Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Scatter (St, 9. 2. 2022 - 20:02)

Jindro jsi nejšťastnější muž na světě, splnil se ti můj odvěký sen a ta holka je/byla sen sama o sobě. Boží, škoda že nemám v životě to štěstí, sním o takové celý život, mám vše a jen tohle ne, ale klidně bych vše za takovou vyměnil.

Jindra (So, 12. 2. 2022 - 20:02)

Jo jo to jsi napsal přesně. Tenhle zážitek už mi nikdo nevezme, ale cítím že bych to potřeboval znovu ale vhodnou holku na to patrně nenajdu. Aspoň že si rozumíme.

Elza (Út, 8. 2. 2022 - 23:02)

Záleží když teda chceš tak napíšu bylo to někdy v květnu už bylo docela teplo a tak jsem se rozhodla pro světle růžové legíny. Takový outfit na princeznu šla jsem do školy s tím že jsem nebyla 2 a půl dne na záchodě takže totálně plná a odhodláná se pokadit před třídou. Přišla jsem do školy jako by se nic nedělo a jen přemýšlela jestli to vůbec chci udělat. Rozhodla jsem se že ano, probíhala druhá hodina a já už nemyslela na nic jiného byla jsem úplně plná. Věděla jsem že třetí hodinu máme angličtinu měly jsme takovou empatickou učitelku ale jako většina učitelů nepouštěla na záchod. Angličtina začla já už byla úplně plná a jen čekala na příhodný moment. Přišel a já se zeptala jestli můžu na záchod odpověď byla samozřejmě ne. Chvíli jsem to držela a byla odhodlaná že se pokakám ona řekla že jestli je to teda tak nutné tak mě pustí ale musím se postavit a říct to anglicky,l. Postavila jsem se začla mluvit a řekla si že je to ideální chvíle. Malinko jsem zatlačila a už to jelo v tu chvíli jsem si uvědomila co vlastně dělám. Dala jsem si ruku na zadek a cítila jak se ta boule pořád zvětšuje a říkala si že ty kalhotky snad prasknou. No v mžiku s všichni začali smát a poškleboval. Učitelka byla chvíli zatažená ale pak se probrala a vzala mě do kabinetu tam má vypovídala jestli mám něco na převelení samozřejmě jsem nic neměla tak mě poslala domu zavolala jsem mámu aby pro mě přijela ta nemohla uvěřit vlastním očím protože tohle vypadalo spíš na prvňáčku než na omáčku. No každopádně doma jsem se dala dohromady kalhotky jsem vyhodila ale legíny si nechala jenže od té doby jsem si je už nikdy nevzala připadala jsem si v nich prostě špinavá a pokakaná. Ve škole to bylo těžké ten měsíc a půl do prázdnin. Po prázdninách si na to až na pár výjimek nikdo nevzpomněl. Teď po skoro 20 letech na to prohlížím jinak, ale pokud se to někdo chystáte udělat tak si důkladně promyslete co to obnáší.

Radka (Čt, 10. 2. 2022 - 16:02)

Bylo to hodně drsné ten posměch a tak? Připomínalo ti to spolužáci? Mě to sestřenka připomíná dodnes a je to dost nepříjemné.

Elza (Čt, 10. 2. 2022 - 23:02)

První dny to bylo hrozné peklo, pak už to bylo lepší a po měsíci a půl byly prázdniny a uklidnilo se to. Po prázdninách jsem se bála co bude a nikdo mi to nepřipomínal. Jen občas nějaké narážky ale to se dalo. A co se stalo tobě před sestřenkou, jestli jsi to tedy už nepsala já tu jsem nová takže nevím.

Petr (St, 9. 2. 2022 - 22:02)

Krása!!!

Jindra (Út, 8. 2. 2022 - 15:02)

Epilog : Tak a abych to dokončil jak to celé dopadlo, tak pokud čekáte jak jsme se dali dohromady a teď spolu šťastně žijeme a budeme se milovat a srát až do smrti, tak vás musím zklamat. Sice jsme se oba dva shodli, že to byl nevšední zážitek, ale jinak jsme dva úplně jiný lidi a společné máme jen to jedno a to ještě tak napůl, protože se mi sice líbí posraný holky, ale bejt posranej sám to už mě moc neinteresovalo takže už jsme to nikdy nezopakovali. Já si pak našel práci kvůli které jsem se musel přestěhovat a tak už na další setkání nedošlo. A proč to sem píšu? No vloni jsme měli setkání spolužáků po deseti letech. Na tom po pěti letech jsem nebyl, ale tady jsem se dostavil a byl jsem zvědav jestli i Lucka dorazí a objevila se. Docela se změnila má manžela a dvě děti poměrně dost přibrala prý po porodech ale povahově je pořád stejná. Spontánní a hodně upřímná. Někdo tam ze srandy nadhodil i tu její "nehodu" ale spíš jenom v zábavném duchu. Pak jsme si i soukromě zavzpomínali na to nevšední odpoledne v lese. No a ona to prý v sobě potlačila a když si našla přítele a budoucího manžela tak se posravat přestala, ale prý to v sobě pořád má nicméně v manželství je spokojená i bez toho. Což v mém případě neplatí. Měl jsem od té doby pár vztahů, ale nic co by vydrželo delší dobu. Já vím přesně jakou holku chci, ale i když takový jsou tak je mi jasný, že ji nenajdu aby měla tuhle zálibu a zároveň jsme si rozuměli i v tom ostatním protože když tam není láska tak to nemá smysl. Takže jsem svým způsobem prokletý a budu dál jen snít a vzpomínat na tenhle zážitek. Hezkej den přeju a pokud si právě teď nějaká holka zrovna užívá v plných kalhotách tak fajn zábavu :-)

Kikina (Čt, 17. 2. 2022 - 13:02)

To je super storka ze života jenom škoda že tam chybí happyend ale já ti rozumím. No já mám to obrovský štěstí že mám přítele kterému to sice nic neříká ale zároveň mi to toleruje a tak jsem ta nejšťastnější pokakanda pod sluncem :0) Jinak bych taky asi v normálním vztahu nebyla schopná protože tahle úchylka to je na doživotí s tím se nedá přestat a myslím si že i ta holka si jenom namlouvá že je zcela spokojená. Má to v sobě pořád akorát to potlačila to bych já nesvedla. Dost jsem to pokakávání omezila tak maximálně jednou do týdne ale úplně toho nechat to bych asi nezvládla. Ale je to těžký šance že se sejdou dva lidi naladění v tomto na jednu vlnu a ještě se jim tam navrch sejde i všechno ostatní se rovná zázraku a upřímně řečeno mít kluka kterému bych se líbila pokakaná ale nemilovala bych ho tak určitě nejsem spokojená. No a 99 procentům kluků který tohle nebere by se asi hnusila jenom samotná představa že jejich holka se nejlíp udělá v plných kalhotkách ale ten můj to ví že chodí s pokakandou a nepohoršuje ho to. Bere mě prostě takovou jaká jsem. Nezbývá než ti popřát aby jsi nakonec to štěstí měl bylo by to velký štěstí ale naděje umírá poslední :0) Jinak já jsem se pokakala asi před hodinou a zalezla jsem si obligátně do postýlky abych si to užila. Můj přítel je vedle v pracovně a asi ví co teď právě dělám ale nechává mi na to soukromí samozřejmě že se před ním nepředvádím když vím že mu to nic neříká ale zároveň mu stačí jenom naznačit že chci mít tak hodinu dvě soukromí ve svém pokoji a hned je mu jasné o co jde. Jinak já sem chodím už jenom minimálně občas sem nakouknu když mě tu něco zaujme ale hodně z toho jsou totální nesmysly a na to nemá cenu reagovat. Přestala jsem si navíc už prakticky psát i se svými soukromými kontakty. Není to tak že bych se stranila téhle komunity ale už prostě vedu trochu jiný život než tak tři čtyři roky zpátky ale pořád jsem ještě jedna z vás to zase jo.

Honza (Pá, 18. 2. 2022 - 16:02)

Kiky je fajn, že jsi sem zase zavítala a zároveň škoda, že sem nechodíš víc. Schválně jsem zavítal do historie zhruba dva roky nazpět, když jste si tu tak krásně psali s Jitkou. Komenty o tom, že se dovedete tak zřídit, až vám pod tím hnědým nánosem ani není vidět píča, anebo že nejkrásnější orgasmy máte právě, když se mažete v hovnech a podobné. Jedním slovem, boží. Jaká to byla krása proti těm úchylným fantaziím, co se tu dost často vyskytují. Dvě prima holky, co se nebojí se pořádně posrat a pěkně si to užít. Bože, jak já bych se rád ocitl na místě tvého přítele. Jak rád bych tě svlékal, umýval, utíral a přebaloval přesně tak, jako jsem to dělal s mojí bývalou přítelkou. Od ní jsem slyšel, že chlapi sice hltají videa s tématikou pokakaných holek, ale v reálu to dost často nedají, protože je tam ten zápach. O oba víme, že notný. Mě to nevadilo vůbec. Naopak jsem dýchal co nejvíc nosem, abych si užil, jak smrdí její hovna. Vím, že z pohledu normálních lidí je to čuňárna, ale někde ve mě to zkrátka je a nic s tím neudělám. A přitom se mi normálně docela ekluje jen přijít po někom na záchod. Ale jak to byla moje holka, bylo najednou vše jinak.
K tomu. že bys nedokázala přestat. Třeba dokázala. Přítelkyně byla v kontaktu s dost lidmi a věděla o holkách, které s tím skončily a všude byl stejný důvod. Těhotenství. Tak jak dokáží hormony zařídit, že se ti najednou dělá zle z dříve milovaných jídel a naopak jíš to, čemu ses předtím vyhýbala, dokáží i toto. Najednou se to v tobě někde přepne, že už si zkrátka nechceš matlat píču v hovnech, protože hrozí infekce a tvoje podvědomí nedovolí dělat něco, co by mohlo ohrozit prcka v bříšku.
A co mi není jasné, proč jsi skončila i se soukromým psaním. Hádám, že to byly taky pokakandy. A ty jsi pořád ještě jedna z nás, jak sama píšeš. Mojí bývalé přítelkyni se taky hodně změnil život, když se dala dohromady se mnou. Najednou se nemusela schovávat a bát se, že ztratí kluka, když se to provalí. Naopak měla po svém boku někoho, koho právě tohle přitahovalo a vzrušovalo. Bože jak já byl šťastný, když jsem po čase mohl už alespoň přihlížet její očistě. Koukat se na to, jak je posraná a jak to má všude krásně rozmazané, po zadečku, mezi nohama, přes píču a když ten hnědý nános potom začal mizet. A vrchol byl samozřejmě, když jsem to mohl být já, kdo z ní udělal zase čistou slečnu. To byla hodně velká změna, ale přesto nepřervala kontakty s kamarádkami. Naopak jim měla daleko víc o čem psát.

Honza (Út, 15. 2. 2022 - 09:02)

No, to se mi snad zdá. Takhle zahodit takovou šanci na pokakandu. Doufám, že se Kikča, pokud sem ještě chodí, nebude zlobit, že jsem použil její termín. Moc se mi líbí. Vždyť tys tu holku měl v podstatě loženou. Potom koupání, když jste ještě byli nejspíš oba nazí, stačilo jí obejmout, pohladit jí po zadečku, pochválit, jak krásně vypadal zamatlaný od hoven, dát jí pusu a poděkovat, že si nic tak neskutečně vzrušujícího nezažil a jaká je super holka. A bylo by založeno na to, že jí budeš velice brzy mít pod sebou s roztaženýma nohama. Nepochybně by ráda využila příležitost, že konečně potkala kluka, kterému se nejen nehnusí, když je posraná, ale naopak ho to vzrušuje. Hezky by sis jí odblanil a byla by tvoje. A že tě nepřitahovala? To by se poddalo. Přitahovalo tě to hlavní, že se ráda posere do kalhot a pěkně si užije se mazat v hovnech. Věř tomu, že by ti stačilo si jen vybavit tu její v hovnech zamatlanou píču a měl bys ho v pár vteřinách tvrdýho jak kámen a schopnýho akce. V dávných krásných časech zažito na vlastní kůži.
A zrovna tak neměj strach, že by to bylo jednostranné. Nebylo. Nechceš si to připustit, ale máš to v sobě taky. Jinak by ses před ní tak snadno neposral. Normálně máš jako dospělý blok. O tom by mohla něco vyprávět moje bývalá přítelka. Ta byla, když začínala, párkrát v situaci, kdy myslela, že to ani domů nedonese a posere se ještě na ulici. Jak moc se jí chtělo kadit. A když si pak v bezpečí domova natáhla staré boxerky a legíny, do kterých to plánovala udělat, tak to najednou nešlo i když tlačila. Zkrátka se to v ní psychicky bloklo. A tobě stačilo jen zatlačit a už jsi byl v hovnech. Naprosto v pohodě jsi se posral a ještě před holkou, byť už taky posranou.
A ještě víc to potvrzuje to, co následovalo potom. Když to po tobě začala matlat a ty ses znovu udělal. Kdyby se ti to skutečně hnusilo, jak se snažíš tvrdit, tak se ti nepostaví a nevystříkneš. Notabene ne tak rychle po tom předchozím vrcholu. Ve skutečnosti tě to muselo šíleně vzrušovat. Akorát si to nechceš připustit, ale tvé tělo i podvědomí mají jasno. Tohle se vůlí řídit nedá. Můžeš si tisíckrát namlouvat, že tě to vzrušuje, ale pokud tomu tak není, tak se ti nepostaví a neuděláš se. A naopak si můžeš namlouvat, že se ti to hnusí, ale pokud se ti ve chvíli, kdy se mažeš v hovnech, postaví a vystříkneš, tak tě to vzrušuje. A je skoro jedno, že ta hovna po tobě mazala v té chvíli ona. Já jsem tohle měl úplně stejný a vlastně kvůli tomu jsem o tu mojí báječnou pokakandu přišel. Trval jsem na svém, že já zkrátka ne, že já mám rád se o ní starat, přebalovat jí, umývat atd. A ona nakonec potkala někoho, kdo jí dopřál to potěšení vidět chlapa posranýho, pokochat se, jak má ptáka i koule zamatlané v hovnech, a moct ho potom i umýt jak malého chlapečka. A taky se bojím, že taková příležitost už se znovu neobjeví.

Návštěvník (Út, 15. 2. 2022 - 13:02)

A všiml jsi si, že psal jak ta holka už má manžela a děti? To ho tady jako přemlouváš ať jim tu rodinu rozesere? To jsi teda kabrňák!

Standa (Út, 15. 2. 2022 - 14:02)

Já teda nevím, ale z toho textu, na který reaguješ, mám pocit, že ta zahozená šance je míněna v době před těmi deseti nebo kolika lety. Jak to společně podnikli a pak se dávali do pořádku v tom jezírku. Je tam zmínka, že by si jí byl mohl hezky odpanit. To by u mámy dvou dětí jaksi už moc nepřicházelo v úvahu. Ale v té době ta holčina panna byla, protože se bála si kvůli své zálibě najít kluka.

Jindra (Út, 8. 2. 2022 - 12:02)

Pokračování : Prázdniny se blížily ke konci a Lucka pořád nevolala. Já jsem se nechtěl vnucovat a tak jsem se smiřoval s tím, že z toho holt nic nebude. Až před posledním prázdninovým víkendem se mi ozvala, že její rodiče jedou na chalupu a, že aspoň dva dny nepůjde na velkou aby to stálo za to a jestli mám pořád zájem a domluvili jsme se prakticky hned s tím, že se půjdeme projít ven ona to někde po cestě pustí a pak dojdeme k jednomu zatopenýmu lomu kde se umyje aby se pak nemusela přes město vracet v plných kalhotách. Nadšeně jsem souhlasil na tu sobotu jsem nemohl ani spát jak jsem se těšil. Sešli jsme se ve městě měla na sobě zase poměrně dost těsný světlý legíny a růžový kalhotky. Já měl kraťasy a šedivý boxerky. Napřed jsme zašli na oběd a ještě chvíli seděli na zahrádce pak se ale Lucka začala kroutit a pronesla, že už by jsme měli radši jít nebo se posere teď a tady. Já to rychle zaplatil a už jsme mizeli z města ven. Moje vzrušení se stupňovalo šel jsem vedle holky u který jsem věděl, že už za chvíli se celá posere a já se budu moct dívat. Bylo vidět že fakt potřebovala, protože než jsme stihli zmizet z veřejných míst tak už jí trochu ujelo do kalhotek, ale ještě to ustála. Jak jsme přišli do toho lesa tak ona si s tím ještě různě hrála pouštěla to po troškách a hromádka na zadku se zvětšovala pak se najednou zastavila hlasitě si prdla a pustila do kalhot úplně všechno bylo to s poměrně dost hlasitým zvukovým doprovodem a já zase jenom upřeně zíral jak se jí plní kalhoty. Totálně se pokadila zase jakoby nic a jenom pronesla už je to venku to je ale úleva. Dovolila mi sáhnout si na tu bouli na zadku a to už jsem měl druhou ruku v boxerkach a honil si ho načež takovej výstřik, že vepředu jsem měl mokro jak kdybych se pochcal. Lucka viděla že jsem úplně mimo a tak jenom vzala moji ruku kterou jsem jí držel na zadku strčila jí do svého rozkroku a začala si to s ní dělat. Já byl úplně strnulý a jenom jsem cítil jak jí těmi pohyby rozmazávám tu měkkou hnědou nálož tam a ona sténala a začínala se celá chvět. Po chvilce byla hotová a přiznala se mi že je to poprvé co jí to nějaký kluk udělal že je pořád ještě panna, protože se obává že pro její zálibu v dělání si do kalhot nebude mít žádný kluk pochopení. No já už jsem za sebou jeden vztah měl, ale ten skončil asi tak půl roku před tím než se Lucka ve škole posrala a já už pak nebyl schopný navázat nový vztah protože jsem nemyslel na nic jiného než na její plný kalhoty což je opravdu paradox, protože jinak fakt nebyla můj typ a i když byla poměrně atraktivní tak mě sexuálně nepřitahovala. Každopádně po chvíli jsme vyrazili dál měla to už všude na zadku v rozkroku i na stehnech takže bylo žádoucí aby se dala dohromady, ale než jsme došli k tomu lomu tak se stalo něco co nebylo ve scénáři když Lucka pronesla tak teď jsem se pokadila já pro tebe a teď jsi na řadě ty a já se budu dívat. No moc se mi do toho nechtělo i když ten den jsem ještě nekadil a oběd co jsme měli před tím už ve střevech pracoval, ale jak se mi líbilo jak je Lucka celá posraná tak mi trochu eklovala ta představa že já sám se budu mazat v hovnech, ale tohle jsem nemohl odmítnout a tak jsem si sundal šortky a stál před ní jenom v boxerkach už jsem o tom moc nepřemýšlel zatlačil jsem a posral jsem se taky no z mýho pohledu teda pocitově nic moc prostě plno vlhko a teplo na zadku a pořádnej smrad. No a taky jsem se trochu styděl, že já dospělej chlap tu před holkou stojím posranej, ale Lucka byla spontánní a všechny moje rozpaky přebila. Vyměnili jsme si role ona mi sahala na zadek a mazala mi ten náklad tam a druhou rukou si to znovu dělala. Dotáhla to do dalšího orgazmu a musím se přiznat, že i když jsem se v tu chvíli trochu hnusil sám sobě tak jsem se taky znovu udělal. Úlet jako kráva!!! No šortky už jsem si radši znovu neoblékl protože narozdíl od Lucky jsem nepočítal s tím že se poseru a neměl jsem žádný náhradní oblečení a tak jsem šel jenom v těch plných boxerkach. Naštěstí jsme nikoho nepotkali k tomu lomu už jsme přišli oba totálně posraný. Naštěstí z druhé strany kde byla zátoka a nebylo tam vidět nikdo nebyl a tak jsme se mohli v klidu umýt. Viděl jsem Lucku komplet posranou jak to měla rozmazané všude po zadku i přes píču a ona pak zase viděla i mě. Pak si vzala náhradní kalhotky a legíny a ty posraný dala do igelitky kam já přihodil svoje boxerky a domů jsem šel naostro. Fakt hustej úlet a ještě k tomu něco napíšu.

Jindra (Út, 8. 2. 2022 - 11:02)

Já si náhodou vzpomínám, že na učilišti jsme měli ve třídě jednu holku co si schválně dělala do kalhot, protože jí to vzrušovalo. No a když jsme byli v druháku tak se taky jednou fest pokadila před celou třídou a já v sobě objevil něco o čem jsem do tý doby neměl tušení. Měli jsme tělocvik bylo to tuším v květnu takže bylo pěkný počasí. Byli jsme cvičit venku v přírodě a zpátky jsme se vraceli nějakých dvacet minut pěšky. No a ona tak v půlce cesty začala s divadlem, že potřebuje hrozně moc na velkou a že asi až do školy nedojde. Učitelka jí na to řekla, že už je přeci skoro dospělá a tak to prostě musí udržet. Já vůbec nevěděl proč, ale začal jsem si hned představovat co by se dělo kdyby to nevydržela a posrala se a začal jsem z toho být vzrušený a cítil jsem jak mi klacek začíná tvrdnout. Se zájmem jsem šel za ní a když jsme to měli do školy asi tak pět minut tak se stalo něco na co nikdy nezapomenu. Všiml jsem si, že se čím dál tím víc kroutí najednou trochu zpomalila a já jen fascinován koukal jak se jí to valí do kalhot vyjelo to z ní fakt rychle a během pár vteřin měla na zadku neskutečnou hromadu a pořádnou bouli. Měla na sobě takový ty hodně upnutý legíny na cvičení takže ta nálož v nich opravdu vynikla a hned to začalo prosakovat. Já měl zase bouli vepředu jak mi péro stálo v pozoru, ale nezmohl jsem se na žádnou reakci jenom jsem šel dál a pořád jsem čuměl na ty její nafouklé kalhoty a byl jsem šíleně vzrušený. Čekal jsem jak to dopadne ona šla klidně taky dál jakoby nic jako kdyby jí to ani nevadilo, že se totálně pokadila, ale hned se na to přišlo. Smrad byl cítit i ve venkovním prostředí a jedna holka co šla vedle mě si toho všimla a hned začala křičet, že Lucka to neudržela a posrala se ona to ani nezapírala v podstatě ani nemohla, protože to bylo vidět a cítit na první pohled. Učitelka jí sjela, že to není možný se v tomhle věku posrat do kalhot, ale ona si z toho zjevně nic moc nedělala a jenom rezignovaně pronesla už to prostě nešlo vydržet tak co jsem měla dělat. No všichni z toho měli srandu a dobírali si jí jenom já se nezmohl ani na slovo a furt jsem nemohl spustit oči z jejího zadku a tý hromadě na něm. Když jsme přišli do školy tak byl ten smrad opravdu hodně silný, ale ona už se dlouho nezdržovala a hned zmizela ve sprchách kde se dala dohromady a převlékla se do oblečení které měla ten den jinak ve škole na sobě. No a já musel zmizet na WC a tam si ho hned vyhonit. Dny plynuly a já to pořád nemohl vytěsnit z hlavy při masturbaci jsem se vždycky spolehlivě udělal jenom jsem si vzpomněl na její plný kalhoty. Říkal jsem si, že je to fakt ujetý že mě něco takového vzrušuje, ale nemohl jsem si pomoct. Navíc se mi celá ta její nehoda nezdála i když tvrdila, že to nemohla vydržet tak já měl pořád pocit, že to udělala schválně čemuž by odpovídaly i ty její reakce po tom co se jí všichni smáli, ale jí to bylo evidentně jedno. Asi proto se to ve škole ani moc dlouho neřešilo a tak asi měsíc po tom už o tom nikdo nemluvil. Přišly prázdniny pak jsme nastoupili do třetího ročníku a nikdo už to jak se Lucie cestou do školy pokadila neřešil. Jenom já na to musel pořád myslet, ale neměl jsem odvahu se jí na to zeptat. Třeťák uplynul všichni jsme úspěšně složili zkoušky po kterých následoval rozlučkový večírek. Měl jsem trochu upito a tak jsem konečně sebral odvahu a řekl jsem si už se třeba nikdy neuvidíme a já to potřebuju vědět teď nebo nikdy prostě se zeptám. Náhoda mi nahrála že zpátky jsme se vraceli autobusem právě s ní a s jednou její kamarádkou ta vystoupila dřív a já jsem se nabídl, že Lucku doprovodím no a po cestě jsem pro změnu sehrál já takovou malou etudu. No na tom večírku se toho snědlo a vypilo až dost a mě se chtělo už taky docela dost kadit. No do kalhot jsem to neudělal šli jsme kolem takovýho háječku kde bylo křoví tak jsem se šel vykadit tam a když jsem se vrátil zpátky tak jsem jenom pronesl dobře to dopadlo naštěstí se mi nestalo to co tobě při tom tělocviku a pak konečně jsem řekl to co jsem celou dobu chtěl a sice, že si myslím že to v jejím podání nebyla nehoda, ale že si myslím, že to pustila schválně. Ona to napřed zapírala s tím jestli jsem normální a co si jako o ní myslím, že by se přeci skoro v osmnácti letech úmyslně nepokadila před celou třídou, ale moc přesvědčivý to nebylo a nakonec se mi přiznala že si úmyslně kadí do oblečení od svých čtrnácti let a zjistila to o sobě tak, že to jednou neudržela cestou ze školy a místo toho aby z toho byla zhnusená tak zjistila že jí to vzrušovalo a líbilo se jí i mít ostudu před někým. Tu akci ve škole si celou naplánovala s tím že po tělocviku se bude stejně sprchovat a pak se převlékne do civilního oblečení aby v tom nemusela jít domů, protože už se jí před tím stalo, že se pokadila a rodiče jí na to přišli a tak nechtěla aby to bylo nápadné. Musel jsem uznat že má teda opravdu odvahu a zároveň jsem se hned přiznal že ty její plný kalhoty nemůžu pustit z hlavy a, že mě to šíleně vzrušilo a jestli by ještě nebyla někdy ochotná se přede mnou pokadit. Jinak jsme se vzájemně nijak nepřitahovali během těch tří let jsme se spolu ani ve škole nijak zvlášť nebavili, ale teď jsme si vyměnili telefonní čísla a domluvili jsme se, že když bude o prázdninách někdy vhodná příležitost tak se spolu sejdeme a něco společně spácháme, ale o tom když tak až v dalším příspěvku :-)

Návštěvník (Út, 8. 2. 2022 - 09:02)

Libor. T.... Doktorka, panečku, to je veličina.....porady, články, diskuze jako žádná jiná......hned někdo nadává, že jsou tu jen voli........ druhý, ten láteří, když je sjížděn trolly........je to zde všehochuť, panna, orel v kleci ...........dějí se tady fakt neskutečné věci..........tu připomene se cynik- realista, vedlejší vlákno hle - úchyl, onanista..........když už je to dlouho na pohodu, vytáhnou odněkud Shabbu- tot- Jahodu..........chtějí -li dát tomu korunu, probudí si ještě Milunu...........největší štěstí, ba přímo klika........mít osobního hejtra - Návštěvníka........... ten kdo je velikej posera, pozve si na vlákno Scattera..............a když Scatter dlouho nevolá, spokojí se s kecy Pavkola...............když máš na sobě dlouhý splín, nastoupí filosof aladin..............je-li ti noc stále pekelně dlouhá, potěší tě slovem zasněná Touha..........máš-li choutky s nezletilou, objeví se Zetkař s plnou silou..........jsi- li chlap co míza jej protíná, vášeň zkusí ihned balička Martina....... stále ještě nevíš co vše jsi spáchal, neboj se, zhodnotí to sardanapal........ne Doktorka není selanka, vyprávět mohla by Bianka.........však nebuď smutnej a koženej, ještě je v záloze dřevěnej......................a pokud už zrovna vstala, pohladí ti duši Lalla........... když silou rozezníš zvony, možná se vzbudí i Tony.............a pak už to bude jen procházka....... Libor a vlákno Co je láska.........

Návštěvník (Ne, 6. 2. 2022 - 08:02)

Ty lidi kteří to dělají schálně a záměrně fakt nechápu mě když se to stane tak se cítím strašně trapně a to i jen i u toho méně závadného čili u počůrání. nejnepříjemnější je u pokadění ten pocit že to na trenclích mezi půlkama musíš nosit než příjdeš domu naštěst í se mi to stává tak 1 za 2 roky ale já narozdíl od Maťy a od dalších z toho teda odvázaný nejsem

Natiii:) (So, 5. 2. 2022 - 02:02)

Ako som sa schvalne pokakala v škole strasne ma vzrušuje sa naschval pokakavat a tak ma napadla taka hlupost čo už teraz viem že som nemala spravit ale spravila som to schvalne som si nakakala do nohavičiek v škole vžrušovala ma ta prectava že budem odhalena čo som spravila ake budu reakcie spolužiakou a spolužiačiek ket sa na to dojde ze som pokakana a mam plne nohavičky tak plan začal tim že som nebola na velkej dva dni a bola som jak nafuktnuta lopta inač som uz chodila do siedmeho ročniku čiže hamba z odhalenia bola oto večia mala som vtedi 14 roku a taketo veci sa na zakladke skorej stavaju takim prvačikom alebo druhačikom tak som sa rano zobudila bol tušim piatok ze ma nutka dost na velku potrebu ale schvalne som sa neišla vikakat len malu som vikonala a išla som hnet preč bola zima a mama mi kazala nech si dam oteplovačky že vonku mrzne a je zima protestovala som ale teda musela som si ich dat aj ket som strašne nechcela hambila som sa vtom chodit v škole vizerala som jak tulen to boli tie leskle komunis-ticke vsak to bolo tesne po pade komošou tak som sa rano ešte najedla a že idem teda do školy este mi mama vravi bola si na wc neze dojdeš domou splnimi gatami a smiala sa a ja nato ze nejsom preca male decko ale to netušila aki ja mam na dnes plan že si chcem schvalne nakakať do gati a nohavičiek tak som išla teda a citila som dost ze mi uz treba kakat a ist na wc ale došla som do školy pohode kim bola prva hodina tak som ešte kecala kamaratkou sa pitala že prečo mam oteplovačky ket neni vonku až taka zima a ja som sa samozrejme hanbila tak som si richlo vimislela že sme včera prali a mamka všetki nohavice mi poprala až na tieto blbe oteplovačky pitala sa ma že či mi neni teplo povedla som ze nie že pohoda ale tak som male spotene nohavičky aj nohy ako kebi som sa pocikala a potom sme dokecali zazvonilo a začala prva hodina a ja som začinala planovat ako si nakakat do nohavičiek ani som nerozmišlala čo učiteka rozprava furt som mislela nad tim jak to spravit potajomki a de ma nikto neuvidi že to robim nas-chval zazvonilo a ja som išla na wc zavrela som sa do poslednej kabinki na wc a začala som zmojim tajnim planom vahala som či to spravit alebo nie vedela som že ket to spravim tak už to nepojde spet vratit a už to nevratim a budem mat plne nohavičky ale zas to vzrušenie že si nakakam schvalne do nohavičiek bolo silne položila som si otazku sama sebe ket to spravim tak bude určite trapas hamba a veliake pomenovania od spolužiakou a tolkich svedkou že to bude vedet cela škola ze som sa fest pokadila do nohavičiek a gati a budu sa smiat aj ket som chcela sama takuto reakciu splnia sa mi a budem na smiech ma trožka vžrušovala ale chcela som to sama tak bi som to mala ale zas aj ta druha možnost bola lakava a omnoho viac ako ta prva jak si kakam schvalne do nohavičiek tie pociti ma vzrušovali nevedela som sa rozhodnut a čas mi pomali plinul a bližila sa druha hodina zazvonilo a ja som musela ist spet do triedi teda zatial sčistimi nohavičkamy počas druhej hodini som sa rozhodla na stopercent ze to spravim čoj to stoj tam bola ta dlha prestavka co bola tušim polhodku tak som cakala nech uz konečne zazvoni konečne a idem na to bolo 9:30h a ja som isla na vec schvalne kakat do nohavičiek a gati teda tich otepovakou išla som opet na wc posledna treta kabinka najdalej od chodbi a najblišie ku oknam wecka sme mali cele murovane obkladne kachlickami takimi ružovimi a hnede dvere na kluč zovnutra videt do nich nebolo len vtedi kebi ste sa postavili na wc klučku dveri a nakukali zvrchu čiže aj kebi ma niekto virušil najlepšom jak kakam tak nema šancu ma videt ze to robim schvalne babi take veci nerobia ze chodia pozerat na wc zvrchu schvalne to len chalani počkala som nech sa všetki baby na poschodi idu na wecko a urobia čo potrebuju abi som ja mala klud a ticho a mohla sa sustredit na tuto pre mna krasnu vec fetišu si kakat do nohavic ze to robim vedome a schvalne ma este viac hecovalo ktejto mojej zalube sa pokakavat naschval ze to je pre dospelich hamba sa pokakat tak to ma este viac vzrušilo že budem jedina dnes v škole splnimi gat-kamy a nohavicami tak som teda počkala kim odide aj posledna baba co docikala a uz som tam ostala len ja sama abi som sa mohla teda konečne vipraznit do nohavičiek bolo tam ticho len vodu bolo počut jak napušta vedlajši zachod ktori zachvilku stichol a uz bolo počut len sem tam nejake kvapnutie vody a hlas žiakou schodbi čo sa prechadzali a rozpravali sa a ani netušili ze ani nie dvacat metrou odnich je ich spolužiačka ktora je zavreta v kabinke na wc a sa chista spravit zakazanu až hamblivu vec pre niektorich že si to nevedia ani prectavit ze bi to spravili schvalne a ja som išla schvalne to spravit stim vedomim ze budem pokadena a to este naschval zachod ani nie ododomna na otočenie sa zadkom ku mise a pustit to tam som mohla kebi som chcela a račej si nakakm do nohavičiek ešte posledne rozmišlanie či teda ano alebo nie po chvilke vahania vihrala možnost ano a tak som začala naschval kakat si do nohavičiek bolo okolo 9:40h a oprela som si zadok o bok zachodovej kachličkovej steni šuchala som si onu zadok bolo to take zvlašne jak to šuchotalo ket som sa zadkom o tu kachličkovu stenu šuchala to asi tim ze ti oteplovačky boli šuštiakove modrej farbi na traki a vpredu zips aj az dolu ku rozkroku a mali vacok na zips na pravej strane tiez na zips ine vrecka tam uz neboli a aspon som sa mohla vihovorit ket sa na to dojde ze som nestihla si odopnut tie traki a zipsi a pretim si dat dolu pulover kim som to spravila tak som sa pokakala aspon budem mat vihovorku na svoju nehodu :) A teraz uz spet ktomu čo som chcela spravit tak jak som bola opreta a trochu rozkročena teda sa aj optierala začinala som kakat pomali do nohavičiek ani netrvalo dlho a uz som kakala tim ze som nebola dva dni na velkej najprv to islo tak kludne citila som ako sa mi otvara zadok a ide to cez moje polki pomali von pomali sa mi zacinala potreba dotikat nohavičiek a ja som začala panikarit čo vlasne robim že si fakt schvalne kakam vedome do nohavičiek ale už bolo neskoro to vratit spet už sa to nedalo nešlo to už nijako ovladat a ani zastavit len som stala a vnimala a citila ako sa to všetko zo mna vali šialene richlo von za praskaveho zvuku von do nohavičiek už som nemohla nič urobit len som tam stala a čakala kedi dokakam netrvalo to asi ani pol minuti a všetko bolo mojich nohavičkach ostala som stat citila som ake to je teple a klzke a bolo toho strašne vela ani bi ma vo sne nenapadlo že bude toho až tak vela totalne plne nohavičky a oteplovačky na zadku jak kebi som mala pomaranč v nohavičkach hnet som si uvedomila že čo som spravila bola dobra hlupost ale už to neslo dat spet kebi som mohla tak bi som to hnet vratila a určite škole viac nespravila ale to už nešlo hnet som zacitila totalni smrad ktori isiel zo spodku mojho rozkroku to bola ina sila sice za chvilku to az tak nesmrdelo ale bolo to citit brutalne mozno tim že som bola vtom furt a citila som to a mala som to nohavičkach tak som asi až tak ten smrad necitila vtom došli na wc dve spolužiačky a jedna vravi tej druhej ze tu je smrad jak kebi si tu dobre vela niekto naložil do nohavic ze ani tam nebude cikat lebo že to je neznesitelni smrad a išli obi dve preč som si vidichla aspon na chvilku srdce mi bilo jako zvon rozum premišlal čo richlo spravit a ako sa dostat ztohoto pruseru ale nič ma nenapadalo vitrast sa to nedalo do zachodu lebo kebi som sa začala richlo vizliekat tak bi som sa toho nezbavila prve bolo total tuhe ale tim ako som to zdržiavala tak to ostatne bolo take polotvrde až kašovite čiže viklopit bi to niešlo večina bi skončila v oteplovačkach nohavičkach a nazemi a po zachode a dalši problem bol že tam nebol ani kusok zachodoveho papiera tak som začala rozmišlat čo a ako prve ked videm von z kabinki čo urobim budem sa tvarit ako že nič ze nemam naložene v nohavičkach odomkla som a isla som na prve kroky aj zmojim nakladom v nohavičkach bolo hnet citit ze je toho vela lebo som citila ako mi nohavičky otaželi prvi krok druhi treti a citila som ake to je teple slizke smrdelo to ale bolo to aj zidenej stranki prijemne mat nakakane nohavičkach aj ket to bola strašna hamba mna to začalo vzrušovat ze som cela pokadena a ani mi to nevadilo že som vtom mala som ešte pred sebou 4 hodini viučovania ale pochibovala som že to utajim ani nie 15 minut že mam ja naložene v nohavičkach nevadi som si povedala budem to zapierat do poslednej chvilki že ja to nejsom až kim ma sami neodhalia že som to ja čo som sa pokadila to je minimalne 30 svedkou proti jednej čo ma fest naložene nohavičkach a to nehovorim jak budu omne hovorit všeci škole a ukazovst na mna prstom smiat sa že to je ta siedmačka čo sa posrla škole ztimto som sa vopred na to pripravila a abi som vedela zdorovat a ignorovat ich že to sa može stat každemu ale mne sa nemuselo bolo to schvalne a premislene dopredu aj ket potom zpanikou ale stalo to zato:) A tak som stala na wc pri okne a radčej som ho otvorila nech tam dojde čerstvi vzduch a ten moj puch vide preč aspon teda čiastočne lebo mozno ten zadok zamaskujem ket si to trozka pritlačim ale smrad neschovam ten ma na stopercent prezradi ten mi spravi zradu a prezradim ma pred svedkami že som to ja čo ma pekne vela nakakane v nohavičkach ten na to hnet upozorni moja jedina zachrana bi bola teraz bud ze bi sme museli ist všeci domou alebo že bi nas učitelka zobrala aspon ta 4 hodinki von ale aj tam bi som určite smrdela možno nie až tolko ale určite a časom mi určite začnu presavat oteplovačky čize jak si sadnem tak im ktomu určite este dopomožem a bude vzadu na zadku vlchko hnedi flak tak som teda viliezla von z wc na chodbu zatial nikto nič nevie je to len par sekund idem radšie bokom abi som bola čim najdalej od ostatnich lebo to budu vedet hnet čo sa deje že som cela pokakana nechcem sa moc zdržovat na jdenom mieste lebo ket tam budem dlchšie tak hnet tam budem smrdet a bude tam smrad a budu vedet že to ide odomna horšie bude ket zazvoni triede sa nemozem presuvat cez hodinu tam to asi cele stroskota tento plan pokakanim stimto som nepočitala zato sa vravi ze taketo veci musiš velice dobre si premisliet lebo bude hamba a trapas na svete čo čaka kazdu chvilku mna som na chodbe a nervozne pozeram hodinki ze za chvilku bude zvonit a ja budem prezradena začinala som sa trochu hambit ale čo už čo som chcela to som dosala zato sa vravi nepraj si to lebo to dostaneš po čom tužiš a ja som to dostala jak som chcela plny naklad nohavičkach jak som si priala tak som ho aj dostala presne de som chcela škole bol to moj tajni sen ktori som teraz aj dostala som ho aj zurokami tak pozor do si čo praje išla okolo mna spolužiačka a ta vravi tej druhej necitila si ze natalia si fest prdla alebo je dobre posrana zahambila som sa a išla som dobri kus dalej aj zmojim hnedim nakladom a neslavnim smradom :( To kebi nebolo citit tak človek neni hned tak lachko prezradeni ze ma nalozene v gatach išli dalši spolužiaci a len pozerali už si začinaju pošepkavat omne vidim to a vnimam to že o mne hovoria že asi som posrana presuvam sa vseli de po chodbe de sa da vihinam sa schvalne spolužiakom abi som nemusela snimi vipravat ale ten prekliati smrad ma všade prenasleduje jak kebi som to bola ja sama de sa pohnem je aj on moj smrad :( Ja to uz až tak nevnimam ze smrdim lebo som vtom a je furt primne čiže ho tak nevnimam ale asi je ho citit fest a to ket zoberem ze mam hrube oteplovačky a je ho citit že preraža aj cez to bože to fakt neutajim a to som si mislela že aspon nejaku tu dobu hej som dobre blba dalši išli okolo mna len sa užgrnaju určite to už vedia akurat ešte nikto stim nevišiel navonok a neprišiel zamnou a mi povedal že ti musiš mat dobre nakidane gatkach:( Už len čakam kedi dojde tato sprava a ja budem vedome tvrdit že ja som sa nepokakala:(No už ide drbna našej triedi ku mne viem určite na čo sa ide opitat idem dalej naschval asi po 20 metroch ma doženie a vravi natalia ti si sa posrala že ja že nie čo ta to napadlo že nech ma neočernuje že som pokakana a ona mi vravela že nech netrepem že ma je citit na 100 metrou od hovna a že aj tak už to všeci vedia ale necheli ti to povedat zato som došla ti to povedat ja už sme nemohli vidržat dichat ten smrad naraz sa všeci okolo mna zhrnuli a začali sa mi strašne smiat že čo zapieram len sa zosmiešnujem ze som cela posrana a tajim to a smrdi cela chodba odomna ze preto sa len furt presuvam a nejsom na jednom mieste a nikim sa nerozprava lebo to chcem zatajit ze mam plne nohavičky a smrdim ja som furt tvrdila ze to neni pravda ze to určite ide zvonku a chcu ma zosmiešnit ze som sa pokakala len sa smiali nestačila som sa branit preca 35 proti 1 je velki problem a ešte ktomu ze fakt maju pravdu ze tam ako jedina stojim zplnimi nohavičkamy sa zle brani ale bola som odhodlana sa branit az do konca aj ket som vedela ze nevihram a maju pravdu ze som fes posrana a to cela krik sa širil hadali sme sa oni tvrdili že som posrana a ja furt že nie a až došla učitelka ze čo sa tu deje ze vreštime jak tlupa rozjasanich opic a hnet nasa drba višla zpravdou na svetlo jasne ze to preto tak sa tu kriči že som sa ja pokakala a že ja tvrdim že nie že to ide zvonku no učitelke začalo bit hnet jasne že som sa pokadila smrad nezaprieš a hnet sa ma pitala že či som sa fakt pokakala najprv som to začala tajit že nie ale hnet žačali všeci hučat že klamem a som posranda a podobne reči tak som potom rezignovala ze ano som sa pokakala a mam uplne plne nohavičky učitelka mi povedala že či sa nehambit vtakomto veku sa pokakat či sa neviem vipitat na wc ja som povedala že ja bi som to aj stihla ze sa mi to stalo cez prestavku ale ze to tie sproste oteplovačky ze kim som to vsetko stačila porozopinat tak som si už kakala do nohavičiek a mislela som si ze sa na to nepride ale som sa milila a pravda a hamba boli obi dve na svete poslali ma domou sa dat dokopi a nastastie doma nikto nebol tak tam to nikto sa nedozvedel teda skoro a pondelok v škole az do 8 triedi ma čakali všeli ake prezivki za ktore som si mohla samozrejme ja sama ale stim som počitala jak som pisala a nevadi a nelutujem že som to spravila teraz rozmišlam že bi som sa pokakala v praci alebo niekde na verejnosti de je nespočetne vela ludi nech je stoho trapas a hamba ale to vzrušenie že niekde kaka a to vedome a su tam ludia ktori ani netušia čo pri nich robim že si prave kakam do nohavičiek a oni to nevedia tak to je este viac vzrušo:) Že sa to skoro dozvedela mama tak to ta drbna stretla mamu a pitala sa jej či nechcem nahodou na narodki pamperski a mam mi to potom vipravala že čo to malo bit a ja som jej len povedala neries je to blbana a mama to nechala naštiaste tak pokakavajte sa de sa len da potajomki vedome je to furt vzrušo robim to doteraz a budem stale a to mi je 44r paa vaša natali

Elza (Po, 7. 2. 2022 - 21:02)

Myslím že nejsi jediná které to udělala, takové různé nápady mělo více lidí včetně mě. Akorát mě se posmívali jen asi měsíc. Potom už to vyšumělo a byla to jen taková občasná sranda.

Petr (Po, 7. 2. 2022 - 22:02)

Rozepiš se nám o tom jak jsi to prožívala.

Návštěvník (Po, 21. 3. 2022 - 11:03)

Máš skvělý smysl pro detail. Celkem by mě zajímalo, jak dlouho trvalo tento příspěvek napsat? Před tou nehodou nebo po ní jsi tam někdy kakala normálně do záchodu? Napíšeš o nějaké své další nehodě?

Reklama

Přidat komentář