Reklama

cvičky

Petrp (St, 16. 3. 2022 - 09:03)

Jana janakova tak tydle cvicky jsou nejkvalitnější od Beck pravdu Klasa kouknete se na můj Flickr - tam zadejte People (lidé ) a napište petr292 tam se můžete podívat na cvicky které mám je to můj profil můžete si taky založit a ukázat své cvicky využívám všechny kdo chcete vidět spousty fotek ženy mě a spoustu dalších lidi ve cvickach

MP cvicky (St, 16. 3. 2022 - 12:03)

Z Flickeru jsem utekl. Je tam omezený počet fotek v albu (a premium je tak drahé, že bych si mohl provozovat vlastní web) :-( A také se mi stalo, že jsem jsem zamítl požadavek vložit svou fotku do jedné galerie, která se mi obsahem nezamlouvala a následně jsem byl zablokován s tím, že u některých fotek je špatná kategorie bezpečnosti. Podotýkám, že jsem uživatel cviček, takže nic „hanbatého”. Samozřejmě nikdo z Flickeru nekomunikoval, aby mi nastálou situaci upřesnili a za několik dní byl fotoarchiv vymazán :-( Tytéž fotky jsem tam nahrál znova (i přes výtku označil „bezpečné”) a po zavedení limitu Flicker opustil. Ty fotky jsou tam dosud ( a máš mě ve sledování) ;o)

Petrp (Út, 19. 7. 2022 - 07:07)

Ahoj a jaké jméno tam mas podívám se

Petrp (Po, 21. 3. 2022 - 23:03)

Ahoj a jak jsi napsaný na tom flicker ať se mužů podívat …..A mas nějaký jiný veb co se cviček tyče ?:-))

MP cvicky (Út, 22. 3. 2022 - 06:03)

Na Flickeru jsem byl „Mermanpet cviky”
(původně bylo cvičky, ale Amíci v Yahoo - pod které Flicker spadal - si s písmenem „č” neporadili a při registraci jej vypustili)
Na Instagramu jsem jako „mermanpetcvicky”
(Bohužel, na Instagramu jsou fotky zmenšovány. Nepovažuji to za ideální stav, ale nevím kam jinam)

Petrp (Po, 21. 3. 2022 - 23:03)

Ahoj a jak jsi napsaný na tom flicker ať se mužů podívat …..A mas nějaký jiný veb co se cviček tyče ?:-))

Petr (St, 16. 2. 2022 - 07:02)

Ty cvicky má moje žena doma jsou sexi

Jana Janáková (Po, 14. 2. 2022 - 11:02)

A dnes na Valentýna jsem dostala takové zářící stříbrné.

Petrp (St, 16. 3. 2022 - 09:03)

Jana Janákova cvicky jsou moc pěkné ženy by je měli nosit všude a pořad jdou moc sexi

Jana (Po, 14. 2. 2022 - 17:02)

Myslíš jarmilky? Musí být hezké, chtěla bych je vidět, nemáš nějaký odkaz kde by se daly prohlídnout? Já nosím modré a černé.

Jana Janáková (Pá, 11. 2. 2022 - 13:02)

Mám šedý a dcera s potiskem nakrojeného melounu. Moc se nám líbí.

Petr (St, 16. 2. 2022 - 07:02)

To je moc pěkné jojo cvicky jsou fakt krásné a strašně moc druhu a barev s gumickama bez je z čeho vybírat manžel musí být šťastný se dívat na holky ve cvickach doma :-))

Cvičky (Ne, 30. 1. 2022 - 07:01)

Dobrý den chci se zeptat, myslíte že když koupim holce v sedmé třídě jarmilky že by je nosila jako přezůvky? Máte někdo zkušenost s každodením nošením ? Jak za jak dlouho se zašpiní a prochodí?

Stela (Pá, 28. 1. 2022 - 04:01)

Mně z nich hrozně smrděly nohy a vždy jsem si musela olepovat malíčky a palce...Proto taky drtivá většina holek cvičila radši bosá.

Návštěvník (Pá, 28. 1. 2022 - 04:01)

bo*ak jakou máš rád barvu ? jakou máš velikost nohy ?

bob*rak (Pá, 28. 1. 2022 - 04:01)

Holky hlavně že je nosíte. Jako chlap jsem za to moc rád a doufám, že bude takových žen přibývat. Je to úžasnej lék na mužskou potenci. Tedy to nemluvím za sebe, ale za všechny chlapy aspoň trochu ulítlý na nohy.

Petrp (Út, 19. 7. 2022 - 07:07)

Jojo mas pravdu nejvíc sexi jsou ženy v gymnastickych cvickach leginy navlečky to je pravý šukaci oudfit

Petrp (St, 16. 3. 2022 - 09:03)

To mas pravdu

Petr (St, 16. 2. 2022 - 07:02)

Jojo chlapa kterého to nepřitahuje není chlap :-))) od komunizmu kdy je nosily jsem se na cvicky díval jak na ženy bohyně jak jim to slušelo a kdysi byly cvicky luxusní bílé s velkou gumickou wow nejlepší

MPCvičky (Út, 25. 1. 2022 - 10:01)

Paráda, takže jako pracovní obuv. :)
Já nosím cvičky ... ty gymnastické ... jako domácí obuv. Velmi pohodlné. Mám 2 páry cviček (dosluhující a nové) a pár piškotů.

Reklama

Přidat komentář