Reklama

Co je podle Vas, ta opravdova laska?

rejpal (Út, 25. 1. 2022 - 18:01)

To nebyl omyl, byl varován.

lalla1 (Út, 25. 1. 2022 - 16:01)

Ivane, samozřejmě, že je to takto vpořádku. Libor byl jen neopatrný a zkoušel kam až může ohledně identity zajít. Je to slušný, čestný a velmi empatický člověk. Krizi má za sebou a dokáže čelit i negativním komentům. Buď jejich ignorováním nebo diskuzí. Na druhé straně je třeba si uvědomit a ví to i on sám , že stejně jako ty, já ani on prostě nemusí sedět každému. Navíc jsme na kruté a svobodné Doktorce

Ivan .L (Út, 25. 1. 2022 - 17:01)

To je přece normální a příjemně mě překvapilo, že několik dní nereaguje na negativní komentáře a odpovídá věcně na dotazy a ještě lepší je to na vlákně o houbách, kde se píše pouze k tématu a bez kritiky. Já jsem si dal dohromady mnoho o něm co je dostupného i ze současnosti a ani nevěděl jak jsem mu byl blízko ještě v létě, tak teď mu to možná dojde, a já se k tomu klidně přihlásím. Ale co chci napsat, zde si někdo myslí, že mu jde o ego a sebeprosazení, nevím jak dobře ho znáš nebo ne, ale on je pravý opak, na nikoho se nepovyšuje a je jako člověk úplně obyčejný a klidně by se mohl chovat jinak ze své pozice. Omlouvám se Libore jestli ti docvaklo, Popovice.....dva víkendy s Ivanem z tábora a jestli mě za to zabiješ, tak až se v létě uvidíme, platím za tebe útratu

Návštěvník (St, 26. 1. 2022 - 09:01)

Ty po něm taky jedeš jako Pavlína Daniela Scarlet Martina..?

Ivan L. (St, 26. 1. 2022 - 09:01)

To ses trefil. On je chlap v pohodě a pro každou srandu. A nejvíc se bavím těma jeho klipama na YouTube

Libor. T. (Út, 25. 1. 2022 - 18:01)

Ivane, asi docvaklo. Tedy ne úplně, ale jestli to bylo po 23 červenci tak jsem doma. Nezabiju tě, ale zapiju tě, a bude to na tebe, sám jsi to nabídl....

rejpal (Út, 25. 1. 2022 - 18:01)

Schizofrenie?

Libor. T. (Út, 25. 1. 2022 - 18:01)

Schizofrenie turbo total

rejpal (Út, 25. 1. 2022 - 18:01)

;))

Libor. T. (Út, 25. 1. 2022 - 18:01)

To se musí pane kolego, a ošetřit to třikrát denně po jídle na lékařský předpis. Myslím, že by tato medikace byla vhodná pro některé z diskutujících. Vídají tady totiž Libora v několika podobách kromě té jediné životné a registrované

rejpal (Út, 25. 1. 2022 - 18:01)

Hele klidně ti napíšu, že ten Ivan je tady asi 6 nicků. A myslím, že ty to víš.

Libor. T. (Út, 25. 1. 2022 - 18:01)

Jo takhle, tak jestli Ivan píše za dalších 6 jiných osob, tak to bohužel nemohu ovlivnit, ale jestli je to ten, koho myslím, tak se mi to nezdá, ale on je takový pro srandu, ale tady bych to jako srandu tedy nebral

Návštěvník (Út, 25. 1. 2022 - 19:01)

Ty příspěvky Ivan L. psala ženská, to vidím i já

Libor. T. (Út, 25. 1. 2022 - 19:01)

Hele, já jsem celkem uvažoval nad tou myšlenkou jak zde proběhla, že si nějaká ženská může krátit chvíli a psát sem za více lidí. Takže všechno je možné, ale postrádá to motiv

rejpal (Út, 25. 1. 2022 - 19:01)

Motiv je pro toho člověka nuda. Velká nuda. Snaží se ta osoba o manipulaci. Ty příspěvky jsou jako přes kopírák a je tam snaha o jiný styl psaní i vyjadřování. Nudí se.

Libor. T. (Út, 25. 1. 2022 - 19:01)

To možné je a s kým by chtěla manipulovat? Se mnou? Já jsem dost svůj a myslím, že se tímto způsobem nenechám. S jinými zde? Tak potom je to zakomplexovaná osoba, která si s tím chce dokazovat nějakou formu vlivu, emoční převahy. Pocitu, že já nebo jiní ji na to skočí. Které z těch nicků se ti zdají podezřelé?

rejpal (Út, 25. 1. 2022 - 20:01)

S diskusí. Chce, aby to tady bylo živé. Takže i s tebou, a tím odpovídám na ty (líbivé) dotazy. Už se o tom tady psalo. Anonymně i já. Dnes byl pokus manipulovat i s Lallou, zmínka o diskusi vedle. Jsem doma s operovanou nohou, tak jsem si tu četl. Kdybys byl šmejd, mohl bys to být ty. Hodit otázku a pak dát odkaz na obchod, knihu, atd. Je toho plná Doktorka. Ale to by bylo tak naivní. Nevím jaký jsi. Doufám, že ne naivní. Doktorka byla a je skvělá diskuse, krutá, ale můžeme psát co chceme. Kdo se s tím jak popere je věc druhá.

lalla1 (Út, 25. 1. 2022 - 20:01)

Dobře vystiženo. A dnes těch manipulativních příspěvků bylo víc.

rejpal (Út, 25. 1. 2022 - 20:01)

Dnes je jich tady hodně a někdo i ujel, když mi vzteky napsal, že jsem si ten jeden příspěvek psal sám. Ale jak vidíš, i Libor ty hloupé dotazy vnímá. Tebe někdo čte i vedle, taky se tam snaží, abyste se vrátili a znovu to tam rozjeli. Mám doktorku zmáknutou, ale nejsem na ní závislej jako ta dotyčná osoba. Ve čtvrtek nastupuju do procesu, tak se mě zbavíte.

Návštěvník (Út, 25. 1. 2022 - 19:01)

Nemá to ani logiku, buď to dělá člověk co se nudí nebo shizofrenie

Reklama

Přidat komentář