Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Básník (Út, 1. 2. 2022 - 23:02)

Zmýlená neplatí,
zas jsem si nasral do gatí,
za hajzlem ze starých latí,
na řiti pár jelit od opratí,
hovno mi padá z gatí.

Návštěvník (Út, 1. 2. 2022 - 20:02)

Kakáš?

Keko (Po, 31. 1. 2022 - 22:01)

Muži pokakaní, na lavičke sedia,
teplé hovno, steká močka,
je im to jedno, vedia,
majú to radi, je to rozprávočka...

Sen-scat (Po, 31. 1. 2022 - 08:01)

Ok

Natka (Ne, 30. 1. 2022 - 23:01)

Nakonec se mi tu v hotelu přece jen povedla nehoda před kamarádkou. Bylo to večer ona šla do sprchy a mně se začlo docela potřebovat na záchod tak jsem na ni zaťukala jestli by mě pustila ale ona neslyšela. V tu chvíli mně blesklo že ti udělám. Ještě chvíli jsem to držela a pak už jsem to všechno pustila, boule na zadku byla pořádná a smrad taky, kamarádka se osprchovala a když jsem slyšela že už bude vycházet tak jsme se naschvál otočila a ohnula k posteli aby hned vyděla co se stalo. No viděla mě já se otočila k ní, ona se hned začala omlouvat že mě neslyšela a že jsem mohla ťukat i potom a že by mě pustila osprchovat, já jsme řekla že jsem ji to tam nechtěla zasmradit a zašpinit. Ona to pochopila a byla v pohodě, osprchovala jsem se a očistila. Byl to sice krátký ale docela emotivní zážitek. No večer u sklenky vína se mě kamarádka zeptala na docela otázku na tělo jestli se jí nechci s něčím svěřit, bylo mi jasné že jí jde o pokakáváni, protože mě za poslední měsíc vydělá dvakrát pokakanou. Řekla jsem jí tedy že s tím mám problémy, no byla chápavá, ale říkala že sama by to nechtěla ten pocit nevědět kdy se to stane. Bylo příjemné si o tom s ní popovídat a nakonec jsem byla ráda že jsem se mohla někomu svěřit.

Radka (Út, 1. 2. 2022 - 16:02)

Nikdy nevíš, třeba jí to taky láká a možná si tu zvědavost odstartovala svými ,,nehodami”.

Petr (Po, 31. 1. 2022 - 08:01)

Krása natko, už jsem si myslel že jsi se na to tady vykašlala, těhle blbů co ti píšou že je to fake si nevšímej mají asi nudný život.

Návštěvník (So, 29. 1. 2022 - 05:01)

Zatím snad nejzajímavější kakací zážitek

Pulec (So, 29. 1. 2022 - 03:01)

A co pak teď Wendy byla si čůrat nebo kakat a máš kalhotky a klidně napiš na [email protected] nebo [email protected] rád ti o sobě povím vše a pošlu i foto jak vypadám

Návštěvník (So, 29. 1. 2022 - 03:01)

kuwa smažky kakaj v rytmu techno:-) tuc tuc cury cury tuc tuc. čururu.

Scatter (Pá, 28. 1. 2022 - 20:01)

Hovada debilní no, chlapi nikoho nezajímají

Návštěvník (Čt, 10. 2. 2022 - 06:02)

kuwa smažky kakaj v rytmu techno:-) tuc tuc cury cury tuc tuc. čururu.

Ty (Pá, 28. 1. 2022 - 23:01)

Taky ne.

Natka (Čt, 27. 1. 2022 - 23:01)

Teď jsem poslední dobou neměla moc možností a nechci to přehánět, ale teď jedu s kamarádkami na víkend, tak doufám že bude nějaká šance to udělat když ano tak určitě napíšu.

Petr (Pá, 28. 1. 2022 - 19:01)

Už se těšíme, ty naše princezno

Petr (Út, 25. 1. 2022 - 16:01)

Konečně jsou tu nějaké příspěvky pro Scatter, to si počte.

Mick (Út, 25. 1. 2022 - 15:01)

Mě se to stalo nedávno u lékaře čekal jsem na vyšetření na interně v čekárně asi tak po hodině čekání se mě chtělo záchod ale měli zamčený tak jsem chtěl říct sestřičce o klíč když mě ho dávala tak se mě stalo že jsem si nadělal do kalhot. Všichni to museli slišet i cítit vrátil jsem klíč a utekl pryč z čekárny . Druhý den jsem se telefonicky přeobjednaval tak jsem se omluvil a preobjednal jen mě řekla že jsem neměl utíkat že by se to nějak vyřešilo. Ale nevím jestli tam ještě někdy půjdu

Eulálius Blitek (Út, 25. 1. 2022 - 12:01)

Já jsem se naposledy pokakal dnes na hajzlu v práci, když jsem tam chcal.

Keko (Út, 25. 1. 2022 - 14:01)

do gatí?

Eulálius Blitek (Út, 25. 1. 2022 - 15:01)

Ne, do gatí ne. Já si vždycky na hajzlu sedám, a to i tehdy, když se chystám jenom chcát. Jednak je to pohodlnější, a jednak nikdy nevím, zda u toho chcaní nebudu i srát. No a to byl přesně tento případ. Občas také u toho začnu krkat a to pak nevím, zda nebudu i blejt, proto si na hajzl beru i kýbl, který si postavím před sebe. Párkrát se ni stalo, že jsem současně chcal, sral a blil. Ti, kteří slyšeli zvuky, které vydávám při sraní a při blití a cítili smrad z mých hoven a blitů říkali, že se jim z toho chtělo zvracet.

Reklama

Přidat komentář