Reklama

Obřízka

sardanapal (St, 26. 1. 2022 - 17:01)

Ano , toto může dokola mlít , jen typ zkoumala , neb sám jest mamelukem - beduínem z pouště jež nemaje ženské , obcuje pak s ovečkou ..

Návštěvník (St, 26. 1. 2022 - 17:01)

Zajímavé. Že je o to zájem a že je to takto prezentováno jako optimální řešení. Ale věřil bych tomu že to tak asi je, když drtivá většina co to má je s tím spokojena. Ale nevím jestli bych se k tomu odhodlal a jestli bych to opravdu chtěl. ale to samé jsem si kdysi říkal o trvalém stažení.

Tony (Po, 24. 1. 2022 - 04:01)

Jestli tím myslíš mě tak zalez ty cirkumfetišisto. Nevíš o čem píseš.

Návštěvník (Po, 24. 1. 2022 - 17:01)

Ale ale, někdo si tu hraje na Ginečka? Milý fejkový Tony, máš to zapotřebí?

Tony (Po, 24. 1. 2022 - 20:01)

Zalez

Návštěvník (Po, 24. 1. 2022 - 19:01)

ve psaní o mamlasovi, který agitoval proti obřízkám, nebyl nikdo jmenován. Jestli někdo reaguje jako falešný Tony, možná to špatně pochopil. Ale my víme, o koho šlo.

Dam- mann (Pá, 21. 1. 2022 - 08:01)

Koldomeu toho stilimus von congohnen obulis in vitro maftr

George (Út, 18. 1. 2022 - 09:01)

Žid se opřel o břízku, sám si dělá obřízku :-)

Návštěvník (Čt, 20. 1. 2022 - 23:01)

Židům se dělá už krátce po narození. Takže pokud se opře o strom, tak už je dávno obšvicnutej. Jednou došla řeč na židy a kámoš řekl že jeden kámoš je žid a má obrezany péro

Návštěvník (Po, 17. 1. 2022 - 18:01)

Vetsina tzv vopizlancu si to chvali takze o zmrzaceni asi nemuze byt rec.

Návštěvník (Po, 17. 1. 2022 - 23:01)

Že si to někdo chválí , nic neznamená . Někteří si chválí piercing v intimních partiích , nebo jazyku . Jiní se zbláznili do tetování a také si to chválí . Jeden chytrák si pochvaloval jak mu kastrace prospěla .To jen svědčí o tom , jak je lidská kulantně řečeno omezenost rozmanitá , ne o tom , že je to správné !

Návštěvník (Ne, 23. 1. 2022 - 16:01)

Jenže narozdíl od piercingu atd to (aspoň v ČR) naprostá většina nepodstupuje proto že by chtěli. Většinou je to buď ze zdravotních důvodů nebo že tak rodiče rozhodli.

tak (Ne, 23. 1. 2022 - 19:01)

obřízka v ČR je stále dosti okrajová záležitost. Nejčastěji kvůli zdravotním důvodům, nejde přetáhnout, nebo přetahovat jde špatně a jiná řešení nefungují. Tady je situace taková, že na jednu "zbytečnou" tj. ne zcela nutnou obřízku připadá možná deset případů, kde by obřízka byla velmi vhodná ale provedena není. Dotyčný pak zápasí s úzkou předkožkou celý život, někdy v padesáti se třeba stane, že po styku to najednou nejde zpátky, nebo k tomu dojde klidně i v 80 letech. Obávám se, že sex takových lidí za moc nestojí, z ukojení pudu dojde, spojení s bolestí, strachem, komplikacemi. Pak tu jsou obřízky na přání rodičů, u židovských nebo muslimských dětí. To první má svoji staletou tradici a nikomu to dlouhá staletí nevadilo. I když Žid se bral jako někdo méněcenný, neříkalo se mu "pane", ale "žide". Malá část obřízek je na přání dospělých klientů, kterým to tak připadá hezčí. U nás se to jaksi nechytilo, jistě plastikové to na soukromých klinikách dělají, ale tady jde o desítky lidí v národě s více než deseti miliony.

Návštěvník (Po, 24. 1. 2022 - 01:01)

V česku to moc časté není, tak do 5 %. Stejně tak mít predkozku trvale stazenou se tu moc nenosí, i když to je už o něco častější. Před vice jak 10 lety jsem četl že prý je v kurzu že matky to nechávají synům udělat. Stejně tak že v Anglii je to známka příslušnosti k vyšší společenské vrstvě.

Návštěvník (Po, 24. 1. 2022 - 19:01)

Mně přijde, že indikovaných obřízek je tak kolem jednoho procenta a ty náboženské nebo kvůli tomu ,že se to někomu líbí, tak to není ani půl procenta. Relativně běžné se trvale stažená předkožka, tipuji tak 15%. 5% je opravdu hodně, to je 1 z dvaceti. To se nevidí ani náhodou.

Návštěvník (Út, 25. 1. 2022 - 16:01)

5 % je asi přehnané. Takových 15-20 % má žalud venku, většina z nich má jen staženou kůžičku. Ono se to u někoho jen na pohled ani nepozná jestli má staženo nebo je obrezany , pokud teda nebudem až příliš zkoumat péra ostatních. Třeba u jednoho kamarada nevím, před lety jsem ho párkrát viděl nahýho, tehdy mě to trošku překvapilo, ptát se ho na to mi vždy přišlo blbý.

Streen (So, 15. 1. 2022 - 20:01)

Jsem obřezán a doporučuji všem

MAX (Ne, 16. 1. 2022 - 18:01)

Streene- souhlasím s tebou co se týče obřízky, ale neuváděj lidí v omyl ,že to stojí 14kč a 90 hal. Děti se zúženou předkožkou to mají na doporučení lékaře zdarma a také muži nic neplatí v běžné nemocnici za obřízku ze zdravotních důvodu

Návštěvník (So, 15. 1. 2022 - 20:01)

Co vede tebe k takovým zlým řečem?

Lamatov (Pá, 14. 1. 2022 - 10:01)

Souhlas Tony, děkuji

Reklama

Přidat komentář