Reklama

Pás cudnosti

AVP (Pá, 15. 7. 2022 - 07:07)

Ahoj Veroniko. Jak se ti daří s plánem zamknout tvého přítele? Napiš a třeba nějaký postup vymyslíme. ;)

Jirka xy (Pá, 25. 2. 2022 - 10:02)

Ahoj Verčo, těžko radit, když neznám jaký tvůj manžel je. A vlastně ani to nehraje příliš roli - může zareagovat vlastně jakkoliv. Nejlepší by bylo, kdyby jsi ho k tomu jen dovedla, ale přišel by si na to vlastně "sám". Postupně, co by chtěl on a že bys taky ráda něco vyzkoušela Ty.... Když by se Ti povedlo, aby to alespoň zkusil, samotný pás, když je nasazený, dotýká se ho, připomíná mu, že ho má, dokáže navodit myšlenky na TO a chtíč potom roste sám od sebe. Taky počítej s tím, že se "hračičkování" nějak vyvýjí, musí získat ten správný cvyk v různých situacích, takže zamčení od teď na furt ho moc lákat nebude. A taky se budeš muset naučit být někdy správně rozhodná a někdy chápavá. Taky když bude od Tebe žádat pochopení, měla bys hned vymyslet nějaký "obchod"..

láďa (So, 5. 3. 2022 - 08:03)

Tak začátek asi nejde poradit u nás to byla náhoda po dlouhém manželství ale je to super. A do současnosti v pásu trvale to trvalo asi 3 roky ale výron bez erekce v pásu je něco co kdo zkusí nechce jinak.

Lukas (St, 9. 2. 2022 - 20:02)

je mi 16 a chtěl bych to tak na týden zkusit

láďa (So, 12. 2. 2022 - 05:02)

A co ti v tom brání ? Ale pozor je to návykové.

JO (Út, 1. 2. 2022 - 16:02)

Nasadit mu to a pak každý večer přikurtovat ke koze a 40 na vysazenou zadnici! Po týdnu bude zase běhat jako hodinky a žádné zvrhlosti ho ani nenapadnou. Jsme i na spankingtube.com To vyléčí každého!

Návštěvník (Po, 31. 1. 2022 - 15:01)

Dnes ráno jsem v autobuse přes rameno viděl chlápka (spíš skoro dědka tak 55 mu bylo určitě) jak si to prohlížel na mobilu. Normálně seděl a projížděl to na stránkách nějakýho sexshopu, furt měl na displeji pásy cudnosti.

chce (So, 29. 1. 2022 - 13:01)

to ten kovový kolem pasu zamknout. Tam si neulevíš vůbec. Jen když Tě vojede připínákem manželka. Pak si oblíkneš uniformu pokojské a zástěru a celý den uklízíš dům. Pak dostaneš výprask do červena a jdeš spát. A ráno znova.

pepoš marný (So, 29. 1. 2022 - 02:01)

stalo se mi víckrát že sem to nestihl odemknout, než jsem došel na záchod, tak mi to teklo z nohavice. Celý jsem se musel osprhovat i s tím pyžamem. Doufám, že už to bude dobré.

láďa (St, 26. 1. 2022 - 16:01)

Proč někdo komentuje něco o čem neví vůbec nic a ještě je sprostý??

lubos (St, 26. 1. 2022 - 09:01)

Vďaka za inšpiráciu, vyskúšam. Škoda, že domáce práce robím bežne. Okná síce neumývam, ale riady, prádlo, vysávanie, varím. Ona varí skôr zeleninu, nakupuje a robí s deťmi úlohy + stará sa o rodinný program. V tomto je dobrá. Popri mne by stihala aj dvoch frajerov. Jeden chalan sa jej aj páči, ale má pevné hranice.

Návštěvník (St, 26. 1. 2022 - 09:01)

Dámi nerozumiem tomu, manželov ste zamkli aby neonánovali ,nezahýbali vám,venovali sa domácim prácam ,starali sa o vaše pohodlie,nechodili s kámošmi von či na futbal ,skrátka prebrali všetkú prácu o domácnosť a deti.Zatial čo z vás sa stali lenivé príživníčky čo doma len komandujú fyzicky trestajú ,chodia po kávičkach ,dokonca otvorené podvádzajú.Verím Vám len to že už takýto tzv. životný štýl nechcú zmeniť,veď ktorá by aj menila otroka za chlapa .Stali ste sa presne tým čím boli Vaši tzv.manželia predtým ako ste ich zamkli .Teraz ste na rade Vy!

Návštěvník (Út, 25. 1. 2022 - 22:01)

já ho měl od 16 do 19 nepřetržitě,ano bylo to hrozný , každou holku co bych rád přefikl na diskotéce jsem musel odmítnout, vážnou známost neexistovala, ale teď vím že nebýt pásu cudnosti bych neudělal bakaláře, a neměl se tak dobře jak se mám, byl bych obyčejný dělník co žije z výplaty do výplaty a dvě děti a manželku na krku. v 2+kk někde na maloměstě.

Jitule (Út, 25. 1. 2022 - 08:01)

Vzrušuje mě představa, nasadit pás cudnosti na ocas syna, puberťáka. Onanuje pořád, nemůže bez toho být. A ty muka, jaké by pak musel prožívat, že si to nemůže udělat.

Ministr (Út, 12. 7. 2022 - 10:07)

Jitule nebo jiná ženo, jestli chceš, můžeš ho zamknout mě a jelikož miluju chodidla i zpocená, necháš si je po zamčení lízat a čichat, aby se mé utrpení ještě zvýšilo ;-)
[email protected]

Lucian (Út, 25. 1. 2022 - 19:01)

A nechceš ho nasadit mě :) ?

Peter (Út, 25. 1. 2022 - 11:01)

Tie muky by boli prvých pár dní, potom by si zvykol. Nechať ho uzamknutého veľmi dlho, nepovedať mu do kedy.

Jitule (Út, 25. 1. 2022 - 12:01)

A co semeno v jeho kulích? Má ho tam tolik, že se onanií vyprazdňuje pořád.

Peter (Út, 25. 1. 2022 - 12:01)

telo sa s tým vysporiada samo...najmä nočnými polúciami. Prípadne mu k tomu dopomáhať rôznymi podnetmi ako mu podhodiť nosené nohavičky, silonky....

Jitule (Út, 25. 1. 2022 - 12:01)

Aha. Takže to znamená, že po uzamknutí do klícky by mu semeno samovolně vytékalo při polucích a to by ho ani nemohl mít napnutej? A co orgasmus. Prožíval by rozkoš?

Reklama

Přidat komentář