Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Ne, 23. 1. 2022 - 00:01)

Ne jsem Host

Návštěvník (Ne, 23. 1. 2022 - 00:01)

Host by napsal román.

Návštěvník (So, 22. 1. 2022 - 23:01)

Ale no tak.

Návštěvník (So, 22. 1. 2022 - 22:01)

Dědek bude čumět až se mu tam obě nasackujou.

Host (So, 22. 1. 2022 - 22:01)

Průběžně vás budu informovat.

Mia 22 (So, 22. 1. 2022 - 16:01)

Začínám mít zase problémy s máti. To, že si celkem nic nepamatuje a mluví nesmysly, to jsem schopná v klidu překonat. Ale zase začala být útočná a to mě dokáže vykolejit. Stejně jsem blbá, naštve mě hodně a já, vůl, jí zase druhý den volám.

lalla1 (So, 22. 1. 2022 - 16:01)

Mio, až bude čas napíšu ti, co zase zažívám s tátou. Tvoje máma je sranda proti tomu

Mia 22 (So, 22. 1. 2022 - 16:01)

Jj až se ti bude chtít, písni.

Návštěvník (So, 22. 1. 2022 - 16:01)

Rodiče jsou někdy na zabití

lalla1 (So, 22. 1. 2022 - 16:01)

Ono pak hlavně v tom opravdu vysokém věku, se začnou zdůrazňovat ty vlastnosti, které v mladším věku člověk dokáže kontrolovat. A někdy je to masakr

Mia 22 (So, 22. 1. 2022 - 16:01)

Ona se ke mě chová celej život hnusně. Člověka to štve, ale pokud je mladý, tak to snáší o něco líp. Ale do psí prdele, na jaře mě bude 66 roků a pořád ode mě čeká, že mě bude srá...t na hlavu a já si to ještě připlácnu. Ale občas mě pobaví, třeba tím, že tam s nikým nekamarádí, páč tam není nikdo na úrovni. Ale pryč od tohoto tématu, než začnu zuřit.

Lucka (So, 22. 1. 2022 - 17:01)

Ahoj, mně je 17 nevadí? Ke mně se zase choval hnusně nedávno jeden kluk a pořád dělal naschvály a provokoval. Je asi o dva roky mladší. Tak jsem ho venku před barákem chytila a po boji sem ho složila na lopatky a seděla na něm. Chtěla sem, aby se mi omluvil a když mi nadával tak sem mu dělala válečky. Znáš to? Chvíli se cukal ale udržela sem ho a válečkovala až se musel hezky nahlas omluvit :).

Miluna (So, 22. 1. 2022 - 21:01)

To si stará jak moje děti.Mě dcera vypráví že nejhůř jí je ve třídě v ženskym kolektivu.

Host (So, 22. 1. 2022 - 21:01)

Platí tam stejná pravidla, jako v mužském kolektivu. Když je alfasamice dobrá, jsou vztahy dobré. Když je jich víc a perou se mezi sebou, tak je to špatně a trpí tím i submisivní. Pamatuji si z průmyslovky. Měli jseme mít náročnou písemku z fyzikální chemie a premiantka třídy zavelela a všichni jsme opustili školu. To jsem čuměl. Všichni jsme jí poslechli, i kluci, kteří by tu písemku zvládli. Nikdo to neřešil, ani profesoři. Písemka se nekonala. Síla jednoty. Měli jsme výbornou partu.

Miluna (So, 22. 1. 2022 - 23:01)

Zdena mi říkala že většina těch holek jsou hrozný svině a jsou zlý.Hodný tam má jen 4 holky.Ostatní jí ubližujou protože nekouří a nechce šňupací tabák a nezapojuje se do kravin co podle Zdeny dělaji děti na základce prvního stupně.Nebo na učitelku ukáže nějaká fakáče.A jedna holka Zdeně popálila bundu.Hrozný! Za to kluk si jeho klučíčí třídu chválí a kamarádí skoro se všema.Takže mam v dětech velký rozdíli.

Návštěvník (So, 22. 1. 2022 - 23:01)

Takže jí šikanují. Stejně jako jsi ji šikanovala ty. Holky jsi nesnášela, to přece víš. A my se tady pak divíme, že je bezcitná.

Host (So, 22. 1. 2022 - 23:01)

No, tak to naše zdravotnictví, po tom všem co zažíváme, čeká pěkná budoucnost. Máme se přátelé i nepřátelé na co těšit. Jinak Ríšovi to přeji. Mezi kluky platí jiná pravidla, ale někdy jsem musel i někoho zmlátit, ač nerad, abych to potvrdil. Za mě se, v devítce dělaly psychotesty kvůli výběru dalšího studia, nebo povolání. Mě vyšla manuální práce. Že jsem musel dělat něco jiného, nebyla zcela moje vina, přestože manuální práce mne vždy bavila.

Miluna (So, 22. 1. 2022 - 23:01)

Nějak mi to stejný prolítlo s tim Zdravotnictvim v hlavě.Nějak bych nevěřila podle toho co mi říká že tohle maji být budoucí sestry.Já si dřív myslela že tam budou holky rozumný a ono ne.Já je neznam,jen píšu co mi vypráví.Říkala mi že už jí to unavuje.

Miluno (Ne, 23. 1. 2022 - 00:01)

Ty raději moc nemysli, nejde to to.

Návštěvník (Ne, 23. 1. 2022 - 00:01)

Slepičky kvokají ko ko a ne to to. Ty budeš asi nějaká cizinka, vid?

Reklama

Přidat komentář