Reklama

Velikost synova penisu

Autor diskuse
Tad

Ahoj, nedávno jsem šel se synem (18 let) na bazén a při převlékání se mě jen tak zeptal na velikost penisu. Mám ho asi 19 cm, což jsem vždy považoval za velký penis. On mi však řekl, že ho má 21 cm, to jsem mu taky věřil, protože když jsem ho zahlédl, tak ho měl v klidu fakt trošku většího. Problém je, že se tím teď strašně chlubí na veřejnosti, s moji ženou si z toho dělají srandu a i před kamarádama mi říká, že mám oproti němu malého. Je mi to opravdu nepříjemné, že to takhle zmiňuje, ale podle něho je to vtipné a sranda. Mají vaši synové taky větší péra než vy?

Karolina (Čt, 27. 1. 2022 - 21:01)

Když jsem konečně viděla tu jeho kládu hned jsem ho chtěla ,má curaka 37 cm myslela jsem že ho hned omrdam .bylo to něco neuvěřitelného když jsem ho viděla

Návštěvník (Pá, 28. 1. 2022 - 17:01)

Už jsem to asi někde psal. Moje babička nechtěla abych jedl vajíčka, že budu mít moc velké přírození, že se mne pak budou holky bát. Nevím, jaké s tím měla zkušenosti, ale byla ráda, že jsem slušný průměrák. Moje máma z prvního rande utekla, protože se jí zdál moc velkej. Pak v nich našla zálibu, Možná se i kvůli tomu rodiče rozvedli. Táta byl jen průměrák, ale milenek měl houf. Když se znova vdávala, musela jít na operaci vagíny, protože ženich byl podprůměrák. Dámy. Vaše fascinace velkými penisy svých synů není normální.

Monika (Pá, 28. 1. 2022 - 17:01)

Wau vždy jsem si myslela, že můj syn má velkou kládu ve svém věku,ale tohle je vážně něco,on si ho nechal změřit od tebe ? A bylo ještě něco víc ?

Lucka (Pá, 28. 1. 2022 - 17:01)

Mě by také zajímalo co se tam odehrálo a jak to vše bylo .jak velkyho má tvůj syn ?

Monika (Pá, 28. 1. 2022 - 18:01)

Chodí doma stále nahý takže vím že v klidovém stavu má dost velkého krásně se mu bimba mezi stehnama myslím tak 20cm opravdu velký bohužel jsem ho ještě neviděla když se mu ten Macek pořádně postaví vždy jen tak napůl

Návštěvník (Pá, 28. 1. 2022 - 19:01)

Je dost možné, že už se mu víc ani nepostaví. To je úděl těch velkých penisů. Málokterý se zcela naplní krví, protože na tvrdou erekci jí není dost.

aha (Pá, 28. 1. 2022 - 12:01)

A není to málo 37 cm?Alespoň 80 cm má mít!Ne,ale vážně vy nány,proc máte potřebu si vymýšlet?I když jste možná spíše pubertální vemena,co mají v hlavě naděláno,ale ne matky od dospívajících synů.

AAA (Čt, 27. 1. 2022 - 21:01)

Kráva ...

Návštěvník (Ne, 16. 1. 2022 - 00:01)

A ty myslíš že by ti do ní vjel kouřovod od kamen ?

Návštěvník (Ne, 16. 1. 2022 - 00:01)

Já bych jim všem dal, po přeměření, invalídku na hlavu a poslal bych je na doléčení do psychiatrické nemocnice.

Karolina (So, 15. 1. 2022 - 10:01)

Už jim stojí ten můj mladší má většího než starší to je curak to je něco žaludy mají jak moji tak kamarádky synové krásně holí kámošky starší syn se Slovák myslím si že se stydí že asi bude mít strašně velkýho jako jedinymu zatím před námi nestál za chvíli je půjdem změřit jestli vyleze jsem z toho dost nadržená

Lucka (So, 15. 1. 2022 - 10:01)

Už je poměřujete já tu mám také syna a to je něco na to kolik mu je let , ještě jsem mu ho neviděla stát až tet

Karolina (So, 15. 1. 2022 - 10:01)

Kamarádka šla také domu pro syny ještě jsem je neviděla je jim jako těm mojim prý je pomerime nevím jaké mají ten 16lety kluk má podle mě normální nic zvláštního

Karolina (So, 15. 1. 2022 - 10:01)

Už jsem je přesvědčila že se nemají za co stydět ať se svléknou ,holky úplně valí oči musím říct že i já zase ,tet se stydím já že mají takové u toho mladšího jsem vážně nečekala takovýho Macka v necelých 11 letech nemá vůbec žádnou předkožku a také obří penis

Karolina (So, 15. 1. 2022 - 09:01)

Ahoj byla jsem se svým 12letym synem u paní doktorky kvůli jeho penisu .už asi 2 roky se přede mnou začal hrozně stydět nechodil přede mnou ani ve spodním prádle . až od kamarádky jsem se dozvěděla že její syn se jí ptal proč má tak malý penis podle mého kluka.vubec jsem nechápala o čem mluví věděla jsem že má asi většího bylo to vidět i přes oblečení.prisli k nám na návštěvu ještě jednou kamarádkou všichni kluci se před námi svlékli můj nejdřív utekl ale potom se také svlékl když jsme ho donutili .oba měli ještě dětské pindiky ,ale co má mezi nohama můj syn jsem vážně nečekala . nevím jak to mohl skrývat abych se toho nevšimla má ho většího než většina dospělých a hlavně má obrovský žalud spíše obří .kamarádky mi říkali že jsi na něj počkají až mu bude víc .šli jsme za paní doktorkou a ta také nevěřila svým očím hlavně když mu na něj sáhla tak se mu postavil a kůžička se mu okamžitě stáhla přes žalud až ke kořeni ani paní doktorka ještě nic takového neviděla ani u starších kluků ani u dospělých , sestry také ne chudák tam stál a najednou se schodli že mu ho změří nebyl proti ,penis má 21cm ale žalud průměr 15cm máme za týden přijít na kontrolu že nám řeknou co s tím zatím že ho mám kontrolovat já a že mám přijít i s mladším synem jestli jsem ho také zanedbla

Návštěvník (So, 15. 1. 2022 - 10:01)

Jasně, právě ses vrátila ožralá z konírny a měřila jsi ptáky u hřebců. Průměr 15 cm, to může vymyslet jen hlupák. Copak sis šlehla?

Návštěvník (So, 15. 1. 2022 - 10:01)

Průměr 15 cm se nevejde ani do krávy, natož do ženy. Zřejmě jde o obvod a to zas není taková sláva.

Lucka (So, 15. 1. 2022 - 09:01)

Wau , být tvoje kamarádka tak tvé syny kontroluji s tebou , takového Žaluda bych chtěla taky vidět , nedivím se že to neviděla ani doktorka,potom napiš jaký je mají až je budeš měřit jsem z toho nadržená a zvědavá

Karolina (So, 15. 1. 2022 - 09:01)

Za chvíli za mnou přijde kamarádka s jednou známou a jejím synem že má také většího že s tím má také problém ,ty máš syny ? Můžeš mi poradit?

Lucka (So, 15. 1. 2022 - 09:01)

Mám syny ,ale takový klády bohužel ještě nemají ,ale jsou ještě malý doufám že jim také vyroste pořádně , staršímu je 8 roků a vypadá to že ho bude mít pěknýho už mu žalud vykoukava ven takže to je asi normální .už jste je kontrolovali

Reklama

Přidat komentář