Reklama

Vzrušuje mě, když mladá žena něco rozšlápne

Pro Ivanu (Po, 30. 3. 2020 - 13:03)

Ahoj Ivano jaka nejvetsi vaha mi drtila prsa nu muj bejvalej skterym jsem byla tak mi trestal tim ze mi drtil prsa vsema moznyma bolestivima moznostma cos se vizival vtom aby prsa byli co nejvic bolestive drceni ? Treba vzal boty polozil mi boty na prso vzal dve i tri sverky a utahoval sverky soucasne a tak az byli prsa uplne na placky ? A jeste jini dalsi krute bolestivi veci vymyslel ? Nejvetsi vaha co mi drtila prsa bylo kdyz ? To radeji verejne psat nebudu ? Merim 178 cm vazim 80 kg je mi 40 let bydlim kousek za Prahou muj tel 721 438 786 odepis diky Marketa

SalouSalou (Ne, 9. 1. 2022 - 17:01)

Ahoj Markétko,systémově ženě a milence upravuji prsa natahuji mačkám podvazuji vakuovymi baňkami zvětšuji bradavky miluji povislé prázdné ňadra s velkymi bradavkami,

Anonym (Pá, 4. 2. 2022 - 22:02)

Kdybys mi to zkusil udělat, máš otisk mého podpatku v ksichte!! Věř, že bys ho tam měl HODNĚ DLOUHO!! ZNÁM T0, MOC ráda chlapy PONIZUJU!!! Oni to CHTĚJÍ!! Možná by bylo dobré, prislapnout ti krk, "pridusit" tě!!!

Revolucion (Čt, 10. 2. 2022 - 13:02)

To bych si taky nechal líbit, kdyby jsi mi lodičkou šlápla na krk...

Dita (Čt, 24. 2. 2022 - 22:02)

Co kdybych rozšlapala jídlo, nechala ti ho SEŽRAT z mých podpatků?? Zarazím ti podpatek až do chřtánu!!! A bude ČISTEJ!!!

Revolucion (Pá, 25. 2. 2022 - 22:02)

Ano, toto by bylo taky fajn. Rozšlapat jídlo a potom mi to nacpat do pusy, abych Ti olízal podpatky a třeba i podrážku.... :-)

Jana T. (St, 23. 2. 2022 - 22:02)

To bys chtěl? Mně jednou na střední v šatně šlápla starší spolužačka podpatkem kozačky na prsty. Hodně mě to bolelo, došlápla normálně celou svou váhou... A to nebyl ten podpatek jehlový. I tak mi to stačilo.

Revolucion (Čt, 24. 2. 2022 - 15:02)

Ano chtěl, líbilo by se mi kdyby po mě žena šlapala... V botách na podpatcích i bez...

Jana T. (Čt, 24. 2. 2022 - 19:02)

Tak ti přeji příjemný zážitek... Třeba až budeš mít pod podpatkem té ženy svůj prst a ona ti na něm bude stát celou svou váhou, změníš názor.

Tom (Ne, 27. 2. 2022 - 11:02)

Šílená představa. Pokud by to byl fakt jehlovy podpatek a celou váhou....

jana (Ne, 27. 2. 2022 - 23:02)

Jen se neboj, že podpatek Ti rozdrtí prsty, to nehrozí, píšou tady kraviny. Třeba hlavu kočce prislapnout. Jeli jsme s přítelem, přejela jsem kočku. Přes břicho. Šla jsem se podívat, ještě sebou "cukala", chtěla jsem na ni nacouvaf, aby se netrápily. Petr chtěl, ať ji zabiju podpatkem. Tak ji moje jehla projela okem až do mozku a bylo. Vzrušil nás to oba. Podpatek mi MUSEL očistit on!! :-)

Revolucion (Po, 28. 2. 2022 - 14:02)

Taky pěknej zážitek.... ;-)

jana (Ne, 27. 2. 2022 - 23:02)

Ono je to trochu složitější. Když mám podpatky vysoké, většina moji váhy se přenáší na "špičku" boty. Přítel, má MOC rád, když mu slapnu na ruce nebo prsty. Mně to také baví. Vysoký podpatek, byť o o ploše zhruba 0,5 * 0,5 "nadělá" méně "škody", než podpatek vysoký 4 cm, o ploše necelý cm čtverečný. Bolesti rvez VZDY, když mu slapnu na prsty tím nízkým, to mu tečou slzy. Už má na prostředníčku levé ruky JIZVU", CTYRI roky. Jako kdybych mu ho spálila cigaretou. :-)

Jana T. (Ne, 27. 2. 2022 - 23:02)

Není o co stát. Jak jsem psala, mně jedna holka nechtěně na prsty šlápla. Naštěstí ten podpatek měla široký, ne jehlový, ale i tak to dost bolelo. Byla docela těžká, řekla bych, že tak 70 kg vážit mohla.

Tom (Út, 1. 3. 2022 - 14:03)

Chápu, že není o co stát. Asi i záleželo na tom co jsi měla obute i ty na nohách. Podpatky jsou vždy velmi tvrdé. Záleží na mnoha faktorech. Plocha, výška podpatku je spolu s váhou ženy zásadní. A také chůze, jen pouhé prislapnuti nezpusobi takovou bolest jako slapnuti na nohu při rychle chůzi.

Jana T. (St, 2. 3. 2022 - 11:03)

No já se zrovna přezouvala do pantoflí, byla jsem jen v ponožkách, když mi na ty prsty šlápla.

Tom (Čt, 3. 3. 2022 - 17:03)

Tak to byla smůla. Těžko si tu bolest dokážu představit. Klidně ti mohla zlomit nějaký prst na noze.

Jana T. (Čt, 3. 3. 2022 - 22:03)

Naštěstí mi nic nezlomila. Hned se omlouvala, že nechtěla. Ale ty přišlápnuté prsty mě bolely pěkně dlouho.

Tom (Pá, 4. 3. 2022 - 19:03)

Omluva přišla, to je dobře. Vše dopadlo bez zranění. Byvala přítelkyně vážila 84kg.Doma si občas obula pantofle na podpatku. Žádné jehly, ale moc jim k nim nechybělo. Byla si moc dobře vědoma, že si musí dávat pozor. To víš, že já taky.

Jana T. (So, 5. 3. 2022 - 09:03)

Jo, to já si pak také dávala větší pozor... A tobě přítelkyně tím podpatkem někdy na nohu šlápla?

Reklama

Přidat komentář