Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Host (St, 26. 1. 2022 - 16:01)

Asi ne, když musím odpovídat na vaše invektivy, přesto, že to nikoho nezajímá. Skoro sám, je relativní. I dva jsou kolektiv.

Návštěvník (St, 26. 1. 2022 - 13:01)

Hoste,vojnou si se prostřílel, vdovy čekají na přefiknutí,byl si dělník s houfem písařek, za totáče si jako dělník procestoval půl světa, fakt jsi k smíchu dědečku, co je rád,že se ráno vyčůrá

Návštěvník (St, 26. 1. 2022 - 14:01)

Přesně tak.

Host (St, 26. 1. 2022 - 14:01)

Přesně tak to je. Nerad, ale musím to opět potvrdit, a o čem se budeme bavit teď?

Host (St, 26. 1. 2022 - 13:01)

Máš o mě skutečně perfektní informace. Přesně tak to je.

Návštěvník (St, 26. 1. 2022 - 09:01)

Miluno uvař jim silný vývar a nebo zeleninovou polévku. Z těch koupených jídel sílu nenaberou. Uvař guláš, napeč řízky a nekoukej dopoledne po posteli.

Host (Út, 25. 1. 2022 - 22:01)

No tak, sokolíci a holubičky, snad vám něco nepřistřihlo křidélka? Celý den ani ťuk? To je neobvyklé. Většinou zastavuji diskusi svou impertinencí já, ale teď ne. Co se s vámi stalo?

Miluna (St, 26. 1. 2022 - 07:01)

Taky koukam je tu nějak prázdno.Snad se na mě nezlobíš ale už sem se z těch chlapů asi zbláznila.Začlo to Vasilem když se vrátil a teď mívam na kameře Vladimíra a Alexandra.Zavolují mi i fotkami a udržují mi pořád ve vzrušení.Už z toho nemůžu protože v reálu nespim s žádnym.Oni nejsou v Čechách a je mi to najednou líto.Myslim na tebe abych se uklidnila.Chtěla bych dopoledne prospat ale budu muset jít rodičum pro oběd.Jak je u tebe?

Host (St, 26. 1. 2022 - 09:01)

Návštěvník má pravdu. Lepší domácí slepičí vývar, nebo česnečka, než jídlo plné "éček" a konzervantů. Já skoro do všeho narvu zázvor a česnek. Nediv se, že tě zavalují "nápadníci". To se jeden pochlubí a další si z tebe udělají "lehký" cíl. Musíš si najít ctilele, kteří ti nedělají "reklamu". Znám to z druhé strany. Ta moje to dělala taky. Ovšem pokud chceš, aby ti před dveřmi stála fronta, tak do toho. Je to celkem snadné, ale zpět se pověst získává těžko a jsou tady ještě děti...... U mě pořád stejně. Výjimečně jsem spal do osmi, nákupy, úklid, Za chvíli začnu vařit polívku a jsem sám. Nějaká šikovná kuchařka-utěšitelka by se hodila.

Návštěvník (St, 26. 1. 2022 - 11:01)

Nelákej jí k sobě nebo ti tam porodí. A z té druhé strany - co dělala tvoje žena taky??

Host (St, 26. 1. 2022 - 11:01)

Já to myslel obecně. Mám tady hejno vdov, které by rády nejen uvařily, ale na malé vesnici by to nedělalo dobrotu. Moje žena se chlubila mými kvalitami v posteli a pak po mě jely její kamarádky a dokonce i příbuzné. Pochopitelně, že bez šancí. Měl bych s tím problém i já. Oženil jsem se, abych se zbavil pověsti děvkaře. Nechtěl jsem v tom pokračovat a zneužívat manželčiny tolerance.

Návštěvník (St, 26. 1. 2022 - 14:01)

Ty jsi fakt divný, ostatní se berou z lásky a ty že jsi děvkař.

Host (St, 26. 1. 2022 - 15:01)

No, pokud jsi přesvědčen, že se všichni berou jen z lásky, tak jsi romantický idealista. U mě to byla láska na první pohled. Okamžitě přispěchaly její nejlepší kamarádky, že je svobodná matka, kterou nikdo nechce, proto a proto. Přesto jsem si jí, po roce chození, vzal. Milovali jsme se přes padesát let a miluji jí dodnes i když už není. Poprvé jsem se zamiloval už v deseti letech. Anička, pak Blaženka, zase Anička, Marcelka. Ty byly platonické. Bohunka, Jarmilka, Eliška, Irena. Maruška.Ty už byly se sexem, ale sex a lásku lze oddělit. Co bylo jen sex, už si moc nepamatuji a bylo by jich dost. Nakonec jsem se zamiloval do své Alenky a hodně jsem se napravil, hlavně díky ní a rodině. Myslím si, že tím nejsem nic vyjímečného.

Návštěvník (Po, 24. 1. 2022 - 17:01)

Víš, že riskujes? Proč nepošleš děti??

Miluna (Po, 24. 1. 2022 - 17:01)

Oni vyzvedávaji obědy a tak tam musim být já v 11h a to jsou děti ve škole.Na riskování už je stejně pozdě.V sobotu sem vedle táty seděla a on to neřekl že se necítí dobře a to už to na něj lezlo.

Návštěvník (Po, 24. 1. 2022 - 11:01)

Nechte Mohoritu spát, ať sem neleze.

Host (Po, 24. 1. 2022 - 11:01)

...nemá téma k vyjádření.

Návštěvník (Po, 24. 1. 2022 - 11:01)

Včera se tě Miluna ptala jestli si vyrazil na Šumavu a když jsi jí neodpověděl, myslel jsem, že je to kvůli její roztouženosti po mladších. Tak se omlouvám.

Host (Po, 24. 1. 2022 - 12:01)

Na Šumavě jsem byl, vrátil jsem se až večer a šel brzy spát. Milunin vkus a sexuální život mne příliš neirituje, protože mladším mohu těžko konkurovat a navíc náš vztah je spíše jako mezi otcem a dcerou, a té bych do toho taky nekecal, zrovna tak jako synům.

Miluna (Po, 24. 1. 2022 - 12:01)

Tak si tam nakonec byl. A líbilo? Už to bylo nutný viď změnu.Jinak já klidně přiznam, nespala sem s žádnym jinym mimo Sergeje.Nabízel se mi teda teď 38 letej Pepa ale nechce se mi.Je dole menší a tak je to pro mě zbytečný.Nemá cenu pro mě jít s menšim než mam doma.Pro mě maji smysl od 17cm, ty už cítim pěkně..Ty to víš;-)

Reklama

Přidat komentář