu tak spíš záležet bude na vás. Jsem silně dominantní, ale i jemný záležet bude na tobě, hlavně ať o tom tvůj muž/kluk ví nechci problémy. Mám rád když můžu bít zajíček pro nějakou 30 :). Moje podmínka je s kondomem o bez nemám zájem, zdraví máme jen jedno a jelikož si nejsem jistý s kým spíte, tak to bude number one safety

Majka (Po, 7. 2. 2022 - 19:02)

Čtrnáct cm ? To je o ničem. A ještě s vlastním synem? Seš normální? Kriminální na tebe ty svině jedna asociální!!!!!

Návštěvník (Po, 7. 2. 2022 - 20:02)

Co to tady píšeš za zmaty. Jsi vůbec normální? Vždyť tvojim myšlenkám nikdo nemůže rozumět.

Martina (Po, 7. 2. 2022 - 07:02)

Můj syn ho má jen 3cm

Martina (St, 9. 8. 2023 - 12:08)

Strašné rád by som chcel vidieť ako ho drazdis. Skús behat bez nohavičiek len v dlhom bielom tricku cez ktoré bude vidno bradavky. To ho položí

Martina (St, 9. 8. 2023 - 12:08)

Můj syn ho má jen 3cm

Martina (Pá, 18. 3. 2022 - 08:03)

Můj syn ho má jen 3cm

Martina (St, 16. 3. 2022 - 08:03)

Můj syn ho má jen 3cm

Veronika (Po, 7. 2. 2022 - 07:02)

Synovi je 29 a když se mu postaví tak má 8 cm.

Návštěvník (Ne, 6. 2. 2022 - 13:02)

No jó, mladí kluci, už by chtěli prcat ženským buchtičky a cucat jim kozičky. To si ale ještě počkají, než jim to maminky dovolí.

Návštěvník (Ne, 6. 2. 2022 - 16:02)

Těžko, oni mají mobil a prcají tak prstem po dotykáči, na nic jiného se dnes nezmůžou.

Lucie (Ne, 6. 2. 2022 - 13:02)

Syn měl 14 a už měl takovou tu dětskou lásku. Brali jsme ji o pár víkendech i na chatu, ale jaksi to po nějaké době skončilo. Poté měl druhou, pak třetí holku, také s námi jezdila. Párkrát jsem je tak sledovala spolu a tak ráda by se ho dotýkala, jen kolem ramen třeba, ale syn pořád uhýbal, nic neopětoval. Jak jinak, skončilo to. Vím, že je na holky, ale asi potřebuje ještě dospět, i když mu bude 17. A samozřejmě bez onanie nemůže být.

Návštěvník (Ne, 6. 2. 2022 - 16:02)

Má radši mobil než nějakou holku.

Kraven (Po, 7. 2. 2022 - 08:02)

To je ono. Děcka jsou již od mala věčně na sítích, mnozí tak, že nic jiného pro ně neexistuje. Pohybují se hlavně ve virtuálním světě. A pak, když se takový kluk setká s holkou, tak neví co s ní. Taková patnáctka by toužila třeba jen po letmém doteku, po pohlazení. Samozřejmě že chce i mnohem víc, ale zatím je to na začátku. A ten kluk jí nedopřeje ani tady toto. Raději se vrátí k tomu svému mobilu či tabletu.

Majka (Ne, 6. 2. 2022 - 07:02)

Jaky to má syn mezi nohama jsem viděla asi před rokem. To mu bylo skoro 14 když jsem ho přistihla. Podotýkám že mě neviděl a chvilku jsem ho při tom sledovala. Mohl ho mít 13 až 15 cm. Takže už míra jakou má jistě i teď po roce. Jinak taky plno semene v různých tričkách a hadřících.

Petra (Ne, 6. 2. 2022 - 08:02)

Jojo mám 2 kluky a mají to podobné, a to semeno mají u postele starý ručník na utírání, který 1x týdně vyperu

Návštěvník (So, 5. 2. 2022 - 11:02)

Nevíte, kde bych mohl najít nějakou milfku na internetu? Je mi 16 a chci se od nějaké zaučit

Reklama

Přidat komentář