Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (So, 29. 1. 2022 - 07:01)

Pan tady koukam vypisoval svy ideologicky blitky i po pulnoci, haha...

Návštěvník (So, 29. 1. 2022 - 00:01)

BUM!

Návštěvník (Pá, 28. 1. 2022 - 21:01)

Pověšte ho za krk hodně vysoko a pak ho kamenujte tak dlouho dokud z něj všechno maso neopadá. Pak kostru a hlavně lebku rozemelte na prach a spalte v peci. Dejte pozor, aby dým z těch kostí nevdechl nikdo z vás, hlavně ne děti, protože komunismus je strašná nemoc, kterou bych nikomu nepřál. Oni ti pitomci vyhlásili rovnost, svornost, bratrství a sami to nedodržovali. Pryč s nimi. My si to uděláme po svým.

Návštěvník (Pá, 28. 1. 2022 - 23:01)

Ten tvůj popis takhle o někom psát to taky není normální. Skrytej sadista?

Návštěvník (Pá, 28. 1. 2022 - 23:01)

Kdyby sme je po svobodný revoluci všecky i ty kovaný pověsili tak by nás nevotravoval a ani Milunu.

Návštěvník (Pá, 28. 1. 2022 - 23:01)

Komunisti se obohatili za totáče, po revoluci nám vládnou, pakujou se dál a tenhle se vytahuje, že nic nemá. Není to divný?

Návštěvník (So, 29. 1. 2022 - 00:01)

Možná byl vopravdu poctivej, takovej komunistickej kristus, ale to ho nevomlouvá. Je třeba ho ukřižovat. Pak bude svatej a dá nám pokoj.

Návštěvník (Pá, 28. 1. 2022 - 23:01)

Je to blbec.

povídkáři (Pá, 28. 1. 2022 - 22:01)

Páne, prosím vás...proč to děláte a nenecháte to tady chvíli v klidu.

povídkáři (Pá, 28. 1. 2022 - 21:01)

2019 duben....povídka, která ... (anonym)
Pozor! Pozor! Pozor! Výstraha! Po silnicích, parcích a lesích Středočeského a Jihočeského kraje se plíží Predátor!! Náš externí zdroj požádal naši redakci, abychom varovali obyvatelky- ženy, matky, slečny těchto krajů před možným nebezpečí. Jedná se o naši Jitunu, představitelku hlavní role naší povídky. ….Naše poslední kapitola povídky končila slovy: Jituna jedééé. A jela. Jenže jinak než jsme předpokládali. První měsíc řešily naše tři grácie ve vedlejších rolích (Sonny, Lilly, Budwarka) za mohutného skandování hordy anonymů naprosto novou situaci, která se v naší povídce vyskytla. Miluna urvala lékaře Tenise, sice poněkud podivného rasového původu, ale chlapce pohledného, vcelku čistého a slušně v širé Rusi vychovaného. Proč proč proč ptaly se opakovaně a zděšeně neb tato epizoda Jitunina života byla skutečně překvapující. Nicméně diskuze se zklidnila vrátila do svých kolejí po několika týdnech, kdy jituna oslovila nejprve několik jiných Tenisů ehhh co to plácácám, několik mudrů z přátel Tenise a obeslala je žádostivým dopisem, zda by se nechtěli v případě nouze stát náhradníky Tenise. To sice nevyšlo, ale Jituna již opravdu jela. Přes Tenisovy odpovídající a Jitunině "díře" vyhovující rozměry Jituna nedosahovala dostatečného počtu orgazmů, Tenis se projevil jako horňák (celej Jirka) a Jitunina se začala opět nudit . Během dalších týdnů znásilnila jednu letitou přispěvatelku jménem Katku, dvě Ukrajinky na které si počíhala při běhání po nemocničních chodbách a oslovila další ženy, které našla na Tenisově profilu. To už si naše grácie oddychly, že se vše vrací do starých poměrů, došlo jen k jedné výrazně exaltované reakci Budvarky, která varovala před tragedií, která by se mohla v tomto příběhu stát. Redakce dodnes nepochopila o jakou tragedii se mělo jednat, ale chápeme dobré srdce Budwarky, která jako vždy čekala konec jak z červené knihovny a byla zděšena vývojem situace. Když pak Tenis vykopl Jitunu ze svého života, protože si karlovarská ruská komunita si stěžovala, že Jituna jejich manželky sexuálně obtěžuje a ty začaly vykřikovat Me too, měla Jituna rozpracovanou další kamarádku, kterou se chystá hladit a objímat. A tímto se vracíme k našemu varování. Pozor, Jituna nasadila conversky, namalovala si rudé rety a vyrazila hledat svoji Pucinu. A protože Jituna často hledá náhradu, vzpomeňme na aféru na pár dní zmizivší Fanda x Komparsista, kdy opakovaně žádala, abychom jí pomohli komparsistu najít a ten jí Fandu nahradil. Fandu i komparsistu již vzala voda, ale vy ženy bděte a mějte se na pozoru ať se nestanete náhradou Puciny!!!

povídkáři (Pá, 28. 1. 2022 - 21:01)

Pardon teda ještě jednou zkopíruju Povídku pro další čtenáře, nějak tady dnes zapadla...

Host (Pá, 28. 1. 2022 - 21:01)

A přestaňte mne obtěžovat hnusnou politikou. Jsou lepší věci na světě.

Návštěvník (Pá, 28. 1. 2022 - 21:01)

On tu fakt sedí celý den jak žába na prameni. Povídkáři zopakujte tu povídku, ať to nezapadne dnes, ještě lidi určitě přijdou číst.

Návštěvník (Pá, 28. 1. 2022 - 21:01)

Nikdo tě zde nechce, je to tak těžké pochopit?

Host (Pá, 28. 1. 2022 - 21:01)

To beru, ale až mne zas někdo osloví, tak ho mám poslat do prdele tak, jako mne, někteří z vás? To by bylo asi neslušné. Nejste všichni stejní. Naštěstí. Jinak já zásadně nemluvím za jiné, protože mohou mít jiný názor než já. Jinak osobně jsem rád za to jací jste. Moc mne těšilo.

Host (Pá, 28. 1. 2022 - 21:01)

Jsem člověk a nic lidského mi není cizí. Totéž očekávám i od jiných. Pokud tomu tak není, tak se omlouvám.

Návštěvník (Pá, 28. 1. 2022 - 21:01)

A to tele hubou mele . . .

Návštěvník (Pá, 28. 1. 2022 - 21:01)

Mio zdravím. Na tohoto vetřelce bude asi platit ignorace.

bianka (Pá, 28. 1. 2022 - 21:01)

To jsem písla já.

Návštěvník (Pá, 28. 1. 2022 - 21:01)

To se nedá

Reklama

Přidat komentář