Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Mia (Pá, 28. 1. 2022 - 21:01)

Já bych ho zastřelila, ale nemám čím a pak on umí kličkovat

Návštěvník (Pá, 28. 1. 2022 - 21:01)

:))))

bianka (Pá, 28. 1. 2022 - 21:01)

Kličkovat? V jeho věku? Pochybuji. A jdu pod duchnu.

Mia (Pá, 28. 1. 2022 - 21:01)

Tak se dobře vyspi, taky jdu, dobrou

povídkáři (Pá, 28. 1. 2022 - 20:01)

Ještě se nám nestalo, aby někdo z anonymů nám napsal a poprosil a zveřejnil to tady, abychom někoho nezařadili do naší literárně pokleslé povídky. Takže i v tomto máte prvenství

Návštěvník (Pá, 28. 1. 2022 - 19:01)

Hoste,ty tak hrozně lžeš,bohužel už si nepamatuješ co si tu před nedávnem psal, ach jo dědo,byl si odstřelovač,papaláš,dělník,alfasamec

Host (Pá, 28. 1. 2022 - 20:01)

Byl jsem vším, dobře a rád. To asi těžko někdo pochopí. Rozhodně jsem nechtěl dělat politickou kariéru. Nezapoměň příteli, že aktivní člověk má život dlouhý. To jsem ještě nenapsal, že jsem byl úspěšný sportovec, trenér, muzikant, kapelník, textař, skladatel a taky výtvarník, že jsem uštrykoval svetr, prstové rukavice, krmil dvacet slepic, husy, kachny, prasata, ovce, králíky, psy, kočky, a obdělával zahádku, která měla pět árů. Když děda soukromě hospodařil, tak jsem musel makat na jeho polích a nikdy neměl prázdniny, protože jsem je trávil na brigádách. Nikdy jsem neměl rekreaci ani dovolenou, vyleženou. Soudím tebe, podle sebe je špatně.

Návštěvník (Pá, 28. 1. 2022 - 20:01)

Nezván, nevítaný, otravný, nesnesitelný ,- to jsi nyní.

Mia (Pá, 28. 1. 2022 - 20:01)

To chce odbornou pomoc :)))

Host (Pá, 28. 1. 2022 - 20:01)

A v čem? To mne chcete léčit z normálu do vašeho pokryteckého, rádoby vzorného nenormálu? Ještě jsem ze skromnosti nevypíchnul markanty a vy už ze mne máte zrůdu. Mám na co vzpomínat, je málo toho, na co nejsem hrdý, ale to mi stačí aby mne to do smrti mrzelo a to vy nemůžete pochopit?

Návštěvník (Pá, 28. 1. 2022 - 20:01)

No a koho to zajíma?9

Host (Pá, 28. 1. 2022 - 20:01)

Možná by maloměšťáky mohlo ještě zajímat, že jsem si za ceý život nevydělal ani na auto, mů jediný dopravní prostředek je kolo a nemám ani vlastní bydlení, ani chatu. Čili póvl, lumpenproleteriát. Taky jsem nikdy nic neukradl, nikoho nezradil a nelhal.To vás určitě potěší.

povídkáři (Pá, 28. 1. 2022 - 20:01)

Víte, Hoste, vy i kdyby se tady vyskytl někdo, kdo má podobně bolševický životní postoj jako vy, tak váš projev je tak nesympatický, že by to pro souznění s vám tak jako tak nestačilo. Víte ono, nabubřelé ego nezná politickou příslušnost. A tady na tomto vlákně se nenosí

Host (Pá, 28. 1. 2022 - 21:01)

Já se vám nevnucuji. Vy reagujete na mne a já odpovídám na otázky a útoky. Vždyť jsem poslední dobou téměř vaše jediné téma. Na bolševika zapomeňte můj děda byl na Nepomucku pslední soukromý zemědělec, dvěma kravami obdělával pět hektarů a musel odevzdávat výsledky své práce, takže tak tak přežíval. Táta za války utekl do Anglie, byl voják, hrdina, a pak si u nás STBáci podávali dveře. Pokud je pro vás celoživotní boj o přežití rodiny nabubřelé ego, tak to pardon, asi máte jiné parametry. Prej blševik. No to se vám povedlo. No, kapitalista, ani zloděj ve jménu kapitálu nejsem. Jsem rád, že sem nepatřím a přesto vás chápu.

Návštěvník (Pá, 28. 1. 2022 - 21:01)

No nepatříš sem ty chudáku užvaněnej. A nepamatuješ si ani co jsi žvanil před pár dny. Člověk, který vstoupil do tý tvý strany v době, kdy ostatní byli po Pražském jaru 1968 vyhazováni a ti slušní z ní odcházeli, takže počátkem 70.let, to byl lidský odpad, ty šmejde. A celou tu dobu kariera v politických komunistických funkcích a nicnedělání jen žvanění, tak to jo.

Host (Pá, 28. 1. 2022 - 21:01)

Ono, to kdo odcházel, nebo byl vyhozen, je diskutabilní. Nezapomeň, že já ty lidi znal a někteří mi škodili dlouhodobě. Táta mi řekl:" Vstup, a ukaž jim, zač je toho loket". Věř mi, že to se mnou neměli lehký. Dodnes toho lituji. Hlavně proto, že jsem mohl mít život jednodušší a určitě materiálně bohatší. No nic, jak si kdo ustele tak si lehne. Hlavně mne baví jak vy všechno o té tobě víte, jak jste si jí vzorně prožili. Zcela oprávněně házíte své kameny?

Návštěvník (Pá, 28. 1. 2022 - 21:01)

Ale jdi do pytle, komunisto. Tohle kňourání to si vyřiď se svými soudruhy, jakou funkci jsi dostal takovou jsi dostal. A ty si myslíš, že jsi jediný, kdo tu dobu zažil? A další tady, kteří třeba měli rodiče, kteří v té době žili? Moc dobře si pamatuju, jak lidi jako ty rozhodovali o denodenním životě lidí, jak se před nimi nestraníci hrbili když něco chtěli. A jiní, kteří se před nimi nehrbili, tak jak žili mimo tu vaši dobrotu, kterou jste lidem dávkovali. Ale dobře, byla tam spousta lidí i po tom 70. roce karieristů jako ty, ale aspoň teď drží hubu, protože mají na rozdíl od tebe to, čím se stydí. Nic jdu jinam, je mi z tebe na blití.

Host (Pá, 28. 1. 2022 - 21:01)

Tak se vyblij. Nejsem soudruh, byl jsem vyloučen. O nikom jsem nerozhodoval, nikoho neohrožoval, nikomu neublížíl, nikdo se předemnou nehrbil. Nebyl jsem aparátník, ani kádrový komunista. Jen člen. Jako odborář a později ve státní správě jsem napravoval křivdy a bezpráví, kterých se oni dopouštěli. Jako nestraník bych neměl tu možnost. Je vám to konečně jasný?

Návštěvník (Pá, 28. 1. 2022 - 21:01)

Jdi doprdele už komunisto, chápeš co to znamená? Jo, už se ti to nebojím říct ani já.

Host (Pá, 28. 1. 2022 - 21:01)

Hrdino.:-)

Reklama

Přidat komentář