108618 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na Samozřejmě, rodinné prostředí
Přečti si co má Zdena ve třídě za krávy tak nevim kdo je bezcitný spratek.A že by nenáviděla trvale Sergeje to tak neni, jen má nějaký období vždy.Ono to taky mohlo být tim že chce Zdena ode mě šimrat nohy a nedavno ale nechtěně natahla na mě nohu a kopla mi do břicha a Sergej na ní vztekle vyjel kvuli Míšovi.Prostě taková blbost nedopatřenim.
22. Leden 2022 - 23:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Moc mi překvapilo jak to dnes
Miluno, přemýšlela jsi, proč Zdena nemá ráda ženy? V čem by to mohlo být?
22. Leden 2022 - 23:13
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na Miluno, přemýšlela jsi, proč
Asi má špatný zkušenosti jak to vypadá.Bohužel to neovlivnim.Má tam ve třídě ještě 4 kluky a o těch říká že jsou fajn že nikomu neškodí.
22. Leden 2022 - 23:18
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Přečti si co má Zdena ve
Ty věříš, že všechny jsou krávy a jediná Zdena je ta v pořádku? Tebe děti šikanovaly, byl důvod proč ses s nimi necítila dobře, ale Zdenu snad nešikanují. Natáhla nešikovně nohu k těhotné mámě? Slyšíš tu hloupost? Masíruje ti nohy a záda?
22. Leden 2022 - 23:19
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Asi má špatný zkušenosti jak
Kolik je jich ve třídě?
22. Leden 2022 - 23:20
Host (anonym)
Odpověď na Zdena mi říkala že většina
No, tak to naše zdravotnictví, po tom všem co zažíváme, čeká pěkná budoucnost. Máme se přátelé i nepřátelé na co těšit. Jinak Ríšovi to přeji. Mezi kluky platí jiná pravidla, ale někdy jsem musel i někoho zmlátit, ač nerad, abych to potvrdil. Za mě se, v devítce dělaly psychotesty kvůli výběru dalšího studia, nebo povolání. Mě vyšla manuální práce. Že jsem musel dělat něco jiného, nebyla zcela moje vina, přestože manuální práce mne vždy bavila.
22. Leden 2022 - 23:21
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Zdena mi říkala že většina
Takže jí šikanují. Stejně jako jsi ji šikanovala ty. Holky jsi nesnášela, to přece víš. A my se tady pak divíme, že je bezcitná.
22. Leden 2022 - 23:25
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na Ty věříš, že všechny jsou
Ne po mě chce abych jí šimrala nohy.Ona mi říká že jsou hodný 4 holky a 4 kluci a zbytech ostatních stojí za prd.No nohu dala nešikovně ale tak stane se, já na ní nevyjela to rozzuřilo Sergeje.Taky jí řekl ať si ty hnáty strčí někam a neotravuje mě.
22. Leden 2022 - 23:26
Návštěvník (anonym)
Pro všechny dokonalé tady, s perfektními a bezchybnými potomky. Vsadím se, že vy všechny co tady klovete už i do té Zdenky jak slepice, jste závistivé ženské, které v životě nic moc nedosáhly a možná se umíte točit akorát kolem té plotny. Zdenka je moc hezké děvče, dobře se učí a samozřejmě je ovlivnována prostředím, ve kterém je nucena žít. A že nemá ráda Sergeje? A proč by měla?mít Copak on je nějaký zázrak? Jste horší než ty prostitutky na ulici. Nutíte ji, aby byla vděčná někomu za to, že žije s její matkou a údajně ji také živí. Víte kulové o tom, jaké to tam asi ve skutečnosti je. Možná by právě vám neuškodilo trochu empatie a soucitu, namísto abyste si tu honily triko nad mladou holkou.Kdoví, co jste vy zač. A pak má někdo mít rád ženský.
22. Leden 2022 - 23:28
Návštěvník (anonym)
Odpověď na No, tak to naše zdravotnictví
Už drž hubu, nikoho ty tvé pindy nezajímají.
22. Leden 2022 - 23:28
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Pro všechny dokonalé tady, s
Já nejsem ženská. Jen mě udivuje, že Miluna nevidí svoje dílo. A ty se taky uklidni. Miluna kolem nikoho nedělala tanečky, tak ani lidi tady je nebudou kolem nikoho dělat.
22. Leden 2022 - 23:31
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na No, tak to naše zdravotnictví
Nějak mi to stejný prolítlo s tim Zdravotnictvim v hlavě.Nějak bych nevěřila podle toho co mi říká že tohle maji být budoucí sestry.Já si dřív myslela že tam budou holky rozumný a ono ne.Já je neznam,jen píšu co mi vypráví.Říkala mi že už jí to unavuje.
22. Leden 2022 - 23:36
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Já nejsem ženská. Jen mě
Ale jsi ženská.
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Ne po mě chce abych jí
Spíš by ti měla masírovat nohy a záda ona. To jí nenapadlo? Jinak Sergej jí to řekl dobře. A kvůli lidem začni ty učit děti, že mají poděkovat, poprosit, atd. Základní pravidla slušnosti. Teď nejde o tebe, ale o lidi se kterými budou v blízké době navazovat vztahy. Nevychovance nikdo nemá rád.
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Ale jsi ženská.
Ale no tak.
22. Leden 2022 - 23:37
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Nějak mi to stejný prolítlo s
Vybrala si špatný povolání, protože ve zdravotnictví je žen víc jak mužů. A jestli zůstane pouhou sestrou, bude trpět. Ale zase věřt tomu, že ty holky z toho vyrostou, zvážní. Kraviny v pubertě dělal skoro každý.
22. Leden 2022 - 23:40
Host (anonym)
Odpověď na Už drž hubu, nikoho ty tvé
To má být jako příspěvek do diskuse?
22. Leden 2022 - 23:40
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Ale jsi ženská.
Už jenom proto, že musíš mít poslední slovo.
22. Leden 2022 - 23:41
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na Spíš by ti měla masírovat
Tahle rada se spíš hodí na ty co ukazují fakáče na učitele jak mi Zdena říkala co si dovolují.Moje děti takový nejsou.Jo někdy mě taky masíruje ale s tou nohou to chtěla po mě.
22. Leden 2022 - 23:41
Návštěvník (anonym)
Přesně. Všechny závidíme Miluně její posraný život a Zdeně, že je neoblíbená.
22. Leden 2022 - 23:45
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na Vybrala si špatný povolání,
To sem si dnes taky říkala že když pak tohle říká může časem trpět mezi sestrama.Říkala mi že ženský umí škodit psychologicky že jsou o proti chlapum zákeřný.Hodně mi timhle rozhovorem dnes překvapila.Tak když jí to jde přejí jí pokračovat v medicíně a pak třeba jednou si zaleze na lékařák a nemusela by být přímo v tom sesterském kolektivu.Teď se jí strašně zalíbilo píchání injekcí, to probíraji teď.Tak mi o tom pořád vyprávěla.
22. Leden 2022 - 23:47
Host (anonym)
Dám na radu svého věrného přítele. Hubou sice nepíšu, dodržuji noční klid, nic neříkám, ale přestanu psát prstíky, protože až na výjimky málokdo chápe meritum problémů, současně účastníky diskuse a hlavně sám sebe.
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Tahle rada se spíš hodí na ty
Pak je problém v učitelích, že nemají autoritu. Ale to nic nemění na tom, že ty bys měla chtít mít vychované děti.
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Ne po mě chce abych jí
Ten Sergej je sympatický, ty hnáty pobavily.
22. Leden 2022 - 23:49
Návštěvník (anonym)
Odpověď na To sem si dnes taky říkala že
Hlavně si musí časem ujasnit, jestli chce být sestra nebo lékařka. Tam je podstatný rozdíl. Lékař se postupem času stává spíš celoživotním studentem. Sestra je ta, která má intenzivní kontakt s pacientem. Každopádně maturita je základ, pak se může odpíchnout kam chce.
22. Leden 2022 - 23:53
Host (anonym)
U mne máš absolutorium z lidskosti a pochopení.
22. Leden 2022 - 23:54
Návštěvník (anonym)
A Stálice promluvila :))
22. Leden 2022 - 23:56
Návštěvník (anonym)
Odpověď na To sem si dnes taky říkala že
No jo, píchání injekcí se jí líbí . . . rozená lékařka. A děti máš nevychovaný to je fakt. Neznají základní pravidla slušnosti.
22. Leden 2022 - 23:58
Návštěvník (anonym)
Lallo ?
22. Leden 2022 - 23:59
Návštěvník (anonym)
Odpověď na A Stálice promluvila :))
Tohle by žádná stálice nenapsala
22. Leden 2022 - 23:59

Stránky