Reklama

Výprask vařečkou

Mája (Út, 25. 1. 2022 - 09:01)

Přítel mě docela přísně vychovává ale jinak dříve do nějakých 17 let na mě maminka brala co bylo po ruce a zmapovala mi tím zadek :D

Návštěvník (Út, 25. 1. 2022 - 19:01)

A bylo to od maminky zasloužené?

Návštěvník (Po, 24. 1. 2022 - 08:01)

Jeden úchyl větší než druhý

Lukis (Po, 24. 1. 2022 - 08:01)

Nechápu jak tu všichni píšou,že dostávají přes nohy,ruce.A nebo to řešit fackou.Nejvíce nervových zakončení se nachází hlavně na zadku.A i když přes něj dostanete pár plácnutí už to ucítíte.

Otec (Ne, 23. 1. 2022 - 17:01)

To je docela dobrý nápad, Mám desetiletého grázlíka Matěje a už dlouho nebyl bit. Od rána je na mě drzý, takže jsem mu slíbil nářez a taky se to bude za chvíli konat! Mladej se tedy taky pěkně zuje a bosý nožky dostanou zabrat...

Štěpán (Ne, 23. 1. 2022 - 15:01)

Před chvílí jsem dostal hrozný výprask od mamky.. musel jsem se zout a kleknout si na kraj postele a dostal jsem vařečkou na bosý šlapky, mám úplně rudé paty a nemůžu ani pořádně chodit

Pavel (Po, 24. 1. 2022 - 07:01)

Štěpáne, kolik je ti let a co jsi vyvedl, že tě rodiče museli takto zbít?

Igor (Ne, 23. 1. 2022 - 16:01)

A jak to zvládneš zítra ve škole? Nebudou se tě děti ptát, proč tak našlapuješ? Když budeš ve škole v ponožkách, tak tě to nebude tak bolet.

Štěpán (Ne, 23. 1. 2022 - 19:01)

Už to je lepší, budu chodit normálně v pantoflích, jinak bych ani nemohl, když nemáme přezuvky, tak musíme chodit úplně bosky

maminka (Ne, 23. 1. 2022 - 16:01)

asi sis to zasloužil.

Růžena (Ne, 23. 1. 2022 - 15:01)

Já se sestrou, když jsme vyrůstyly bolo u nás doma celkem normální, že pokud jsme některá něco provedla nebo neposlechla možná až do 14 let, tak tatínek i maminka nám stáhli kalhotky a dostaly jsme vařečkou na holou. Občas to docela i štípalo. jednou jsem měla taková jelita, že jsem nemohla ve škole ani sedět. Ve škole nás paní učitelka za trest posílala stát na hambu do kouta nebo, když zlobil ještě více, tak musel klečet vedle stolu s nataženými rucemi na kterých měl položené ukazovátko.

Návštěvník (So, 22. 1. 2022 - 15:01)

My chlapy jsme strašně konzervativní,zatímco vy ženy máte samé hezké věci,od lodišek počínaje,krásné kalhotky,šaty,silonky..No a tak je asi normální,že to chlapa na ženě vzrušuje a taky představa si to vyzkoušet,jaké je to být na chvíly ženou?Jasně si to nikdo nepřizná,ale kr bych dal,že tak jedná spousty chlapů a i s kalhotkami dámy??Asi bych tu rád našel ženu která ráda masturbuje,ideálně kdybys byla L orientace.Já část života žil právě s L a moc mě L.orientace vzrušuje Mě Je 57/175/78.Ženu bych rád štíhlou nebo i plnošťíhlou a i dvě spolu lesbicky žijící ž[email protected].

Jana (Pá, 21. 1. 2022 - 17:01)

no, já nevím, jak moc se tělesně trestá v dnešní době, ale ještě koncem 80.let jsem třeba já byla bita celou střední školu, dostat vařečkou na zadek bylo docela běžné. Poslední výprask jsem obdržela někdy v osmnácti a určitě jsem nebyla mezi kamarádkami jediná, že jsem se pokadila a chcaní ani nemluvím.

ZDENĚK (Pá, 28. 1. 2022 - 13:01)

To mohu potvrdit výprasky v 80tých letech byly úplně běžná věc. Neradi jsme o tom mluvil ale každý se přiznal k tomu. že byl nejméně dvakrát bit ,jednou s námi dělala anketu paní učitelka bylo to myslil v osmé třidě. Vyšlo ,že výprasky častěji dostávají chlapci,většinou dostávali řemenem,dívky vařečkama.Já jsem dostával obojím.

Luboš (So, 22. 1. 2022 - 17:01)

V 80 letech jsem chodil na základní školu a dostat vařečkou bylo opravdu běžné a nebylo to jenom tak nějaké symbolické plácnutí... Dvakrát jsem se při takovém výprasku pochcal a to jsem byl kluk. Ani ve škole od učitelky nebylo nic neobvyklého dostat pohlavek nebo být zatahán za vlasy. Dnes si myslím, že se to ve škole už neděje.

Bara (Ne, 23. 1. 2022 - 12:01)

No presne tak, doma byl vyprask na holou velmi casty. Mamka na me a segru mela rakosku. A ve skole, krome facek a pohlavku i ukazovatkem na holou bylo bezne

Luboš Zelenka (Pá, 21. 1. 2022 - 17:01)

Sláva že jsi bit přes zadek. Kdo ne tak není pořádný kluk

taky Lubos Dvorak (Pá, 21. 1. 2022 - 17:01)

dostávám za drzost, odmlouvní, špatné známky...musím si vyhrnout sukni nebo sundat kalhoty, stáhnout kalhotky, přehnout se přes kolena a dostanu na holou...rukou nebo páskem

Návštěvník (Po, 11. 4. 2022 - 14:04)

Sama bys zasloužila na holou, pak by tě takové věci přešly!

Tom (St, 19. 1. 2022 - 12:01)

[email protected] tečka a nééé čárka

Reklama

Přidat komentář