Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Po, 24. 1. 2022 - 13:01)

Miluno jak to děláš? To si každého chlapa předem svlékneš a přeměříš? Když velikostí neprojde tak zahazuješ?

Miluna (Po, 24. 1. 2022 - 13:01)

Ale jsou ženský který vyhledávaji zase menší když je větší bolí.Záleží jak komu co vyhovuje.Já sem vnitřně stvořená pro 17-19cm a nemůžu za to že ty od 15cm a míň už hůř cítim.

Návštěvník (Po, 24. 1. 2022 - 14:01)

Miluno už máte větší byt?

Host (Po, 24. 1. 2022 - 14:01)

Konečně racionální otázka.

Miluna (Po, 24. 1. 2022 - 13:01)

A těm vybavenějšim jakoby i leží na bříšku a těm menšim jen trčí rovně do vzduchu.

Miluna (Po, 24. 1. 2022 - 13:01)

Tak nějakej cm o sobě napíše, nějakej pošle fotku a tam už si tak odhad člověk udělá.Ty s menšim si ho fotí hodně z blízka.No a v reálu to poznam hned od oka..A taky těm vybavenějšim dosahuje blízko k pupíku.

Host (Po, 24. 1. 2022 - 13:01)

Byl a líbilo. Příště si půjčím běžky. Mé mi zlikvidovali mladí. Pěšky to bylo dost náročné. Jinak nic nevím. :-/ Jako průměráka mne ty vaše nároky na velikosti moc netěší. S tou mojí jsme si pasovali dokonale. Většina si na velikost nestěžovala a to mi zatím stačí.

Miluna (Po, 24. 1. 2022 - 13:01)

Vždyť podle cm jak si psal ty právě tu dobrou velikost taky máš.Si už asi hodně podobný jako Sergej s kterym si pasuju přesně.Chci se zeptat nevíš jaký jsou na nás plány od vlády dál? Nějak se bojim že nám teď zavřeli hubu jen na chvíli ale prý chtěji zítra prosadit pandemický zákon,což by znamenalo něco jako nouzový stav už napořád.Dostali by tim spousty pravomocí, něco by dali pod zákony a mohli by lidi šikanovat a buzerovat dál a vydírat pokutama a nařídit i povinné očkování třeba každý rok.No sem z toho zase nějak znejistěná.Přitom třeba Anglie ta se vrací k normálnímu životu.

Host (Po, 24. 1. 2022 - 14:01)

Tento globální megapodvod dostává trhliny a není daleko vystřízlivění a návrat k normálnímu životu. Jen obvyklé: "Vlk se nažral a koza zůstala celá", by nemělo nastat. Někdo by měl zaplatit. Nejen zbytečné oběti, ale i ekonomické ztráty. Úplné narovnání, zřejmě přinese velké politické změny, pokud to nepřekryjí horší konflikty, které hrozí například na Ukrajině. I to může být záměr.

Miluna (Po, 24. 1. 2022 - 17:01)

Přesně tak.A nevim jestli si to slyšel ale prý hekři se nabourali a odtajnili nějaký dokumenty Pfizeru.Jinak zase na hovno, na to že mam teď starosti se stěhovánim, bydlet bysme tam měli od února tak teď ještě do toho jsou nemocný máma s tátou.Táta začal být nemocný asi z toho větru jak teď byl a dostala to od něj i máma.A to sem tam u nich byla v sobotu a táta neřekl že mu neni moc dobře.Teď jim tam musim chodit pomoct a nosit oběd.

Host (Po, 24. 1. 2022 - 17:01)

Doufejme, že je to normální viróza. Já měl mezi svými covid ve dvou rodinách. Taky jsem je zásoboval. Nákup jsem jim nechal za dveřmi, zazvonil a odešel. Pokud někdo vyšel, tak jsme se poinformovali, a jinak telefonicky. Píšu na messeger, ale asi marně.

Miluna (Po, 24. 1. 2022 - 18:01)

No dostal to ve dnech co chodil na ten hnusnej vítr.Tak snad je to z toho.No bojim se o ně i tak.A u kluka dnes ve třídě vylezl test dvoum klukum pozitivní.Tak hned je poslali ze školy pryč.A pak klukovo kamarád už má prý Kovid po druhý a to už ho měl v listopadu.Tak nevim co už si o tom myslet.Ten messenger mi pořád nefunguje ani fb, nejde se mi přihlásit.

Návštěvník (Po, 24. 1. 2022 - 18:01)

Miluno, restartuj si mobil a podívej se, jestli máš vše zaktualizované.

Miluna (Po, 24. 1. 2022 - 20:01)

Jo mam. To nefunguje blokací.

Návštěvník (Po, 24. 1. 2022 - 20:01)

A proč tě blokli?

Miluna (Po, 24. 1. 2022 - 22:01)

To nevim. Podle mě musel někdo nahlásit nějaký komentář.

Návštěvník (Po, 24. 1. 2022 - 23:01)

Vždycky napíšou vysvětlení, aby se člověk tomu příště vyvaroval. Museli ti dát vědět proč tě blokli.

Miluna (Út, 25. 1. 2022 - 06:01)

Měla sem něco přes kameru s Rusem a s Ukrajincem.Ale to snad asi důvod nebude.Nejde se přihlásit a něco to psalo anglicky.

Návštěvník (Út, 25. 1. 2022 - 08:01)

Ještě něco k tomu. FB blokuje šikanu, terorismus a nahotu. Jestli jsi sdílela nějaký nenávistný obsah vůči skupině obyvatel, třeba proti očkovaným, Rusům nebo Ukrajincům, tak to je důvod bloku. Nebo nenávistný komentář. S tím sexem nevím jak to je.

Návštěvník (Út, 25. 1. 2022 - 08:01)

Když něčemu v cizím jazyce nerozumíš, udělej si screenshot a použij Lens na překlad.

Reklama

Přidat komentář