Reklama

Obřízka

Tupá Anna (Čt, 10. 2. 2022 - 11:02)

Zkoumale, to jsou teda slinty. Logický je jen to, že tobě bych nejraději zasekla motyku do břicha. Tvoje střeva bych uvázala za ginovu loď.

Zkoumal. M. (Čt, 10. 2. 2022 - 11:02)

Nádherná představa!

Tupá Anna (St, 9. 2. 2022 - 15:02)

Nebudeš mít čím, když ti ho uříznu a rozšlapu na sračku ty můj hlupáčku:,-) budeš moci jenom čůrat v sedě. Semeníky ale necháme...bude mě to moc bavit, když budeš nadržený a nebudeš mít jak a co s tím udělat, lásko :-) bude to zábava :-)

Tupá Anna (St, 9. 2. 2022 - 14:02)

Františku klidně, ale utrhla bych ti ptáčka, zlatíčko.

Tupá Anna (St, 9. 2. 2022 - 08:02)

Také sním o tom, být inaktivistkou....

ano (St, 9. 2. 2022 - 01:02)

Ano, přesně tak fungují i inaktivisté, Gina to silně inspirovalo. Souhlas.

Návštěvník (Út, 8. 2. 2022 - 09:02)

Libor. T.... Doktorka, panečku, to je veličina.....porady, články, diskuze jako žádná jiná......hned někdo nadává, že jsou tu jen voli........ druhý, ten láteří, když je sjížděn trolly........je to zde všehochuť, panna, orel v kleci ...........dějí se tady fakt neskutečné věci..........tu připomene se cynik- realista, vedlejší vlákno hle - úchyl, onanista..........když už je to dlouho na pohodu, vytáhnou odněkud Shabbu- tot- Jahodu..........chtějí -li dát tomu korunu, probudí si ještě Milunu...........největší štěstí, ba přímo klika........mít osobního hejtra - Návštěvníka........... ten kdo je velikej posera, pozve si na vlákno Scattera..............a když Scatter dlouho nevolá, spokojí se s kecy Pavkola...............když máš na sobě dlouhý splín, nastoupí filosof aladin..............je-li ti noc stále pekelně dlouhá, potěší tě slovem zasněná Touha..........máš-li choutky s nezletilou, objeví se Zetkař s plnou silou..........jsi- li chlap co míza jej protíná, vášeň zkusí ihned balička Martina....... stále ještě nevíš co vše jsi spáchal, neboj se, zhodnotí to sardanapal........ne Doktorka není selanka, vyprávět mohla by Bianka.........však nebuď smutnej a koženej, ještě je v záloze dřevěnej......................a pokud už zrovna vstala, pohladí ti duši Lalla........... když silou rozezníš zvony, možná se vzbudí i Tony.............a pak už to bude jen procházka....... Libor a vlákno Co je láska.........

Návštěvník (Út, 8. 2. 2022 - 20:02)

Pěkný pane básník. A kdepa je Zkoumal a další Ginečkovo oblibenci?

Návštěvník (Po, 7. 2. 2022 - 18:02)

Táhli táhli nepřetáhli. Takže šmik šmik a vopizlali.

sardanapal (Čt, 3. 2. 2022 - 16:02)

Jasně dva lékaři a čtyři sestry - táhli , táhli , ale řepu teda kůži nepřetáhli . Tolika rukou na jednoho vocasa ...

Ha! (Út, 8. 2. 2022 - 03:02)

O:)))... a až ho přetáhli, pak ho ještě Nána pořezala tupou žiletkou a nahýho ho (hohoho) vláčeli chodbama, aby ho Cvach dořezal...

gin (St, 2. 2. 2022 - 14:02)

Pro tebe si dojde

Tupá Anna (Pá, 4. 2. 2022 - 07:02)

Ať přijde, zarazím mu valašku do zad.

FireOne (Po, 31. 1. 2022 - 17:01)

Proč by to člověk vůbec dělal? Není to dobrovolné přání?

Tupá Anna (Po, 31. 1. 2022 - 17:01)

Přesně tak Návštěvníku, minulý přítel si s obřízkou nenechal říct vůbec a tak jsem ho nakonec zmarnila úplně. Nasázela jsem do něj olovo. Ale spravilo to pět let v báni a pohoda.

Tupá Anna (Po, 31. 1. 2022 - 06:01)

Můj přítel se nechtěl nechat obřezat, tak jsem mu přišila pár ran tyčí přes hřbet, šťouchanec pěstí do břicha a několik kopů do chobotu. A už najednou chce...

Tupá Alena (St, 2. 2. 2022 - 14:02)

Správně, Tupá Ano já jsem tupá Alena a vím také jak na to : “ Jedna dvě, RABÍN jde , RABÍN si jde pro tebe!” O:))

Návštěvník (Po, 31. 1. 2022 - 16:01)

pokud holka chce aby kluk byl obrezany tak by ji mel vyhovet. Ona si ho musi nechavat do sebe strkat, takze by mela mit pravo o tom rohodnout

Návštěvník (Pá, 28. 1. 2022 - 01:01)

Tony-Gin Vlasů není očkován, neb již není mezi živými

Návštěvník (So, 29. 1. 2022 - 22:01)

On dával na jevo, že se covidu nebojí. Ale jeho zmizení je opravdu velmi záhadné. Vzhledem k bizarnosti příběhu by v civilizované společnosti měly existovat nějaké krimi zprávy, minimálně někde na liště ve zprávách ,nebo info o vyšetřování případu jeho zmizení ( nešťastná náhoda, sebevražda, vražeda?) Zanechal tašku a botu? Přece někde muselo jeho tělo vyplavat eventuálně by to mělo být vedeno alespoň jako nevyřešený případ. Chtělo by to nějaké zprávy z vyšetřování.

Reklama

Přidat komentář