109603 komentáře / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Odpověď na To nevim. Podle mě musel
Vždycky napíšou vysvětlení, aby se člověk tomu příště vyvaroval. Museli ti dát vědět proč tě blokli.
24. Leden 2022 - 23:13
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na Vždycky napíšou vysvětlení,
Měla sem něco přes kameru s Rusem a s Ukrajincem.Ale to snad asi důvod nebude.Nejde se přihlásit a něco to psalo anglicky.
25. Leden 2022 - 6:01
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Měla sem něco přes kameru s
Když něčemu v cizím jazyce nerozumíš, udělej si screenshot a použij Lens na překlad.
25. Leden 2022 - 8:19
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Měla sem něco přes kameru s
Ještě něco k tomu. FB blokuje šikanu, terorismus a nahotu. Jestli jsi sdílela nějaký nenávistný obsah vůči skupině obyvatel, třeba proti očkovaným, Rusům nebo Ukrajincům, tak to je důvod bloku. Nebo nenávistný komentář. S tím sexem nevím jak to je.
25. Leden 2022 - 8:30
Host (anonym)
No tak, sokolíci a holubičky, snad vám něco nepřistřihlo křidélka? Celý den ani ťuk? To je neobvyklé. Většinou zastavuji diskusi svou impertinencí já, ale teď ne. Co se s vámi stalo?
25. Leden 2022 - 22:14
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na No tak, sokolíci a holubičky,
Taky koukam je tu nějak prázdno.Snad se na mě nezlobíš ale už sem se z těch chlapů asi zbláznila.Začlo to Vasilem když se vrátil a teď mívam na kameře Vladimíra a Alexandra.Zavolují mi i fotkami a udržují mi pořád ve vzrušení.Už z toho nemůžu protože v reálu nespim s žádnym.Oni nejsou v Čechách a je mi to najednou líto.Myslim na tebe abych se uklidnila.Chtěla bych dopoledne prospat ale budu muset jít rodičum pro oběd.Jak je u tebe?
26. Leden 2022 - 7:20
Návštěvník (anonym)
Miluno uvař jim silný vývar a nebo zeleninovou polévku. Z těch koupených jídel sílu nenaberou. Uvař guláš, napeč řízky a nekoukej dopoledne po posteli.
26. Leden 2022 - 9:01
Host (anonym)
Odpověď na Taky koukam je tu nějak
Návštěvník má pravdu. Lepší domácí slepičí vývar, nebo česnečka, než jídlo plné "éček" a konzervantů. Já skoro do všeho narvu zázvor a česnek. Nediv se, že tě zavalují "nápadníci". To se jeden pochlubí a další si z tebe udělají "lehký" cíl. Musíš si najít ctilele, kteří ti nedělají "reklamu". Znám to z druhé strany. Ta moje to dělala taky. Ovšem pokud chceš, aby ti před dveřmi stála fronta, tak do toho. Je to celkem snadné, ale zpět se pověst získává těžko a jsou tady ještě děti...... U mě pořád stejně. Výjimečně jsem spal do osmi, nákupy, úklid, Za chvíli začnu vařit polívku a jsem sám. Nějaká šikovná kuchařka-utěšitelka by se hodila.
26. Leden 2022 - 9:23
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Návštěvník má pravdu. Lepší
Nelákej jí k sobě nebo ti tam porodí. A z té druhé strany - co dělala tvoje žena taky??
26. Leden 2022 - 11:02
Host (anonym)
Odpověď na Nelákej jí k sobě nebo ti tam
Já to myslel obecně. Mám tady hejno vdov, které by rády nejen uvařily, ale na malé vesnici by to nedělalo dobrotu. Moje žena se chlubila mými kvalitami v posteli a pak po mě jely její kamarádky a dokonce i příbuzné. Pochopitelně, že bez šancí. Měl bych s tím problém i já. Oženil jsem se, abych se zbavil pověsti děvkaře. Nechtěl jsem v tom pokračovat a zneužívat manželčiny tolerance.
26. Leden 2022 - 11:47
Návštěvník (anonym)
Hoste,vojnou si se prostřílel, vdovy čekají na přefiknutí,byl si dělník s houfem písařek, za totáče si jako dělník procestoval půl světa, fakt jsi k smíchu dědečku, co je rád,že se ráno vyčůrá
26. Leden 2022 - 13:35
Host (anonym)
Odpověď na Hoste,vojnou si se prostřílel
Máš o mě skutečně perfektní informace. Přesně tak to je.
26. Leden 2022 - 13:54
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Hoste,vojnou si se prostřílel
Přesně tak.
26. Leden 2022 - 14:10
Host (anonym)
Odpověď na Přesně tak.
Přesně tak to je. Nerad, ale musím to opět potvrdit, a o čem se budeme bavit teď?
26. Leden 2022 - 14:40
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Já to myslel obecně. Mám tady
Ty jsi fakt divný, ostatní se berou z lásky a ty že jsi děvkař.
26. Leden 2022 - 14:44
Host (anonym)
Odpověď na Ty jsi fakt divný, ostatní se
No, pokud jsi přesvědčen, že se všichni berou jen z lásky, tak jsi romantický idealista. U mě to byla láska na první pohled. Okamžitě přispěchaly její nejlepší kamarádky, že je svobodná matka, kterou nikdo nechce, proto a proto. Přesto jsem si jí, po roce chození, vzal. Milovali jsme se přes padesát let a miluji jí dodnes i když už není. Poprvé jsem se zamiloval už v deseti letech. Anička, pak Blaženka, zase Anička, Marcelka. Ty byly platonické. Bohunka, Jarmilka, Eliška, Irena. Maruška.Ty už byly se sexem, ale sex a lásku lze oddělit. Co bylo jen sex, už si moc nepamatuji a bylo by jich dost. Nakonec jsem se zamiloval do své Alenky a hodně jsem se napravil, hlavně díky ní a rodině. Myslím si, že tím nejsem nic vyjímečného.
26. Leden 2022 - 15:08
Návštěvník (anonym)
A koho to zajímá? Nevadí ti, že už jsi tady skoro sám?
26. Leden 2022 - 16:13
Host (anonym)
Odpověď na A koho to zajímá? Nevadí ti,
Asi ne, když musím odpovídat na vaše invektivy, přesto, že to nikoho nezajímá. Skoro sám, je relativní. I dva jsou kolektiv.
26. Leden 2022 - 16:18
Návštěvník (anonym)
Hoste nepsal jsi tohle Miluně? Pokuď ti o Milunu šlo a psal si jí o ženských, tak to může fungovat jako odpuzovač a proto už je Miluna zase ve starých kolejí.
26. Leden 2022 - 16:21
Host (anonym)
Odpověď na Hoste nepsal jsi tohle Miluně
To mne příliš nepálí. Ona ví, že našemu vztahu nedávám naději. Potřebovala pomoc, pomohl jsem. Nepotřebuje mne, nic se neděje. Jsem už životem tak poučený, že mne to nesloží. Žít budu stejně bez Miluny, jako platonicky s ní. Taky není jediná s kterými si píšu.
26. Leden 2022 - 16:30
Návštěvník (anonym)
Odpověď na To mne příliš nepálí. Ona ví,
Ty jsi pomohl Miluně a jak? Miluna se jen dostává do mánie, jestli víš co to je. Pár týdnů v ní nebyla a už zase je.
26. Leden 2022 - 16:34
Obrázek uživatele -Aleš-
-Aleš-
Miluna asi ženský 60+ nebude brát jako konkurentky, navíc pravděpodobně figurují jenom v Hostově hlavě. Problém bych viděl v tom, že se Host netají tím, že chce hospodyňku, jinak řečeno služku. To pro Milunu určitě nezní vůbec lákavě. Měl si to líp rozmyslet nebo ještě líp, rovnou nabídnout finanční vyrovnání. Mně se zdá, že nejde s dobou a pořád žije myšlenkama v totáči :-)
26. Leden 2022 - 16:36
Host (anonym)
Odpověď na Ty jsi pomohl Miluně a jak?
To musí posoudit ona. Jsme k sobě naprosto upřímní a ona má velice rozumné projevy. Co se týče mánie, musí úspěšně porodit, projít si šestinedělním odříkáním, kojit a starat se o novorozence. Mánie musí počkat. Pak se uvidí. Dítě může mnohé změnit nejen u ní, ale i u Sergeje. Já v tom nemusím hrát žádnou roli, pokud mne nebude třeba. Jinak jsem k dispozici a věř, že sex v tom hraje minimální úlohu. Mám jí rád, jakoby byla moje dcera.
26. Leden 2022 - 16:44
Návštěvník (anonym)
Odpověď na To musí posoudit ona. Jsme k
Miluna je právě v mánii. Bude to trvat pár týdnů, možná měsíců. Žádný porod z těch asi osmi ani další těhotenství nic nezměnil. V to nedoufej. Přečti si tady to vlákno posledních 8roků.
26. Leden 2022 - 16:52
Návštěvník (anonym)
Odpověď na To musí posoudit ona. Jsme k
Miluna je právě v mánii. Bude to trvat pár týdnů, možná měsíců. Žádný porod z těch asi osmi ani další těhotenství nic nezměnil. V to nedoufej. Přečti si tady to vlákno posledních 8roků.
26. Leden 2022 - 16:52
sledující (anonym)
Kdepak. Ty staré koleje vyvolal Sergej se spolupracovnicí a Host přestal stačit. Něco bude i na Alešovo příspěvku.
26. Leden 2022 - 16:57
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Miluna je právě v mánii. Bude
A ta mánie se projevuje jak? Zvýšený zájem o chlapy?
26. Leden 2022 - 17:00
Host (anonym)
Odpověď na Miluna je právě v mánii. Bude
Pravděpodobně máš na mysli nymfománii. No tak s tím nic nenadělám. Může to být ve vlnách. U netěhotných to souvisí s ovulací. U těhotných nevím, protože ta moje byla vždy velmi vyrovnaná a jiné v "jináči" jsem neměl tu čest poznat. Navíc si myslím, že ona vás tak trošku provokuje. Mě se tak nejeví.
26. Leden 2022 - 17:04
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Pravděpodobně máš na mysli
Přečti si co je to Hraniční porucha osobnosti. Hledej, šmudlo, hledej. Žádná nymfománie. Točíš se v kruhu, nechce se ti si to tady přečíst a pochopit o co jde.
26. Leden 2022 - 17:20
Obrázek uživatele -Aleš-
-Aleš-
https://psychologie.doktorka.cz/hranicni-porucha-osobnosti?page=1
26. Leden 2022 - 17:24

Stránky

Přidat komentář