Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Pá, 28. 1. 2022 - 21:01)

Připomíná mi Pepina z Postřižin. Jen ten byl sympatický.

Návštěvník (Pá, 28. 1. 2022 - 20:01)

No jestli se na něj Miluna výhodné tak mám zůstane na krku

povídkáři (Pá, 28. 1. 2022 - 20:01)

AAAA Vianka, no konečně

Mia (Pá, 28. 1. 2022 - 20:01)

A já jsem v hrůze zjistila jak byl můj život nudný a jednotvárný s pláču že mě nikdo, ale vůbec nikdo neunesl

povídkáři (Pá, 28. 1. 2022 - 20:01)

AAA, Ria naše milá. Unést vás? To je pro naše agenty konspirátory to nejmenší. I kdy upřímně Rio, vy taky musíte mít všechno

Mia (Pá, 28. 1. 2022 - 20:01)

No tak nic, no ale aspoň jsem to zkusila.

povídkáři (Pá, 28. 1. 2022 - 19:01)

2019 duben....povídka, která ... (anonym)
Pozor! Pozor! Pozor! Výstraha! Po silnicích, parcích a lesích Středočeského a Jihočeského kraje se plíží Predátor!! Náš externí zdroj požádal naši redakci, abychom varovali obyvatelky- ženy, matky, slečny těchto krajů před možným nebezpečí. Jedná se o naši Jitunu, představitelku hlavní role naší povídky. ….Naše poslední kapitola povídky končila slovy: Jituna jedééé. A jela. Jenže jinak než jsme předpokládali. První měsíc řešily naše tři grácie ve vedlejších rolích (Sonny, Lilly, Budwarka) za mohutného skandování hordy anonymů naprosto novou situaci, která se v naší povídce vyskytla. Miluna urvala lékaře Tenise, sice poněkud podivného rasového původu, ale chlapce pohledného, vcelku čistého a slušně v širé Rusi vychovaného. Proč proč proč ptaly se opakovaně a zděšeně neb tato epizoda Jitunina života byla skutečně překvapující. Nicméně diskuze se zklidnila vrátila do svých kolejí po několika týdnech, kdy jituna oslovila nejprve několik jiných Tenisů ehhh co to plácácám, několik mudrů z přátel Tenise a obeslala je žádostivým dopisem, zda by se nechtěli v případě nouze stát náhradníky Tenise. To sice nevyšlo, ale Jituna již opravdu jela. Přes Tenisovy odpovídající a Jitunině "díře" vyhovující rozměry Jituna nedosahovala dostatečného počtu orgazmů, Tenis se projevil jako horňák (celej Jirka) a Jitunina se začala opět nudit . Během dalších týdnů znásilnila jednu letitou přispěvatelku jménem Katku, dvě Ukrajinky na které si počíhala při běhání po nemocničních chodbách a oslovila další ženy, které našla na Tenisově profilu. To už si naše grácie oddychly, že se vše vrací do starých poměrů, došlo jen k jedné výrazně exaltované reakci Budvarky, která varovala před tragedií, která by se mohla v tomto příběhu stát. Redakce dodnes nepochopila o jakou tragedii se mělo jednat, ale chápeme dobré srdce Budwarky, která jako vždy čekala konec jak z červené knihovny a byla zděšena vývojem situace. Když pak Tenis vykopl Jitunu ze svého života, protože si karlovarská ruská komunita si stěžovala, že Jituna jejich manželky sexuálně obtěžuje a ty začaly vykřikovat Me too, měla Jituna rozpracovanou další kamarádku, kterou se chystá hladit a objímat. A tímto se vracíme k našemu varování. Pozor, Jituna nasadila conversky, namalovala si rudé rety a vyrazila hledat svoji Pucinu. A protože Jituna často hledá náhradu, vzpomeňme na aféru na pár dní zmizivší Fanda x Komparsista, kdy opakovaně žádala, abychom jí pomohli komparsistu najít a ten jí Fandu nahradil. Fandu i komparsistu již vzala voda, ale vy ženy bděte a mějte se na pozoru ať se nestanete náhradou Puciny!!!

Mia (Pá, 28. 1. 2022 - 20:01)

Díky, pobavili jste

Návštěvník (Pá, 28. 1. 2022 - 19:01)

Paráda, jedna z nejlepších povídek. To byly časy...

povídkáři (Pá, 28. 1. 2022 - 19:01)

Jj a zde odkaz na vaše komenty včetně Tubošovy pochvaly. To ještě než se z něj stal Jitunin amnat a později dobře placený bojovník - https://diskuse.doktorka.cz/comment/2875801

povídkáři (Pá, 28. 1. 2022 - 19:01)

Tak je tu ještě někdo kromě Návštěvnice, abychom neházeli ty ...perly...té nebo těm jak se to řekne

povídkáři (Pá, 28. 1. 2022 - 18:01)

To máte dobrý. My jsme svými čtenáři bídně ale přece placeni a proto se jim musíme trefit do momentálního vkusu a nálady. Těžká robota jak říkával praděda ze Zvolena

Host (Pá, 28. 1. 2022 - 18:01)

Ťažká robota (zo Zvolena), je všade tade, no tuná najmë. Většinou je to pokus, nezdar. V tak náročné skupině filosofů a psychologů se těžko strefíte do všeobecného vkusu a momentální nálady, Uděláte někde chybku v interpunkci, hned nastoupí lingvisté a ctitelé spisovných jazyků. Hlavně se vymstí upřímnost a lidskost. Hned je to použito proti vám. Povídkáři si mohou vymýšlet jako Egdar Alan Poe. Vše je tolerováno. Tak do toho.

Návštěvník (Pá, 28. 1. 2022 - 19:01)

:)))))))

povídkáři (Pá, 28. 1. 2022 - 17:01)

Nikde nikdo???

Návštěvník (Pá, 28. 1. 2022 - 18:01)

Doufám, že proberete tajemníka ÚV SSM Hosta, druhým jménem Mnohorita, taktéž Vasil, proto je Milunce tak milý. I když praví Vasilové přicestovali, tak ten český bude muset jít od lizu. Všichni příčetní jsou proti němu. Aleš bojuje na úrovni rozvědky a tvrdě po něm jde, až ho dostihne, umlátí ho oblíbenou knihou 1984. Lalla se s Miou, Sany a Martinou uchýlily k zasílání kouřových zpráv. Co kují za pikle, se nám vypátrat nepodařilo, protože užívají zašifrované kódy jako např. celer, rajče, serunato, paprika. Bianka to vzala od podlahy a už má na své straně celou Stodolní. Andy, Kača a Pils pečou z chlebového těsta tvrdé kuličky velikosti tenisáků, kterými, za vydatné pomoci Fernanda s Di, odstřelují Vasila - Hosta. Povídkáři, prosím, respektujte realitu. Bomba nakonec. V TV vystoupil obávaný lovec lidí Tuboš a už je Hostovi na stopě.

Mia (Pá, 28. 1. 2022 - 20:01)

Dobrý, moc dobrý

Návštěvník (Pá, 28. 1. 2022 - 19:01)

:DDDD

Host (Pá, 28. 1. 2022 - 19:01)

Nevymešlej kraviny. Když mne unesli od rodiny, kterou jsem neviděl strašně dlouho, na ÚV SSM, byl Mohorita ještě pionýr. Udělal jsem všechno možné, abych se z Prahy dostal domů, protože jsem byl nadále oddělen od rodiny. A pak už jsem byl na namydleném prkně. Vůbec nevíš o co šlo. Na nějakou papalášskou kariéru jsem sral a manželka naštěstí taky. Jí zajímalo, abych uživil rodinu a bylo jí jedno, jestli jsem předseda nebo dělník. V tom jsme se shodovali. Nedělejte ze mne něco, čím jsem nikdy nebyl.

Návštěvník (Pá, 28. 1. 2022 - 19:01)

Hosta unesli od rodiny, Otíka do Podolí a Romana do Finska. Ou jé...

Reklama

Přidat komentář