Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Host (Pá, 28. 1. 2022 - 19:01)

To není žádná prdel. Když ti řeknou tady zůstaneš, protože my zařídíme abys jinde práci nedostal... Pak jsem dělal rok podržtašku Varholíkovi, než jsem nadělal tolik průserů, aby se mne chtěli zbavit. Byl jsem krátce ženatý a s manželkou se vídal jen pár dní v roce.

povídkáři (Pá, 28. 1. 2022 - 19:01)

Jo, že mi to připomínáte, příště budeme muset zopakovat Jak Kotík dělal rebélii ve Washingtonu. Teď etda dáme Jitunu predátorku a Pucinu

povídkáři (Pá, 28. 1. 2022 - 18:01)

Sakra, brácho, jsme za to placený a ty takovýhle perly jen tak? Naprostá bomba jakobych to právě vypotil já. Jj, právě ohledně Tuboše jsme chtěli zopakovat Povídku ještě z doby předcovidové, kterou nám právě tento statečný bojovník/intelektuál 50: 50 chtěl olajkovat. Jituna jako predátor neboli Jituna a Pucina

Návštěvník (Pá, 28. 1. 2022 - 19:01)

Sem s ní ! Opakování, matka moudrosti

Návštěvník (Pá, 28. 1. 2022 - 18:01)

Sem s ní!!!

Host (Pá, 28. 1. 2022 - 17:01)

Vždy ve střehu, ale není útok, není téma. Vytvořil bych příběh, ale jenom kvůli útoku?

Návštěvník (Pá, 28. 1. 2022 - 14:01)

Miluno tenhle článek na Seznamu ti udělá určitě radost a ten poslední muž na videu tipuji, že by se ti líbil.
Ukrajinci jsou naši bratři. Nechceme s nimi bojovat, ozývá se v Moskvě

Host (Pá, 28. 1. 2022 - 13:01)

Nereagoval jsem, když mne oslovila. Těžko připodobnit dědka, který už je za zenitem i když mu zdraví i chuť slouží, s mladou ženou, nabitou hormony a touhami. Myslím si, že právě tento rozpor je tím důvodem proč si rozumíme, (já uklidňuji, ona mne oživuje) i když teď si tím nejsem moc jist, ale vrásky mi to nedělá. O sebe obavy nemám. Jestli mi rozumíš......

pozorovatel (Pá, 28. 1. 2022 - 13:01)

Možná rozumím. Ale ze začátku se ti jí zaujmout povedlo. Ale teď je nějaká jiná. Ona si potřebuje dokazovat něco nad Sergejem a asi zatoužila na to s Rusem. Ale má ho jen na kameře:)

Host (Pá, 28. 1. 2022 - 13:01)

V jejím věku jsem měl taky všelijaký nápady, ale naštěstí jsem byl dobře ženat, měl početnou rodinu a věděl jsem kam dopravdy patřím. K tomu může "dospět" i ona.

Návštěvník (Pá, 28. 1. 2022 - 14:01)

Miluna?

anka (Pá, 28. 1. 2022 - 12:01)

chci sex!

Ota (Pá, 28. 1. 2022 - 06:01)

Takže spolu s Hostem nejste Miluško? A z Rusů teda znáš Vasila a Vladimíra a Vladimíra jen přes kameru? Chápu to dobře?

Host (Pá, 28. 1. 2022 - 10:01)

Koukám, že ti dlouho nikdo neodpovídá, a navíc tady zamrzla diskuse. Já jsem byl s Miluškou jen v písemném styku. Už delší dobu spolu nekomunikujeme. Problém je v tom, že ona zde pustí nějakou intimní upřímnost a pak se na na ní kdekdo vrhne a soudí. Ani já jsem se nezachoval moc citlivě. Je dost možné, že se urazila, protože má také svojí hrdost a dala stopku. Ke všemu má povinnosti k nemocným rodičům a starosti se stěhováním a nemá prostě čas.

pozorovatel (Pá, 28. 1. 2022 - 13:01)

V čem myslíš že jsi se nezachoval citlivě? Já jsem vám fandil, ale asi to s Milčou není jednoduchý. Má lákadla Rusy a Ukrajince a ztrácí hlavu. Ale jste si něčím v povaze podobní.

-Aleš- (Pá, 28. 1. 2022 - 10:01)

Nic proti té dámě, které skládáš komplimenty a jejíž jméno jsi zde zveřejnil, ale už chápu, proč se ti tak zapalujou lejtka po Miluně :-)

Host (Pá, 28. 1. 2022 - 11:01)

Tvé závěry jsou obdivuhodné. Jak to děláš, že se v každém tak vyznáš?:-)

-Aleš- (Pá, 28. 1. 2022 - 11:01)

To jsem se naučil za ty roky na diskuzi. Bylo by to na dlouhý povídání, ale v kostce se mají věci tak, že není důležité co člověk píše, ale jak to píše.

Host (Pá, 28. 1. 2022 - 11:01)

Á grafolog. Ale lepší je to z rukopisu, alespoň tak to znám já, ale uznávám, že někdo to dokáže i ze stroje. Jinak tě mohu ujistit, že má lýtka jsou zcela v pořádku. Tobě konkurovat nechci, ani nemohu.

Návštěvník (Čt, 27. 1. 2022 - 18:01)

Sdílejte než to smažou....čau Lalo :o)

Reklama

Přidat komentář